Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk android 6 haberleri haber

Sincanlı öğrencinin TEOG’da üstün başarısı

Sincan’da ikamet eden, TEOG Türkiye birincilerinden İrem Bayburt mutluluğunu paylaşmak için ailesi ve öğretmenleriyle Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret etti. Türkiye 1.cisini başarısından dolayı kutlayan Başkan Tuna, Bayyurt’a başarılar diledi.

Sincanlı öğrencinin TEOG’da üstün başarısı
 TEOG Türkiye 1.cilerinden olan ODTÜ Mezunları Ortaokulu öğrencisi İrem Bayyurt, mutluluğunu Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ile paylaştı.  TEOG 1. Dönem sınavında 120 soruya 120 doğru cevap vererek 700 tam puan alan Bayyurt, ailesi, Okul Müdürü Muhittin Yücel ve öğretmenleri ile birlikte Başkan Tuna’yı ziyaret etti. Aynı başarıyı 2. Dönem sınavında da elde etmek istediğini ve azimle çalışacağını belirten Bayyurt, Başkan Tuna ile hayallerini paylaştı. Başkan Tuna’ya eğitime ve eğitimciye verdiği destek için teşekkür eden ODTÜ Mezunları Ortaokulu Müdürü Muhittin Yücel, öğrencisinin başarısı ile gurur duydukları dile getirdi.

Sincan’ın eğitimde de başarılarla adını duyurmasından çok mutlu olduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Öğrencimiz 700 tam puanla TEOG’da 1.cilerin arasına adını yazdırdı. İrem’e başarıların devamını diliyor ailesini de böyle bir çocuk yetiştirdikleri için kutluyorum.” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270