Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberleri

LG G5'in özel tasarlanmış akıllı kılıfı göz kamaştırıyor

LG'nin MWC 2016 ile birlikte tanıtılması beklenilen G5 modeli için tüm bilgiler henüz sır gibi gizli. Ancak akıllı telefonu görmeden akıllı kılıfını gördük. LG G5'in özel tasarlanmış akıllı kılıfı göz kamaştırdı.

LG G5'in özel tasarlanmış akıllı kılıfı göz kamaştırıyor

 LG tarafından gelen bir bilgi doğrultusunda MWC 2016 ile birlikte tanıtılmasını beklediğimiz telefon hakkında küçük bir detay verdiler. Firma telefonu henüz göstermese de kılıfını bizlerle paylaştı  ve telefonun gelecek teknolojiden bir nebze içinde olduğunu hissettirdi.

LG G5 özelliklerine bakıldığında V10 ve G4 arasında bir çizgiye sahip olacağını geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberle duyurmuştuk. Yeni gelen bilgilere göre LG G5’in ekranının daima açık olacağı. Donanımsal özelliklerinin ardından bu defa yazılım özellikleri internete sızan LG G5’te şirketin yeni nesil telefonda EKran daima açık özelliğine yer vereceği bildirildi.
LG’nin 22-25 Şubat’ta Barcelona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı amiral gemisi sınıfı akıllı telefonu G5 hakkında henüz çok şey bilmiyoruz ancak telefonun kılıfının tanıtımı yapıldı. LG G5 için özel olarak tasarlanan dokunmatik Quick Cover Case’in detayları haberimizde.
LG’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu G5 için tasarlanan yeni Quick Cover için önceki Quick Cover’ların oldukça geliştirilmiş sürümü diyebiliriz. Telefonu açmadan aramaları yanıtlamak ve alarm ayarlarını kontrol etmeyi mümkün kılan kılıfın üst tarafı da kullanıcının saat, tarih, bildirim gibi detayları kolaylıkla görebilmesi için açık bırakılmış. Telefonun ekranının sürekli açık konumda olacağı söylentileri gerçeğe dönüşürse kılıfı kaldırmadan birçok işlemi rahatlıkla yapmak mümkün olacak. 
LG’nin G5’e özel tasarladığı dokunmatik yüzlü kılıf aslında tek değil. HTC’nin Dot View adını verdiği kılıf da telefonu uyandırmadan arama yanıtlamadan alarmı susturmaya birçok işlem yapılmasını mümkün kılıyor. Hatta Dot View için özel geliştirilen ve güncelleme alan resmi uygulaması bile mevcut. LG’nin uygulama destekli sunup sunmayacağını ilerleyen haftalarda göreceğiz.


BİLGİ RESMİ KANALLARDAN GELDİ
Resmi kanallar aracılığıyla verilen bilgilerde 21 Şubat’ta resmen açıklanacak olan LG G5’in ekranının daima açık özelliği ile piyasada yerinin alacağı duyuruldu.  
LG G5’in ekranının sürekli açık olarak durması ile birlikte akıllı telefon kullanıcıları da bir çok bilgiye çok fazla çaba sarfetmeden ulaşmış olacak.  Yeni ekran modu sayesinde LG G5’in ekranı sürekli aktif kalacak ve kullanıcılar açık ekranda saati, cevapsız aramaları, mesajları, e-posta ya da diğer bildirimleri ekran üzerinde sürekli görebileceğini söylemiştik. 
LG’nin 22-25 Şubat’ta Barcelona’da tertip edecek Taşınabilir Hayat Kongresi’nde tanıtacağı amiral gemisi sınıfı akıllı telefonu G5 ile ilgili artık çok birşey bilmiyoruz fakat telefonun kılıfının tanıtımı inşa edildi. LG G5 amaçlı özel olarak tasarlanan dokunmatik Quick Cover Case’in ayrıntıları haberimizde. 
LG’nin önümüzdeki amiral gemisi telefonu G5 amaçlı tasarlanan yepyeni Quick Cover amaçlı evvelki Quick Cover’ların çok geliştirilmiş sürümü diyebiliriz. Telefonu açmadan aramaları yanıtlamak ve alarm ayarlarını muayene etmeyi olası kılan kılıfın üst tarafı da kullanıcının saat, tarih, bildirim benzeri ayrıntıları kolaylıkla görebilmesi amaçlı açık bırakılmış. Telefonun ekranının bir çok kez açık konumda olacağı söylentileri gerçeğe dönüşürse kılıfı kaldırmadan pekçok işlemi kolay bir şekilde inşa etmek olası olacak. 
LG’nin G5’e özel tasarladığı dokunmatik yüzlü kılıf esasında tek değil. HTC’nin Dot View ismini verdiği kılıf da telefonu uyandırmadan bulma yanıtlamadan alarmı susturmaya pekçok işlem yapılmasını olası kılıyor. Üstelik Dot View amaçlı özel geliştirilen ve güncelleme meydan resmi uygulaması dahi şuanki. LG’nin uygulama destekli sunup sunmayacağını ilerleyen haftalarda göreceğiz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270