Öne Çıkanlar iki polisi şehit eden terörist bedelli mta çin kaza Evleneceksen Gel 85.Bölüm seda sayan

Yasak aşkın tarafları boğaz havası alırken Seçkin havasını aldı!

Günlerdir magazin gündeminde yerini alan Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın yasak aşkı bugün bir kez daha olay oldu. Ayrıldıkları konuşulan ünlü isimler yine bir arada görüntülendi. Bu olaydan sonra Seçkin Piriler'in boşanma davası açması bekleniyor.

Yasak aşkın tarafları boğaz havası alırken Seçkin havasını aldı!
 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze ve yasak aşk yaşadığı sevgilisi Kıvılcım Ural önce dudak dudağa görüntülenerek magazin gündemine bomba gibi düşmüşlerdi o olaydan sonra iki çocuk babası Kaan Tangöze boşanma aşamasına geldi. Seçkin Piriler yuvasını kurtarmak için bir kez daha affetti kocasını ama o yasak aşk bitmedi bitmiyor...

Kıvılcım Ural ile yasak aşk yaşayan Kaan Tangöze iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler ile boşanma aşamasına geldi. Ayrıldıkları iddia edilin Kıvılcm Ural ve Kaan Tangöze'nin ayrılmadıkları ve yasak aşklarına dolu dizgin devam ettikleri bugün bir kez daha ortaya çıktı.

 Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, haftalar sonra yeniden bir arada görüntülendi. Bebek’teki bir restoranda baş başa yemek yedikten sonra Tangöze’ye ait araçla sahil turu yapan çift, Kuruçeşme-Beşiktaş hattında habercilerin dikkatini çekti. 


Trafik ışıklarına takıldıklarında flaşlar patlayınca, ünlü müzisyen güneşliği indirirdi, Ural da kapüşonunu takıp öne eğilerek gizlendi.


Gazetecileri içeri alma

Yeşil ışığın yanmasıyla birlikte gaza basan Kaan Tangöze, direksiyonu Taksim’deki ücretli otoparka kırdı. Görevliye 50 TL uzatıp “Arkadakiler gazeteci, onları içeri alma” diyen şarkıcı, Kıvılcım Ural’ı otoparkın 3. katında bırakıp oradan ayrıldı. Kaan Tangöze, çıkışta yöneltilen hiçbir soruya da yanıt vermedi.FİLM MÜZİĞİ ÇALIŞMASINDA BİRLİKTELER

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze evliliği bitiyor. Kaan Tangöze'nin sevgilisiyle çekilmiş samimi fotoğraflarından sonra Seçkin Piriler evi terk etmişti. Kaan Tangöze özür dilemiş Seçkin yeniden eve dönmüştü meğer o yasak aşk hala bitmemiş ve son sürat devam ediyormuş.

 Günlerdir magazin gündeminde yerini alana Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural ve Seçkin Piriler üçgeninde şok gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre önce Seçkin Piriler'in eşiyle barıştığı ama bu barışmanın ardından yeniden yasak aşkı ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Çok geçmeden bomba bir iddia daha ortaya atıldı.
Duman gurubunun ünlü solisti Kaan Tangöze yasak aşkın pençesinden kurtulamıyor. İki çocuğu olmasına rağmen Kıvılcım Ural ile aşk yaşayan Kaan Tangöze bir kez daha bomba gibi bir iddia ile gündeme geldi. 

