Öne Çıkanlar polis yaş sınırı öldü kurt seyit KPSS sınav giriş belgesi al 24 kasım altın fiyatı

Yıldırım da konuştu!

Alex’in, Kocaman’ın kendisini kıskandığını belirttiği tweet’le başlayan krizi başkan bitirdi. Görüşmenin içeriğini gazetenize açıklayan Aziz Yıldırım “Hata yaptığını kabul etti" dedi.

Yıldırım da konuştu!
Alex'in, Kocaman'ın kendisini kıskandığını belirttiği tweet'le başlayan krizi başkan bitirdi. Görüşmenin içeriğini gazetenize açıklayan Aziz Yıldırım Hata yaptığını kabul etti" dedi.

Fenerbahçe'de kaptan Alex ile teknik direktör Aykut Kocaman arasında yaşanan gerilim şimdilik tatlıya bağlandı.

Brezilyalı yıldız ile Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 2 saat görüşen Yıldırım, toplantının ardından Bugün Gazetesi'ne konuştu.

Başkan "Alex yaptığımız toplantıda yanlış yaptığını söyledi. O kadar başka bir şey yok. Çocuğun yaptığı bir şey yok ki özür dilesin. Takım ile antrenmanlara çıkıyor ve çıkmaya da devam edecek. Sezon sonuna kadar bizimle kalacak" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de herkes bir alem olmuş

Yıldırım şöyle devam etti: "Türkiye'de herkes bir alem olmuş. Herkes bir şey bulmak için uğraşıyor. Çağırdık Alex'i gayet normal konuştuk. Bu çocuğu kullanmak istiyorlar. İçerideki bazı muhalif diye geçinen insanlar... Onun iyi niyetle söylediklerini çarpıtmak isteyenler oldu. Benim müdahelem de ondandı yani.

Bu işin organize olduğunu gördüm. (Statta kadın taraftarlardan yükselen 'Aykut söyle, Alex nerede' tezahüratlarını kaste diyor) Yani Alex'i alkışlamaları sorun değil. Tabii ki alkışlayacaklar bu doğal. Bir daha söylüyorum orada organize iş var. Kendisi böyle bir şeyi istemediği halde olay bu noktaya geldi."

Para teklifi de nereden çıkıyor!

Bu arada Alex krizinin çözülmesi için sambacıya Başkan Aziz Yıldırım tarafından bir miktar para teklif edildiği iddiası da dün sanal alemde ortaya çıktı. Söylenti kısa sürede büyük yankı uyandırdı. Yıldırım'ın buna yanıtı ise "Ne parası, nereden çıkıyor bunlar" şeklinde oldu.

140 gollük rekorun önü açıldı

Öte yandan kulüpten bir açıklama yapıldı ve şu ifadelere yer verildi: "Kurumsal yapı çercevesinde kaptanımıza prensiplerimizi hatıratarak bazı uyarılarda bulunduk. Alex de Souza kulübümüzün prensipleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği karşılıklı olarak teyit edilmiştir." Bu arada Fenerbahçe formasıyla attığı 136 golle öne çıkan yıldız futbolcu, Kocaman'ın 140 gollük rekorunu sezon sonuna kadar kırma şansını sürdürmüş oldu!

(Bugün)


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270