Öne Çıkanlar yınca evcimik kara para aşk kasımpaşa taner yıldız gündem

Menajeri Fenerbahçe'yi doğruladı!

Bu sezon Diego’ya takım bul diyen Fenerbahçe yönetimi, Arjantinli Martin Benitez’e teklif yaptığı iddiaları öne sürüldü.

Menajeri Fenerbahçe'yi doğruladı!
Martin Benitez’in Türkiye temsilcisi Metin Aşar, bu transfer girişimini doğruladı.

Sürati ve tekniğiyle dikkat çeken 1.73 boyundaki Martin Benitez, tek forvet, yardımcı forvet, sağ açık ve sol açık olarak görev yapabiliyor.

İşte Aşar'ın açıklamaları:

İMZALAR ATILMADAN TRANSFER BİTMEZ

Metin Aşar, 'Öncelikle Fenerbahçe'nin Türk futboluna süper bir yıldızı kazandırmak için uğraş verdiğini belirtmek isterim. Çünkü Benitez Arjantin'de Messi'den sonra hafızalarda adı hatırlanacak ikinci isim olarak görülüyor. Fenerbahçe Martin Benitez için çok ciddi adımlar attı. Taraflar görüşme aşamasında. Bu dönemde para konuşulmaz ama 3 aşağı 5 yukarı da para makul durumlara getirilmek üzere.Fenerbahçe'nin bu transferle adından çok söz ettireceğini düşünüyorum. Benitez üst düzey çok klas bir isim. Bir iki gün içinde transfer durumu netleşir' dedi.

GALATASARAY ÇOK İSTEMİŞTİ

Martin Benitez için özellikle Galatasaray'a adı çok geçmişti. Ancak Galatasaray'ın mali yapısı ve önümüzdeki sezon bu durumdan dolayı bir yıl cezası oluşu Sarı Kırmızılı takımın elini kolunu bağlamıştı. Bu olumsuzluklara rağmen Galatasaray'ın bu transferden vazgeçmediği gelen haberler arasında.

MARTİN BENİTEZ FUTBOLUYLA TAKIMLARIN RÜYALARINI SÜSLÜYOR

Sürati ve tekniğiyle dikkat çeken 1.73 boyundaki Martin Benitez, tek forvet, yardımcı forvet, sağ açık ve sol açık olarak görev yapabiliyor. Yani 4 pozisyonda çok faydalı bir isim. Onun bu joker özelliği Fenerbahçe'ye cezbederken geleceğe yatırım olarak da görülüyor. Özellikle yabancı futbolcuların elde kalmasıyla sorun yaşayan Türk takımları büyük zarar ediyor. Fenerbahçe Martin Benitez transferiyle para da kazanmak istiyor. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283