Öne Çıkanlar yınca evcimik android 6 haberi gs ios 7

’’Keşke Selçuk oynasaydı’’

Emre Belözoğlu dert yandı:“İçimden ‘Keşke hoca beni değil Selçuk’u oynatsa’ diye geçirdim. Ne Hamit’le ne de Selçuk’la kavgam var. Tartışılan o sevinç de, sadece maçın heyecanıyla yaptığım bir hareketti”

’’Keşke Selçuk oynasaydı’’

Emre Belözoğlu dert yandı:İçimden 'Keşke hoca beni değil Selçuk'u oynatsa' diye geçirdim. Ne Hamit'le ne de Selçuk'la kavgam var. Tartışılan o sevinç de, sadece maçın heyecanıyla yaptığım bir hareketti
Hollanda ve Estonya maçları bitti, tartışmalar bitmedi. İlk olarak Selçuk İnan'ın 11'de görev almaması, ardından Hamit Altıntop'un Estonya maçındaki gol sevincine katılmaması gündeme oturdu. İki olayda da Emre Belözoğlu tartışmaların içindeki adamdı. Selçuk İnan'ın yerine ilk 11'de tercih edilmesi, Hamit'i takımla birlikte sevinmeye çağırması, çok eleştirilmişti. Emre, yakın dostlarına dert yandı. İlk olarak Selçuk'un yedek kalmasını yorumlayan Emre, Allah şahidim. İçimden 'Hoca keşke beni değil de Selçuk'u oynatsa' diye geçirdim. Ama hoca taktik gereği beni oynattı diye konuştu.
'İYİ NİYET KURBANIYIM'
Hamit'le Estonya maçındaki diyaloğunu da anlatan Emre'nin ağzından şu sözler döküldü: Türkiye'de hep yanlış anlaşılıyorum. Heyecandan, sevinçten yaptığım davranışlar, yanlış değerlendiriliyor. Bütün milli takım arkadaşlarım biliyor ki kalbimde hiç bir kötülük yok. Gol sonrası yaşadığımız maçın heyecanıyla bir sevinç gösterisiydi. Ne Hamit ile kavga ederim ne de Selçuk'la. Milli Takım başarılı olsun istiyorum, o kadar. Bazen 'İspanya'ya iyi ki gitmişim' diyorum... Türk kamuoyunu İspanya'dan izliyorum, 'Emre gitmeseydi, yazık oldu' diyorlar. Sonra geliyorum problem bile edilmeyecek konuyu günlerce tartışıyoruz. Aldığımız galibiyetin zevkini bile yaşayamıyoruz. Her seferinde iyi niyetimin kurbanı oluyorum. Anlattığım zaman insanlar haklı buluyor. Ama kamuoyunda kendimi bir türlü anlatamıyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270