Öne Çıkanlar gündem magazin sağlık haberler üniversite

Yılın aşk bombası Murat Eliz'den sonra 'Aslı'na kavuştu!

Kardeşim Benim isimli filmde birlikte rol alan Aslı Enver ve Murat Boz hakkında çıkan aşk haberlerine bir süredir sessiz kalıyorlardı. Ünlü çift dün sosyal medya hesaplarından aynı ana yayınladıkları fotoğrafla aşklarını ilan ettiler.

Yılın aşk bombası Murat Eliz'den sonra 'Aslı'na kavuştu!
 O Ses Türkiye isimli yarışmada jüri koltuğuna oturan sempatik yarışmacı Murat Boz en son Eliz Sakuçoğlu ile büyük aşk yaşamış ardından adı hadise ile aşk iddialarına karışmıştı. Bu durumu kabul etmeyen çift arkadaş olduklarını her seferinde açıkladılar. Murat Boz dün sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla Aslı Enver ile birlikte olduklarını ilan ettiler.

 Gişede muhteşem başarıya imza atan Kardeşim Benim isimli filmde rol alan yakışıklı sanatçı Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver günlerdir haklarında çıkan aşk haberlerine aynı anda yayınladıkları fotoğrafla ilan ettiler. Bu aşk en çok Murat Boz'un hayranlarının isyanı ile karşı karşıya kaldı.

 Kardeşim Benim isimli filmi ile bir araya gelen Murat Boz ve Aslı Enver arasında bir aşkın başladığı günlerdir konuşuluyordu. Ünlü çift sessiz kalırken 14 Şubat Sevgililer gününden bir gün önce aşklarını ilan ettiler aynı anda paylaştıkları fotoğrafla.
 O Ses Türkiye isimli yarışmada jüri koltuğunda oturan yakışıklı sanatçı Murat Boz günlerdir birlikte olduğu iddia edilen Aslı Enver ile büyük aşk yaşadığı iddia edilmişti. Her iki tarafta bu habere sessiz kaldılar ama bu sessizlik çok uzun sürmedi ve ikili sonunda aşklarını itiraf etti.

Sonunda itairaf geldi. Kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile ayrıldıktan sonra işine sıkı sıkı sarılan Aslı Enver bir sinema filmi için Murat Boz ile bir araya geldi. Bu işin sonrasında ise büyük aşk çıktı.

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver, aşklarını resmi Instagram hesaplarından aynı anda duyurdu. İşte o paylaşım;

 Yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve güzel oyuncu Aslı Enver, aşklarını resmi Instagram hesaplarından aynı anda duyurdu. İşte o paylaşım; Oyuncu Aslı Enver'in, Birkan Sokullu ile 3 yıllık evliliğini bitirmesinin ardında, Murat Boz'la yaşadığı aşk olduğu iddia ediliyordu. 

ÖNCE MURAT BOZ, SONRA ASLI ENVER PAYLAŞTI 

Aslı Enver-Murat Boz aşkı, bu fotoğrafla vücut buldu. İkiliden önce Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram'dan kalp çizerek paylaştılar. 


İŞİN ASLI AŞK!

Yakışıklı sanatçı Murat Boz'un oynadığı son film Kardeşim Benim 'de rol alan Aslı Enver ile büyük aşk yaşadığı gündeme geldi. Aslı Enver kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile boşanmıştı. Aslı Enver ve Murat Boz konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

 Murat Boz ve Aslı Enver 'in aşkının başladığı iddiaları gündeme bugün bomba gibi düştü. Murat Boz Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıktan sonra Hadise ile anılmıştı her iki tarafta bu aşkı onaylamadı. Çok geçmeden Murat Boz'un adı bu kez aynı filmde rol aldığı Aslı Enver ile aşk yaşadığı konuşulmaya başladı.

 Murat Boz ile Aslı Enver Kardeşim Benim filmin birlikte rol almıştı. Yakışıklı oyuncu Murat Boz ile güzel oyuncu hakkında şok bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Murat Boz ile Aslı Enver büyük aşka yelken açtı.

 Aslı Enver kendisi gibi oyunu olan Birkan Sokullu ile geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Aslı Enver Murat Boz ve Burak Özçivit ile aynı dizide rol almıştı. Bu filmden sonra aralarında bir aşkın başladığı iddia edildi. Henüz taraflardan herhangi bir açıklama gelmedi.

En nihai 'Kardeşim Benim' filminde beraber rol alan Aslı Enver ile Murat Boz'un sette başlayan bir aşka yelken açtıkları iddia edildi!

 Burak Özçivit'in de rol aldığı 'Kardeşim Benim' filminin oyuncuları Murat Boz ile Aslı Enver'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Ayaklıgazete'de yer alan habere göre kısa bir süre evvel boşanan Aslı Enver ile çok uzun bir ilişkiden yorgun çıkan Murat Boz'un set arkadaşlıkları zamanla aşka dönüştü. İkilinin gözlerden ırak şekilde buluştukları iddia edildi.

