Öne Çıkanlar android 6 kara para aşk ios 7 pmyo sınav sonuçları maç sonucu

En başarılı projelerin mimarı: Pursaklar Belediyesi

Ankara’ya kuzeyden gelenleri modern çehresinin yanısıra Osmanlı ve Selçuklu yapılarıyla karşılayan Pursaklar ilçesi, geçmiş ile günümüz geleneklerini birleştirerek yeni nesile örnek olmaya devam ediyor. Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni Semih Aydın; çalışmalarıyla basında sık sık yer alan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i yerinde ziyaret etti.

En başarılı projelerin mimarı: Pursaklar Belediyesi

 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde %64’lük destek ile üçüncü kez Pursaklar Belediye Başkanlığı görevine layık görülen Selçuk Çetin, başarılarıyla adından söz ettiriyor. En başarılı belediye başkanları arasında yer alan Çetin, sıradışı projeleriyle biliniyor.  Nezaket Okulları, Dede Torun Evleri, Dedeler Neneler İkinci Bahara Koşuyor spor müsabakası bu projelerden bazıları.

Pursaklar Belediyesini sayılı belediyeler arasına getirmeyi başaran Çetin’i bugün Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni  Semih Aydın makamında ziyaret etti. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Başkan Çetin, varolan projelerin yanı sıra sürpriz projelerin de vatandaşla buluşacağına dikkat çekti. 

İnternet, radyo ve medyanın bir çok kolunda başarılı çalışmalara imza atan Semih Aydın da Pursaklar’ın Ankara’da ve ülke düzeyinde tanıtımı açısından gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Başkanlık makamında,  yaklaşık yarım saat süren görüşmenin sonunda Çetin ve Aydın hatıra fotoğrafı çektirdi.

Selçuk ÇETİN:

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde doğdu. İlk ve Orta tahsilini Ankara' da, Lise tahsilini İstanbul' da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1985 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Çocukluğunu geçirdiği Hasköy Dörtyol' da bulunan Solfasol İmamhatip Lisesine Öğretmen olarak tayin edildi. Burada 9 yıl çalıştıktan sonra Altındağ Yıldırım Beyazıt Lisesinde 6,5 yıl daha çalıştı.

Daha sonra Özel bir Eğitim kurumunun Kurucu Müdürlüğünü ve Genel Müdürlüğünü yürüttü. Bu esnada Ak Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak Teşkilat Birimi Başkan Yardımcılığı yaptı. 28 Mart 2004'te %60 Oy alarak Pursaklar Belediye Başkanı seçildi.

Evli ve 3 çocuk babası olan Selçuk Çetin Pursaklar’da ikamet etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283