Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Akıllı telefon kullanıcılarına bomba haber

ABD ve batı ülkelerinde çok sevilen, Latin Amerika orijinli bir fastfood yiyeceği olan Taco, kullanıcıların yoğun isteği sonucunda emoji kütüphanesine eklendi.

Akıllı telefon kullanıcılarına bomba haber

Batı ülkelerinde çok sevilen, Latin Amerika orijinlibir fastfood yiyeceği olan Taco, kullanıcıların yoğun isteği sonucunda emojikütüphanesine eklendi. Geçtiğimiz dönemde Android, Chrome OS ve Chromecast’inoperasyon başkan yardımcısı olan Hiroshi Lockheimer, Android ile ilgili yeniçalışmalar üzerinde çalışıyor. Bunlardan birisi de yeni emojiler. Haftabaşında, operatörlerin yüklediği sistem güncellemeleri ile iOS ve MACkullanıcıları yepyeni bir emojiye sahip oldular. Ancak android kullanıcılarıhenüz taco emojisini kullanamıyor.

Ancak Android kullanıcıları henüz Taco emojisinikullanamıyor. Android kullanıcıları tarafından tepki çeken bu sorun kısa süresonra çözülüyor. Android işletim sisteminin yöneticilerinden HiroshiLockheimer, yeni emojilerin Android sistemine yüklenmek üzere hazırlandığınıduyurdu. Fakat, bu güncellemenin ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi vermedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283