 Filmdeki sürpriz isim
Galası önceki akşam yapılan “Hesapta Aşk” filminin müziklerinde sürpriz bir ismin olduğu ortaya çıktı. Filmin soundtrack’inde Nil Karaibrahimgil, Athena ve Gece grubunun yanı sıra Kaan Tangöze’yle yaşadığı aşk nedeniyle haftalardır magazin gündeminden düşmeyen Kıvılcım Ural’ın da imzası var.
Önce Tangöze’ye söyledi
 
İddiaya göre bu işbirliğinin temelini atan “Hesapta Aşk”ın yönetmeni Gönenç Uyanık. Ural-Tangöze aşkının temellerini atan 2009 yapımı Duman klibi “Elleri Ellerime”nin de yönetmeni olan Uyanık, Tangöze’nin isteği üzerine filme şarkı yapması için Ural’a ulaştı.
İşte söz ve müziği Kıvılcım Ural’a ait “İstanbul’dayım” şarkısının sözleri:
 
İstanbul’dayım 
Benim küçük sırlarım var
Kendime rağmen buradayım
Bunu bir tek kızlar anlar! 
Her günüm neşe doluydu
Hayat birden dibe vurdu
Dertlerim dalganla doldu
İstanbul ben senden korkmam
Filmin galası Kanyon'da yapıldı

MEĞER AŞKI BİTMEMİŞ

Günlerdir tartışmalara neden olan Kaan Tangöze ve yasak aşkı Kıvılcım Ural'ın ilişkisi. Kaan Tangöze bir gece yasak aşk yaşadığı Kıvılcım Ural ile görüntülenince eşi Seçkin Piriler ayrılmak istedi. Ortada iki çocuk olunca daha yapıcı oldular ve bir kez daha şans verdiler birbirlerine ama Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile yaşadığı aşkın devam ettiği haberleri gündeme oturdu.

 Duman grubunun ünlü solisti Kaan Tangöze ve eşi Seçkin Piriler bir süredir zor günler yaşıyorlar. Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile yasak aşk yaşadığı haberleri manşetlere taşınınca Seçkin Piriler boşanma kararı aldı. Ünlü çit aralarındaki buzları eritti derken bugünkü çıkan haberler hayal kırıklığı yaşattı.

 Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler boşandı boşanacaklar derken şok bir iddia gündeme geldi. Uzun süredir birlikte olduğu iddia edilen yasak aşkı Kıvılcım Ural ile yeniden bir araya geldiği bu yüzden boşanacakları iddiaları yeniden gündeme geldi.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze günlerdir yaşadığı yasak aşk ile gündeme geldi. Seçkin Piriler ile boşanma sürecine giren Kaan Tangöze ayrıldığı denilen yasak aşkı ile aşkına son sürat devam ediyor.

 Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, eşi Seçkin Piriler'i, müzisyen Kıvılcım Ural'la aldatmıştı. Kalbi kırık eş Piriler, buna rağmen GÜNAYDIN'a eşini affetmeye hazır olduğunu açıkladı. 

GAYRETTEPE'DE

Ancak, iki çocuk babası Tangöze'nin eve dönmeye niyeti yok gibi. Ünlü rock'çı, önceki gün yasak aşkı Kıvılcım Ural ile bir kez daha görüntülendi. Aşıklar, Gayrettepe ışıklarda arabalarının içinde mutlu görünüyordu. (Sabah)

OLAYLAR NASIL GELİŞTİ

 Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze aşkı gün yüzüne bomba gibi düşerken Seçkin Piriler çok geçmeden evine yuvasına sahip çıkacağını açıklamıştı. Seçkin Piriler iki çocuğuna sahip çıkmıştı ama bu ilişkinin uzun sürdüğü iddia edilince Seçkin Piriler pes etmişti. Kaan Tangöze sonunda çark etti ve karısına kendini affetirmeye çalışıyor.

 Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze arasındaki aşk kısa sürdü. Kaan Tangöze evli ve iki çocuk babasıydı ama Kıvılcım Ural ile aşk yaşadı. Bu manşetlere yansıdı ve Seçkin Piriler eşinden ayrılma kararı aldı. Seçkin'in boşanma kararı Kaan 'ın aklına başına getirdi.

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze ayrılıyor haberleri çıkarken Kaan Tangöze şok bir karar açıkladı. Kaan Tangöze iki çocuğunun annesinden ayrılmak istemedini açıkladı. Bakalım Seçkin Piriler bu kararından vazgeçecek mi?

