Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları hasan karalı haberler

Google Play Store marketi ile yeni uygulamalara merhaba diyin, Google Play Store apk indir

Dünya üzerinde artık akıllı telefon kullanmayan kişi sayısı oldukça az. Biz de bu grubun içerisindeyiz. Şuan bende Samsung'un Galaxy S3 modelini kullanmaktayım. Bunun haberle ne alakası var derseniz işte detaylar...

Google Play Store marketi ile yeni uygulamalara merhaba diyin, Google Play Store apk indir

 Samsung'dan başlayın akıllı telefon camiyasında Android dünyasında HTC, Sony, LG benzeri onlarca marka bulunuyor. iOS ve Windows işletim sistemleri dışında dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemi Android olarak biliniyor. Android dünyasının uygulamalar marketi Google Play Store'dan ücretli ve ücretsiz milyonlarca uygulama, oyun ve programa erişilebilir. Google Play Store edinme için aşamalar ise şu şekilde...

Çünkü halihazırda benzer filtre ve çerçeveleri sunan Android uygulamaları mevcut. Yine de kendi fotoğraf paylaşım ağına sahip Instagram’ın Android’e uyarlanmış olmasının diğer geliştiricilerin dikkatini bu platforma çekeceğini tahmin ediyoruz.

Yakında Flickr’dan da paylaşım yapılabilecek.
Sadece bir haftada Android versiyonu için 430.000 bekleme kaydı yapılan Instagram bizlere çok fazla yenilikler getirmiyor.


Tamamen ücretsiz filtre ve çerçevelerin yer aldığı uygulamayla kaydedeceğiniz görüntüleri Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare sosyal paylaşım ağlarında yayınlayabileceksiniz. 

Android 2.2 Froyo veya daha üst versiyonlara sahip OpenGL ES 2 destekli tüm cihazlara yüklenebiliyor. Ön ve arka kameradan çekim yapabiliyor. 

Android versiyonuyla gerçekleştirilen Google Maps kullanımını gözler önüne seren bu rakamların yanı sıra uygulamanın 6.5 sürümü de yayınlandı. 

Her gün milyonlarca insanı gitmek istedikleri yere sesli GPS navigasyon hizmeti sayesinde ulaştıran Android için Google Maps uygulamasının şimdiye kadar 50 Milyar kilometre yol gösterimi gerçekleştirdiği açıklandı! 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283