Öne Çıkanlar kara para aşk android 6 ios 7 haber haberleri

Muhteşem tesis Cimbom’um hizmetinde

Cimbom, Birmingham’da sadece İngiltere Milli Takımı’nın kullandığı 100 milyon pounda yaptırılan St. George’s Park’ta kamp yapacak.

Muhteşem tesis Cimbom’um hizmetinde

Cimbom, Birmingham'da sadece İngiltere Milli Takımı'nın kullandığı 100 milyon pounda yaptırılan St. George's Park'ta kamp yapacak.
SON şampiyon G.Saray, gelecek sezon hazırlıkları için bu kez farklı bir rota belirledi. Geçtiğimiz kamplarda saha sorunları ve bunun yanı sıra gurbetçilerin yoğun ilgisi nedeniyle sıkıntılı zamanlar geçiren Cimbom, bu kez İngiltere'de gözlerden uzak bir kamp yapacak.
Ancak bu kampın asıl şaşırtıcı özelliği İngiltere Futbol Federasyonu'nun, G.Saray'a yeni kamp merkezi St.George's Park'ın kapılarını açması.
İngilizler'in 100 milyon pounda yaptırdıkları dev tesis ilk kez bir kulüp takımı için açıldı. Daha önce Türk Milli Takımı'nın da bir kez kamp yaptığı tesis ilk kez bir kulüp takımına açıldı. İçinde otellerin yanı sıra çok sayıda açık ve kapalı saha, kondisyon salonları, fizyoterapi merkezi gibi bölümleri bulunan tesisin en büyük özelliği bu alanlar arasındaki mesafenin çok kısa olması...
DAHA önce yurt dışı kamplarında otelle tesisler arasındaki uzaklık huzur kaçırırken sahaların bakımlarının iyi yapılmaması da sakatlıklara neden olmuştu.
Prens jakuzide ziyaret etti
İngiltere Milli Takımı'nın kampı sırasında prens William oyuncuları ziyaret etmişti. Kimsenin jakuziden çıkmaması ise tartışmalara neden olmuştu.

Anahtar Kelimeler:
Yınca Evcimik

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270