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze'nin ayrılığı konuşulmaya başlandı. Kaan Tangöze sevgilisi ile dudak dudağa fotoğraflardan sonra Seçkin Piriler eşinden boşanma kararı aldı iki çocuğuna rağmen. Eşini milyonlarca kişinin gözü önünde aldatan Kaan Tangöze'nin ise ayrılmak istemediğini konuşuluyor.

 Seçkin Piriler önce babasını kaybetti sonra eşinin en büyük ihaneti ile karşı karşıya kaldı. Babasını bir motorsiklet kazasında kaybeden Seçkin Piriler büyük bir depresyon geçirdikten sonra çok geçmden hayatındaki diğer erkeği de kaybetti. Seçkin Piriler ihanet sonrası ayrılık kararı aldı.

Seçkin Piriler sonunda dayanamadı ve boşanacağını açıkladı. Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında canlı bağlanan Seçkin Piriler'in  en yakın arkadaşı boşanacağını zor günler atlattığını anlatarak son noktayı koydu

 Kaan Tangöze, Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural aşk üçgeninde şok gelişmeler yaşanıyor. Başlarda yuvasına sahip çıkmaya çalışan Seçkin Piriler artık pes etti. Seçkin Piriler çocuklarına rağmen boşanma kararı aldı. Seçkin Piriler 'in bu kararını en yakın arkadaşı Meral Kaplan boşanma kararın onayladı.

Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural'la yaşadığı aşk ortaya çıkınca zor günler geçiren Seçkin Piriler, konuyla ilgili soruları, "Kaan boşanmak istemiyor, ben karar vereceğim" diye yanıtladı.

Ejder Akarsu’nun işletmeciliğini üstlendiği Enfes Cafe & Kitchen adlı mekan Ataşehir’de hizmete girdi.
Mekan açılışına Meral Kaplan, Seçkin Piriler, Volkan Işık, Mümtaz-Ann Tahincioğlu gibi birçok ünlü isim katıldı.
Açılış kurdelesini Ejder Akarzu, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ile birlikte kesti.
Eşi Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’la yaşadığı aşk ortaya çıkınca zor günler geçiren Seçkin Piriler, konuyla ilgili soruları, “Kaan boşanmak istemiyor, ben karar vereceğim” diye yanıtladı.

Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler evliliği bitiyor. 2015 yılın son günlerinde aldatılan Seçkin Piriler gün geçmiyor ki yeni bir haber ile gündeme gelmesin. Seçkin Piriler yaşadıklarından sonra boşanma kararı aldı. Seçkin Piriler iki çocuğuna rağmen bitirme kararı aldı.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz haftalarda Kıvılcım Ural isimli genç kızla samimi fotoğraflarının yayınlanmasından sonra acı gerçek ortaya çıktı. İki çocuklu Kaan Tangöze eşini herkesin gözü önünde aldattı. Boşanacakları haberlerinin arından çit yeni yıla ayrı ayrı girdi ayrıca iki çocuklarını da paylaştılar.

Ünlü manken, “Yılbaşı gecesi oğlunu barda kucağında uyuttu” haberlerine isyan etti. Arkadaşı Meral Kaplan’ın davetlisi olarak Kıbrıs’taki Nuhun Gemisi otelinde Sibel Can’ı dinlemeye giden Piriler, ”Kıbrıs’a kafa dinlemeye gitmiştim. Gerçeği yansıtmayan bir şeyle anılmak beni çok derinden yaraladı” dedi.

Çok yıpratıcı
Çocuğunun kucağında sadece 10 dakika kaldığını, sonra odaya uyumaya götürdüğünü söyleyen Piriler, “İki çocuğum var ve ikisi de hayatımın anlamı. Son bir aydır yaşadığım trajediyi zaten herkes görüyor, biliyor. Yaşadıklarım yetmiyormuş gibi bir de bu tarz haberler çok yıpratıcı” diye konuştu.  Hürriyet

SEÇKİN DAYANDI AMA OLMADI

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze çiftinin boşanacakları haberleri gündemde yer alırken ünlü çift yeni yıla da ayrı ayrı yerlerde girdi. İki çocuklarını paylaşan çiftin bu durumu boşanacakları iddialarını da güçlendirdi. 

