Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

6 bin mAh ile pil sorunu ortadan kaldırılıyor

Akıllı telefon piyasalarında yeni bir marka farklı bir taktik izleyerek kendini dünyaya bitmeyen şarj adı altında güçlü bir konuma getirmeyi hedefliyor. Her gün artan akıllı telefon üreticilerinin bir çoğu farklı bir satış şekli göstererek piyasalara tutunmaya çalışıyor. İşte onlardan bir tanesi, 6000 mAh pil ile geliyor..

6 bin mAh ile pil sorunu ortadan kaldırılıyor

Qukitel isimli yeni bir akıllı telefon üreticisi firma, yeni üreteceği akıllı telefonda bitmeyen pil hayalini gerçeğe taşımaya hazırlanıyor. Çin merkezli dev şirketin K6000 isimli bir model çıkararak 6.000 mAh kapasiteye sahip bir pil ile akıllı telefon ile gelmesi bekleniyor.

Yaklaşık 40 günlük bir bekleme süresine sahip olması beklenen akıllı telefonun güç tasarrufunun da açılması durumunda 10 günlük kullanım süresi oldukça cazip görünüyor. Bununla birlikte mobil cihazlarda prize bağımlılık ve uzun süreli şarj sürelerinin de olması pazarda bu telefonu oldukça üst sıralara yerleştiriyor. Çünkü sadece 5 dakika şarjda kalması durumunda 2 saatlik bir görüşme süresi sağlayan telefon çok popüler olacak gibi duruyor.

Çinli şirketin bu telefon modelini piyasaya sürdükten sonra K10000 isimli bir akıllı telefon modeli çıkararak 10 bin mAh'a sahip bir akıllı telefon çıkaracağı iddialar arasında dolaşıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270