Öne Çıkanlar haberleri elazığ 18 kara para aşk haberi

1,5 yılda 55 kilo verdi

Funda Sayıner, bir buçuk yılda 55 kilo verdiğini ve uyguladığı sağlıklı beslenme programı ile hayatının tamamen değiştiğini söyledi.

1,5 yılda 55 kilo verdi
"Sağlık açısından kendimi kötü hissetmesem de fiziksel olarak yaşam standartlarım çok sağlıksızdı" sözleri ile aşırı kilolarından kurtulmak için attığı ilk adımın nedenini aktaran Funda Sayıner, yaklaşık bir buçuk yılda nasıl 55 kilo verdiğini söyledi.

Sayıner, bu süreçte dikkat edilmesi gerekilen en önemli faktörün inanç ve kendine güvenme olduğunun altını çizdi.

İnsan sağlığına zararlı olan besinler dışında başka hiçbir yasak olmadan beslendiğini belirten Sayıner, “Kilolu olmak gerçekten bir sağlık sorunu ve bir hastalık. Kilo problemi yaşayan herkese bu programı öneriyorum” dedi.

Sayıner, 115 kilodan 1,5 yıl gibi bir sürede 60 kiloya düştüğünü, verdiği 55 kilo sonrasında sadece fiziksel görünümün değil, ruhsal ve psikolojik yönden de büyük değişimler yaşadığını kaydetti.

"ARTIK ÇOK MUTLUYUM"

Zayıfladıktan sonra daha sosyal, kendisi ile daha barışık ve çok daha mutlu olduğunu ifade eden Sayıner, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kilolu insanlar genelde içine kapanık mutsuzdur. Şimdi daha aktif ve sosyalim. Özgüvenim arttı. Her şeye daha sakin uysal ve normal yaklaşıyorum. Sağlıklı beslenme programı normal diyet programlarından çok farklı. Hikayeniz dinleniyor, vücudunuzda bir rahatsızlık varsa ona göre bir yeme düzenine sokuluyorsunuz. Yeme ve beslenmede sizin sorununuz ne ise oraya odaklanılıyor ve problemin kaynağına göre bir diyet uygulanıyor. Ayrıca oldukça zengin bir menüsü var. Şimdi 1,5 kilo daha fazlam kaldı onu da verdikten sonra koruma programına geçiş yapacağım." Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270