Boşanacakları konuşulan Seçkin Piriler-Kaan Tangöze çifti ilk kez bu yılbaşı yan yana değil. Piriler küçük oğlu ile KKTC’ye giderken Tangöze büyük oğluyla İstanbul’da kaldı

Duman grubunun solisti eşi Kaan Tangöze’nin ihanetiyle sarsılan Seçkin Piriler, küçük oğlu ve annesiyle Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. KKTC’ye gittiğini söyleyen Piriler, evliliğiyle ilgili soruları “Lütfen bu konu hakkında soru sormayın. İnanın kalbim küt küt atıyor. Daha fazla konuşturup beni heyecanlandırmayın. Şimdilik ağzıma kilit vurdum” dedi.

BU yılbaşı sahne tekliflerini geri çeviren Kaan Tangöze’nin ise büyük oğluyla İstanbul’da evde kaldığı öğrenildi. Çiftin yeni yılın ilk günlerinde boşanma işlemlerini başlatacağı öne sürüldü. Bu süreçte işlerine sarılan Seçkin Piriler, Kıvanç Tatlıtuğ’un menajerlik yapan abisi Cem Tatlıtuğ ile 1 yıllık anlaşma imzaladı. Piriler, oyunculuk ve sunuculuk yapmak istiyor.

SEÇKİN SESSİZ..

 Grup Duman 'ın solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural ile olan samimi fotoğrafları şok etmişti. Aldatılan taraf Seçkin Piriler'e gözler çevrilmşti. Boşanacak haberlerine tepki olarak ilk kez herşey yolunda mesajı verdi.

Seçkin Piriler, önceki gün oğlu Hakan’la Zorlu AVM’de keyifli bir gün geçirdi. Yılbaşı alışverişi yapan anne-oğul, daha sonra ‘Star Wars’ etkinliğinin olduğu bölümde oyunlar oynadı.

KIVILCIM HACK'LENDİ!
Evli rock’çı Kaan Tangöze ile yakalanan Kıvılcım Ural’ın Instagram hesabı hack’lendi. Ural yaptığı açıklamada “Instagram hesabım hack’lenmiş olup bazı hoş olmayan diyaloglar yaşanmış. İtibar etmeyiniz” dedi.

Seçkin Piriler

SEÇKİN PİRİLER 'İN AÇIKLAMASI

 Duman gurubunun yakışıklı solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kıvılcım Ural ile görüntülenmişti. Çok geçmeden bu aşın belgelendiği fotoğraflar da basına sızdı. İki çocuğunun annesi ünlü manken Seçkin Piriler'e bu durum sorulunca oldukça dikkat çekici bir açıklama geldi.

 Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasında Kıvılcım adından bir güzel girdi. Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde yasak aşk yaşadığı haberi ile gündeme bomba gibi düşerken Seçkin Piriler'in bu konuya bakış açıcı çok farklı oldu. Seçkin Piriler kocasının bu aldatma haberlerine hiç değinmedi bile..

 Bir zamanlar podyumlarda bir yıldız gibi parlayan Seçkin Piriler'in beş yıllık evliliği büyük bir sınav geçiyor. Eşi Kaan Tangöze yasak aşkı ile görüntülendi hem de dudak dudağa. Gözler Seçkin Pirilere'e çevrildi ama  Piriler röportajında hiç oralara girmedi ve tasarımlarının olduğu defileye dikkat çekmeye çalıştı.

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze evliliğine gölge düştü. Seçkin Piriler güzelliği ile yıllara meydan okusa da Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde Kıvılcım adında bir güzel ile dudak dudağa görüntülendi. Tüm Türkiye buna şahitlik etti ama Seçkin Piriler'in açıklamasında defile ile ilgili konuşması ve oldukça cool tavırları dikkat çekti.

 Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze bundan beş yıl önce evlendi ve iki çocuk sahibi oldular. Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde Kıvılcım isimli güzel ile birlikte dudak dudağa görüntülendi. bu durum Seçkin Piriler'e soruldu ama Seçkin Piriler'in yanıtı oldukça farklıydı.

 Seçkin Piriler ile 5 yıldır evli olan Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde Kıvılcım Ural ile dudak dudağa fotoğrafları basına sızdı. Bu olaydan sonra Seçkin Piriler beklenmeyen bir açıklama yaptı. İddiaya Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın aşkı çok eskiye dayanıyormuş.

 Duman grubunun solisti Kaan Tangöze geçtiğimiz günlerde bir güzel ile görüntülendi. İki çocuk babası Kaan Tangöze'nin sevgilisiyle dudak dudağa görüntüleri günlerdir magazin gündeminde yerini aldı. Gözler eşi Seçkin Pirilere çevrildi. Seçkin Piriler sorulara çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Magazin gündemine bomba gibi düştü Kaan Tangöze Duman grubunun 2009 yılında çekilen “Elleri Ellerime” adlı şarkısının klibinde oynayan Kıvılcım Ural olduğu iddia edilmişti. Dudak dudağa görüntüler bomba gibi manşetlere düşerken Seçkin Piriler ise kocasının yasak aşkının gündeme gelmesini öyle farklı bir şekilde değerlendirdi.

 Dün magazin gündemine bomba gibi düşen Kaan Tangöze'nin yasak aşkı ile görüntülerinin ardından iki çocuk annesi olan Seçkin Piriler'in ne diyeceği merak konusuydu. Seçkin Piriiler'e ulaşıldı. Eski mankenlerden olan güzel yaptığı açıklama ile şok etti. Seçkin Piriler bunun ailevi bir sorun olduğunu söyleyerek defilesine odaklandığını açıkladı.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze iki çocuğunun annesini aldattığı haberleri ile dün gündeme bomba gibi düştü. Kaan Tangöze'den bir açıklama gelmezken Seçkin Piriler ilk kez konuştu. Bu durumun aile sorunu olduğunu söylerken defilesine odaklanması gerektiğini söyleyerek herkesi şaşırttı. Kaan Tangöze'nin yasak aşkı da tanıdık çıktı.

 Duman gurubunun solisti Kaan Tangöze dün bomba gibi bir haber ile gündem oluşturdu. Kaan Tangöze 5 yıldız ünlü manken Seçkin Piriler ile evli. Bu evliikten iki çocuğu olan Kaan Tangöze dün eşini başka bir güzel ile aldattı. Gözler Seçkin Piriler'e çevrildi ama Seçkin Piriler'in aklındaki tek şey defileydi. Bu sırada Kaan Tangöze'nin yanındaki esmer güzelin kimliği de belli oldu.


 Manken Seçkin Piriler ile uzun süredir birlikte olan ve bu birlikteliği evliliğe taşıyan Kaan Tangöze karısını başka bir güzel ile aldattı. Kaan Tangöze'nin yasak aşkı ile öpüşmeleri, romantik yemekleri objektiflere yansıdı. Bu durum karşısında iki çocuk annesi Seçkin Piriler boşanacak mı yoksa bu aldatmayı sineye mi çekecek merak ediliyor.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin İstanbul Beyoğlu Asmalımescit’te şarkıcı Kıvılcım Ural ile el ele yakalanmasına ilişkin ilk kez konuşan eşi Seçkin Piriler, “Kaan turnede olduğu için konuşamadık, bu ailevi bir sorun” dedi.
Kaan Tangöze ile 5 yıldır evli olan Seçkin Piriler, kendi tasarımlarının da sergilendiği defile öncesi yaptığı açıklamada, “Şu an defileme konsantreyim. Tasarımlarım ilk kez insanların beğenisine sunulacak. Bu ailevi bir sorun. Şu anda bununla ilgili konuşmak istemiyorum. Ailevi sorunlara girmiyorum, şu an 2 çocuğum var. Çocuklarımı düşünmek zorundayım. Kaan turnede olduğu için bu konuyu konuşamadık” ifadesini kullandı. 

