Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

Wilma hem çocuk yaptı hemde kariyer şimdi sıra para kazanmakta

Ülkemizde para kazanan ünlülerden biri de Willa Elles yani Öyle Bir geçer Zaman ki'nin Caroli'ni..Willa Elles ülkemizde yaşamaya karar vermiş ve burada evlenmiş ve ikiz çocuk sahibi olmuştu.Şimdilerde güzel yıldız emlak sektörüne adım atmaya hazırlanıyor.

Wilma hem çocuk yaptı hemde kariyer şimdi sıra  para kazanmakta
 Wilma Elles kiminle evlendi?  Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin kötü kadını Caroline ile hayatımıza giren güzel oyuncu Wilma Elles emlak kraliçiesi olmaya hazırlanıyor. Willma Elles yakın zamanda anne olmuş hatta ikiz bebek dünyaya getirmişti.  Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan Wilma Elles, son dönemin gözde semti Balat’tan müstakil bir bina satın aldı. Daha önce de Balat’ta bir dairesi olan Elles, böylece aynı semtten 2 ev sahibi oldu.
 
EMLAK ZENGİNİ OLMAYA ADAY
 
Fulya’da da bir dairesi olan ünlü oyuncu, emlak zengini ünlüler arasına girmeye aday. Elles gibi yatırımını tarihi semt Balat’ta değerlendiren ünlü isimler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Selin Demiratar, Dağhan Külegeç ve Athena Gökhan yer alıyor.
 
 
ANNESİYLE BALAT'TA YAŞIYOR
 
Birçok ünlü isim tarihi semtten yatırım için ev alırken Hazal Kaya ise ailesiyle birlikte yaşamını Balat’ta sürdürüyor. Annesiyle  birlikte tarihi bir evde oturan Kaya, “İlk taşındığımızda bir kültür şoku yaşadım. Fakat şimdi başka bir yerde nasıl yaşanır bilmiyorum” açıklaması yapmıştı.

Emlak kraliçesi olmaya aday!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283