Öne Çıkanlar android 6 haberleri haberi sneijder katkı maddesi

Aysal'dan Federasyon ve Miili Takıma şok sözler

Galatasaray'ın efsane başkanlarından olacak olan Ünal Aysal Milli takımın kötü gidişi hakkında çok önemli sözler söyledi. 25 Ekim'de Galatasaray başkanlığını bırakacak olan Ünal Aysal'ın katıldığı bir konferansta söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü.

Aysal'dan Federasyon ve Miili Takıma şok sözler

Türk futboluna kazandırdığı yeni terimlerle adından sıkça söz ettiren Ünal Aysal Milli takım hakkında ve Türk futbolu hakkında çok önemli açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın şikeye karşı ve haksızlığa karşı en dik duruşlu başkanı olan Aysal'ın açıklamaları ortalığı karıştıracak cinsten.

Şike sürecinde TFF'nin yaptığı adaletsizlikten ve Galatasaray'a karşı tutumundan rahatsız olan Aysal'ın konuşmasının satır başları burada.

Galatasaray'da görevi bırakmaya hazırlanan Başkan Ünal Aysal, özel bir okulda katıldığı etkinlikte öğrencilerin sorularını cevapladı. Galatasaray ve Türk futbolu hakkında açıklamalarda bulunan Aysal, milli takımın başarısızlığını vizyon eksikliğine bağladı. Türk futbolunun gerilediğini belirten Aysal, “Vizyon eksikliği var. Bu tip sıkıntılı bir dönemi yaşamasaydık bugün milli takımımız geçmiş dönemdeki gibi çok daha başarılı olurdu. Bugün maalesef olaylar sadece oyunculara yıkılmak isteniyor. Balık baştan kokar. Sorun kurullarda ve onu yönetenlerdedir. Baştaki adam doğru vizyona sahipse ekip de ona uyum sağlar” ifadelerini kullandı. 


4. yıldız dünyanın sonu değil

Galatasaray'ın iyi bir takım olduğunu ve sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğine inandığını söyleyen Aysal, “Galatasaray 4. yıldızı bu sene almak için maddi ve manevi her şeyi yapacak. Elimizdeki bütün sportif ve mali unsurları devreye sokacağız. Ancak alamazsak da dünyanın sonu değil. Eminim ki bundan sonraki yönetimler de benimle aynı hedefi koyarak 4. yıldız için çalışacaklardır” diye konuştu. İki başkan adayının da Prandelli'yle yola devam edeceğini açıkladığını söyleyen Aysal, “Hocamız yeni geldi. Herhalde ülkemizin alışması gereken bir profil. Benim çok desteklediğim ve ümit bağladığım bir hoca. Biraz sabır lazım” diye konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283