 Seçkin Piriler ile evliliğinden iki çocuk sahibi olan Kaan Tangöz yasak aşkı ile öpüşürken görüntülendi. Duman gurubunun Kaan Tangöz'ün yasak aşkı bugün manşetlere taşındı. Bu durumdan sonra evli olduğu Seçkin Piriler eşinden ayrılacak mı merak konusu oldu.

Kaan Tangöz kimdir? Uzun süredir Seçkin Piriler ile evli olan Kaan Tangöz yasak aşkı ile görüntülendi. Evli ve iki çocuk babası olan rockçının yanındaki bayan ile samimi görüntüsü manşetlere taşındı.

Evli ve iki çocuk babası rock’çı Kaan Tangöze, önceki akşam Asmalımescit’te esmer bir güzelle el ele yakalandı. Romantik bir akşam geçiren ikiliyi sadece HT MAGAZİN görüntüledi

 Duman’lı kaçamak gecesi! Manken Seçkin Piriler’le evli olan Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, önceki gün akşam üzeri Asmalımescit’te kaçamak yaparken yakalandı. İki çocuk babası ünlü rock’çı, bir mekânda esmer sevgilisiyle buluştu. Baş başa romantik bir akşam geçiren çifti sadece HT MAGAZİN görüntüledi.

BAŞ BAŞA ROMANTİK BİR AKŞAM
Sohbet edip şakalaşan, birbirlerine yemek yediren ikili, daha sonra Weldzone adlı kafeye geçti. Kuytu bir masaya oturan Tangöze ve sevgilisi, kahvelerini el ele tutuşarak yudumladı. Çıkışta görüntülenmemek için ayrı ayrı yürüyen ikili, ara sokakta el ele tutuştu. Bir süre yürüyen çift, kendilerini taksiyle bekleyen arkadaşlarıyla gözden kayboldu.

Kaan Tangöze, manken Seçkin Piriler’le 5 yıl önce evlendi. Sık sık davetlere katılıp birlikte mutluluk pozları veren ikilinin Hakan ve Volkan adında iki çocukları var.

Kaan Tangöze ile esmer sevgilisinin ilişkilerinin uzun zamandır devam ettiği, ikilinin sık sık gözlerden uzak mekânlarda buluştukları öğrenildi.Duman grubu solisti evli Kaan Tangöze, bir mekanda el ele esmer bir güzelle yakalanmış yasak aşkı ortaya çıkmıştı. O esmer'in kim olduğu ortaya çıktı. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, önceki akşam Asmalımescit’te esmer bir güzel ile samimi bir şekilde görüntülendi. Seçkin Piriler’le evli olan Tangöze’nin yanındaki esmer kadının, Kıvılcım Ural olduğu ortaya çıktı. 

Duman grubunun 2009 yılında çekilen “Elleri Ellerime” adlı şarkısının klibinde oynayan Ural’ın adı Mabel Matiz’le de aşk dedikodularına da karışmıştı. 

Duman'ın 'Elleri Ellerime' klibi 2009'da yayınlanmıştı

İhanetin basına yansımasının ardından gözler ise Tangöze’nin 2010 yılında evlendiği manken Seçkin Piriler’e çevirildi. Ünlü mankenin yakın dostlarına “Boşanmayı düşünmüyorum” dediği iddia edildi. Piriler ve Tangöze’nin Hakan ve Volkan adlı iki oğlu var.KIVILCIM URAL KİMDİR? İstanbul doğumlu olan şarkıcının babası Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural'dır. Müzisyen ailede doğan Kıvılcım Ural çocukluğundan beri müziğe düşkün olmuştur. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşmış, müziğin yanı sıra kısa film, dizi, reklam ve müzik kliplerinde ekran yüzü olarak yer almıştır. "Rüya raporları" isimli müzik albümünü çıkarmıştır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270