HADİSE İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra adı Murat Boz ile aşk iddialarına karışan Hadise bu durumu onaylar tarzda yaptığı paylaşımlar oldukça dikkat çekiyor. Murat Boz ile daha önce de anlamlı bir fotoğraf paylaşan Hadise son olarak O Ses Türkiye'de Murat Boz ile birlikteyken samimi halde çekilmiş fotoğraflarını yayınladı. Hadise yayınlıyor ama Murat Boz'dan henüz bir açıklama yok.

 O Ses Türkiye isimli yarışma programının ünlü jürisi Hadise ve Murat Boz arasındaki aşk iddialarını alevlendirecek bir paylaşımda bulunan Hadise Murat Boz'un hayranlarını kızdırdı. Hadise 'nin yayınladığı samimi fotoğraf şok etkisi yarattı.

 Hadise ve Murat Boz arasındaki aşk iddiaları gün geçtikçe alevleniyor. Son olarak Hadise Murat Boz ve kendisinin çekinmiş bir fotoğrafının altına kalp koyarak sosyal medya hesabından paylaştı. Bu durum Murat Boz'un hayranlarını kızdır. 

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra adı Murat Boz ile adı aşk iddialarına karıştı. Bu durum karşısında net bir açıklama yapmayan Hadise yetinmedi bir de bunun üstüne Murat Boz ile olan samimi bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı bu durum Murat Boz hayranlarının hiç de hoşuna gitmedi.  Hadise'nin 'O Ses Türkiye'deki jüri üyesi Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, ikili çıkan haberleri yalanlamıştı.

Hadise'nin dün Instagram sayfasında Murat Boz ile birlikte yer aldığı fotoğrafı paylaşıp altına da 'kalp' işareti koyması iddiaları bir kez daha alevlendirdi.

Murat Boz'un hayranları ise Hadise'yi reklam yapmakla suçlayarak, duruma tepki gösterdi.

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz (d. 7 Mart 1980), Türk şarkıcı ve söz yazarı. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yaptı.

Boz, solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı "Aşkı Bulamam Ben" single'ı ile adım attı. Bir sonraki yıl ilk stüdyo albümü Maximum'u satışa sundu ve farklı müzik ödülleri kazandı. 2008'de ilk EP çalışması olan Uçurum ile dinleyicisinin karşısına çıktı ve bu EP'de yer alan aynı adlı şarkısı Türkiye resmî listesinde beş numaraya kadar yükseldi. 2009 başında ikinci stüdyo albümü Şans'ı yayımladı. Albümdeki "Para Yok", "Özledim", "Her Şeyi Yak", "Sallana Sallana", "Gümbür Gümbür" ve "Buralardan Giderim" şarkılarına klip çekti. 2010'da "Hayat Sana Güzel" single'ını satışa sunduktan sonra, Mayıs 2011'de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden'i yayımladı. Albümdeki "Geri Dönüş Olsa" ve "Kalamam Arkadaş" şarkıları Türkiye'de bir numaraya yerleşti. Şarkıcı, 2013 yılında "Vazgeçmem" single'ını tanıttı. Kasım 2014'te, Büşra Pekin ile başrollerini paylaştığı Hadi İnşallah vizyona girdi.

Piyano, keman, davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. O Ses Türkiye programının 2011-14 yılları arasında yayınlanan ilk üç sezonunun dört jüri üyesinden biridir ve ilk sezonun kazanan jüri üyesidir. Ödülleri arasında üç Altın Kelebek Ödülü ve iki Kral Müzik Ödülü bulunmaktadır. Tekrardan O Ses Türkiye programında jürilik yapmaya başlamıştır.

ASLI ENVER KİMDİR?

Aslı Enver (d. 10 Mayıs 1984, Londra), Türk oyuncu.

Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye'den Londra'ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra'da dünyaya gelmiştir.[4] 12 yaşına dek Londra'da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle Türkiye'ye taşınmıştır.[4]Tiyatroya ülke değişimi nedeniyle bocalama geçirdiği dönemde annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde başladığını belirtmiştir.[5] Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT'de yayınlanan bir sit-com'da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır.[kaynak belirtilmeli] Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. Ardından D Yapım'ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır.2015 yılından bu yana Dolunay Soysert'le oynadığı Personel oyununda Emma'yı canlandırmaktadır. 2016'da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016'da yayına başlayacak olan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer alacaktır.Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016'da Demet Sağıroğlu'nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir.


13 Temmuz 2012'de Birkan Sokullu'yla evlenmiştir.[4] 27 Ağustos 2015 tarihinde avukatı aracılığıyla açıklama yapmış ve boşandığını duyurmuştur.Dolunay Soysert[7],Nilay Sorgüven[8] gibi isimlerle yakın arkadaştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270