Öne Çıkanlar haberleri haber haberi kayseri erciyes acil aşk aranıyor

Arda sonunda patladı! "Ülkeme gömüleceğim"

Milli futbolcu Arda Turan, Beşiktaş'ta gerçekleştirilen terör eylemi sonrası, ülkenin gençleri olarak kenetlenmeleri gerektiğini söyledi.

Arda sonunda patladı! "Ülkeme gömüleceğim"
Barcelona'da ülkemizi temsil eden milli futbolcu Arda Turan, Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından gerçekleştirilen ve 44 kişinin hayatını kaybettiği hain terör saldırısı sonrası, ülke gençleri olarak toparlanmak zorunda olduklarını söyledi.

29 yaşındaki milli futbolcunun açıklamaları şöyle:

“Artık ateş içimizi yakıyor. Bana bir şey olursa kendi ülkeme gömüleceğim. Bu yüzden sonuna kadar, her şeyiyle ülkemin, askerimizin, polisimizin her zaman yanındayım. Halep’te bir insanlık dramı yaşanıyor. Kitabımızda (Kur'an-ı Kerim) bir insanı öldürürsen bütün insanlığı öldürmüş gibi olursun şeklinde bir ayet var. Bu ayete rağmen Müslümanların bu kadar birbirlerine düşmeleri çok sıkıntılı bir durum."

“Örfümüzü, adetimizi, bütün kültürümüzü kaybediyoruz. Kaybettikçe de işler kötüye gidiyor. Çok bencil olduk. Her zaman daha fazla para, şöhret, makam istiyoruz.”

"Özellikle ülkenin geleceği olarak biz gençler artık toparlanmalıyız ve dikkat etmeliyiz. En iyi şekilde ülkemize, o coğrafyaya hizmet etmeliyiz. Artık eskisi gibi olmalıyız.” 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283