Öne Çıkanlar kürt partisi kürdistan ohal kobani müslümanlar

Sincan'da bayram bir başka güzel

Sincan, Ramazan Bayramı’nda da bambaşka… Sincan Belediyesi, vatandaşın mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için her alanda çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri vatandaşların güzel bir bayram geçirmeleri için her zaman olduğu gibi Ramazan Bayramı süresince de görevinin başında olacak.

Sincan'da bayram bir başka güzel
Sincan, Ramazan Bayramı için hazır… Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala ilçeyi bayram telaşı çok sardı. Bayramın tatlı koşturmacası içerisinde alışveriş yapan vatandaşlar, Belediye ekipleri sayesinde güvenli ve rahat alışverişin tadını çıkarıyor. Ana amacı her zaman Sincanlının mutluluğu olan Sincan Belediyesi, bayramda da huzurlu ve mutlu bir ortam oluşturmanın çabası içinde çalışmalarını yürütüyor.

BAYRAM NAMAZI İÇİN CAMİLER HAZIR

Bayramın ilçede huzur içinde geçmesi için Sincan Belediyesi temizlik ekipleri çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Cadde ve sokakların temizliklerini rutin bir şekilde devam eden ekipler, Bayram namazı içinde camilerin temizliklerine başladı. Camileri belli aralıklarla temizleyen ekipler, Bayram namazı öncesinde de ilçedeki tüm camilerin temizlenmesi için çalışmalarına devem ediyor.

24 SAAT DENETİM

Daha temiz bir Sincan için çalışmalar sürdüren Sincan Belediyesi, bir yanda da esnaf denetimlerini yapmaya devam ediyor. Ana amacı her zaman Sincanlı’nın mutluluğu olan Belediye, bayramda da huzurlu ve mutlu bir ortam oluşturmanın çabası içinde çalışmalarını yürütüyor. Bayram koşuşturması içerisinde çevrede alış verişlerden kaynaklı oluşacak her türlü görüntü kirliliğinin önüne geçmeyi amaçlayan Sinan Belediyesi Zabıta Ekipleri, 7 gün 24 saat boyunca denetimlerini sürdürecek. Kaldırımlara levha vb. koyan esnaflara gerekli uyarıları yapan ekipler, vatandaşın sağlığını tehlikeye atacak her türlü uygulamanın da önüne geçmek için çalışmalarını Ramazan Bayramı boyunca da artırarak devam ettirecek.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270