Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği melih gökçek kara para aşk

Ünlü Boksör Sinan Şamil Sam öldü mü ? İşte Sinan Şamil Sam'in son durumu

Milli Boksörümüz Sinan Şamil Sam hakkında son zamanlarda ortaya çıkan haberler hakkında Boks Federasyonu açıklama yapmak zorunda kaldı. Özellikle son zamanlarda bir çok haberin çıkmasıyla birlikte öldü haberleri yapılan Sinan Şamil Sam'ın sağlık durumu hakkında açıklama geldi.

Ünlü Boksör Sinan Şamil Sam öldü mü ? İşte Sinan Şamil Sam'in son durumu

Ünlü boksörümüz Sinan Şamil Sam'ın Karaciğer yetmezliği hastalığının bulunduğu ve durumunun ağır olduğu haberlerine karşılık medyada yapılan haberlere karşılık açıklama yapan Boks Federasyonu bu konuda sevenlerini rahatlatan bir açıklama yaptı.

İşte Sinan Şamil Sam'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Federasyonun açıklamalarının tüm detayları burada. 

Sinan Şamil Sam'ın sevenleri bu iddialarla büyük üzüntü yaşadı. Peki Sinan Şamil Sam öldü mü?

AÇIKLAMA GELDİ

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, milli boksör Sinan Şamil Sam'ın hayatını kaybettiğine yönelik çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Gözgeç, yaptığı yazılı açıklamada, Sinan Şamil Sam'ın sağlığı hakkında resmi makamlardan yapılmayan açıklamalar ile haberlere itibar edilmemesini isteyerek, "Boğazı Boğası lakabıyla tanınan milli boksör Sinan Şamil Sam'ın hayatını kaybettiğine dair sosyal medyada çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır" ifadelerini kullandı.

Milli boksörün karaciğer yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğünü kaydeden Gözgeç, şunları kaydetti: "Milli boksör Sinan Şamil Sam'ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastanenin başhakemliği, federasyonumuz ya da ailesi tarafından yapılmayan hiçbir açıklamaya, habere itibar edilmemelidir. Her yaştan insana boksu sevdiren ve sporculuk hayatı başarılarla dolu olan Sinan Şamil Sam'a, Allah'tan şifa dilerim."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283