Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Instagram kullanıcıları dikkat, çoklu hesap yönetiminde açık olabilir

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medyalarından Instagram'ın geçen günlerde getirdiği çoklu hesap yönetimi işlevinde bazı sorunlar bulunuyor. Bazı açıklar sebebiyle hesap bilgilerinizi istemeden paylaşabilirsiniz.

Instagram kullanıcıları dikkat, çoklu hesap yönetiminde açık olabilir

 Instagram'ın yeni gelen güncellemesi ile birlikte aynı anda bir kaç hesabı kontrol etme özelliği geldi. Eskiden çıkış yapıp tekrar şifre istemekle uğraştıran Instagram bu eziyete son vererek kullanıcıları daha da tatmin etmeyi başarmak istiyor. Ancak yaptığı güncellemede ortaya küçük bir açık çıktı. Bu yeni uygulama tam olarak çalışmıyor. Kullanıcılar yapımcıları hata bildirimi yağmuruna tuttu.

Firma, hatadan haberdar olduğunu ve onu onarmak üzere çalıştığını söylüyor.


Sadece kendi cihazınızda oturum açtığınız kişisel hesabınızdan gelen uyarılar, aranızda ortak hesap bulunan diğer kullanıcılara ulaşabiliyor. Beğenme, yorum uyarıları ve direkt mesaj uyarılarının başka kullanıcılara gidebildiği bazı kullanıcılar tarafından doğrulanmış bulunuyor.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283