Öne Çıkanlar gündem beyaz showun bu haftaki konukları sesli arama kara para aşk e devlet şifresi nedir

'Ve Kazanan'amamış ki yine...

O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve iki gündür konuşulan isim oldu Aziz.. Aziz daha öncede başka bir yarışmaya katılmış ve ardından yine bir ses yarışmasında ve jürinin karşısında. Isabel yorumu ile herkesi kendine hayran bırakan Aziz büyük beğeni topladı. Ve Kazanan yarışmasında ses getiremedi ama O Ses Türkiye'de büyük ses getirdi. Aziz ise beklenmeyen bir hamle yaparak Hadise'yi seçti.

'Ve Kazanan'amamış ki yine...
 O Ses Türkiye yarışmasında Türkiye'yi kendine hayran bırakan Aziz'in ilk yarışması değilmiş. Aziz daha önce jüri üyeliğini Şebnem Ferah ve Kenan Doğulu'nun yaptığı Ve Kazanan yarışmasına da katıldı. Aziz o yarışmada Ebru Gündeş'in o muhteşem şarkısı Araftayım isimli şarkısını seslendirdi.

 O Ses Türkiye isimli yarışmacı dinleyen herkesi ekranlara toplamayı başardı. Önce jüriyi etkiledi sonra izleyiciyi mest etti. Sesiyle geçen sezon şampiyon olan Hasan'ı hatırlattı. Hasan gibi yolunun açık olduğu netleşti. En ilginç olan ise bu sezona kadar finale tek bir yarışmacı taşıyamayan Hadise'yi seçmesi oldu. Hadise Aziz ile finali göreceğe benziyor.

 Uzun süredir O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda oturan güzel sanatçı Hadise güzelliği ile çok konuşulurken yarışmada bu saate kadar bir şampiyon bile çıkaramadı. Dün yayınlanan bölümde sahne alan Aziz sesiyle herkesi kendine hayran bırakırken Hadise'yi seçerek ters köşe yaptı.

 O Ses Türkiye'de dün yarışan Azizi isimli genç Isabel yorumu ile herkesi kendine hayran bıraktı. Aziz akıllara O Ses Türkiye'nin şampiyonu Hasan'ı getirdi. Hasan'da bir opera şarkısıyla hekesi kendine hayran bırakmıştı. Aziz bir kez daha şaşırtıp Hadise'yi seçti

 O Ses Türkiye yarışmasının bugün en çok konuşulan ismi Aziz oldu. Aziz muhteşem sesiyle izleyen herkesi kendine hayran bırakırken jüri üyelerini de mest etti. Yıllardır finale yarışmacı taşıyamayan Hadise'yi seçen Aziz sağ gösterip sol vurdu.

 TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına dün Aziz isimli genç damga vurdu. Muhteşem sesi ile dinleyen, izleyen herkesi kendine hayran bırakan Aziz Isabel isimli şarkı ile herkesi mest etti. Aziz tüm jüri üyelerini kendine döndürdü. Ebru Gündeş'i çok beğendiğini söyleyen yarışmacı bir de üstüne Ebru Gündeş'in şarkılarını söyledi. Tercihini ise bu saate kadar hiç şampiyon çıkarmayan Hadise'yi seçti.

 O Ses Türkiye'de böyle ses görülmedi. Aziz isimli genç yarışmacı izleyiciyi ve jüriyi kendine hayran bıraktı. Öyle güçlü bir sesi vardı ki izleyenler kendini alamadı. Aziz anne ve babasıyla katılığı yarışmada opera şarkısı Isabel'i söyledi. Jürinin ağzı açık kaldı.

 O Ses Türkiye son bölümde neler oldu? O Ses Türkiye'de Aziz herkesi kendine hayran bıraktı. Operatik pop müzik grubu Il Divo ve daha birçok sanatçıdan duyamaya alışık olduğumuz Isabel adlı parça, bu kez TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı O Ses Türkiye yarışmasının 8. bölümüne 17 yaşındaki Aziz Isabel performansıyla damga vurdu.

EBRU GÜNDEŞ'İ MEST ETTİ, HADİSEYİ'Yİ SEÇTİ
Milyonları ekran başına kilitleyen genç yetenek O ses Aziz jüri üyelerini de mest ettti.
17 yaşındaki Aziz, ilk olarak bir opera seslendirdi ama asıl sürpriz Ebru Gündeş şarkısı seslendirmesiyle ortaya çıktı. Büyük beğeni toplayan genç yarışmacı Acun Ilıcalı'nın isteği üzerine bir şarkı daha söyledi. Annem için performansı da büyük alkış alan Aziz, Ebru Gündeş'i övdü ama Hadiseyi seçmekten kendini alıkoyamadı.
O SES 7. BÖLÜME FURKAN GÜNDÜZ DAMGA VURDU
O Ses Türkiye’de geçen hafta; yarışmacılardan Furkan Gündüz, “La Fontaine” isimli şarkıyı seslendirmişti.Furkan Gündüz sesini beğenen jüri üyelerinden Hadise, Ebru Gündeş ve Murat Boz'un arasından Murat Boz’u seçmişti.
akşam

Hadise ve Murat Boz'un arasında aşk mı başladı? Hadise geçtiğimiz günlerde uzatmalı sevgilisi Uğur Güven ile ayrılmıştı. Bir küs bir barışık giden ilişkinin ardından Hadise ayrılık kararını yaptığı bir röportajda açıkladı. Güzel sanatçının dün sosyal medyada paylaştığı o fotoğraf akıllara soru işareti bıraktı.

 Hadise ile Murat Boz arasında yakınlaşmamı başladı. Uğur Güven ile yıllarını ayıran güzel sanatçı sosyal medya hesabından oldukça anlamlı bir fotoğraf paylaştı Hadise'nin bu paylaşımı akıllara aşk iddialarını getirdi.

O Ses Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinden Hadise, Murat Boz’un da kadrajda olduğu bir fotoğrafı Instagram’dan takipçileriyle paylaştı. Hadise’nin fotoğraf altına yazdığı yorum kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Uğur Güven'den ayrılan Hadise’, O Ses Türkiye’deki partneri, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz ile fotoğrafını paylaşıp altına  'Sus ve sadece beni dinle. Çünkü senin sevgini hissediyorum sessizlikte…' mesajını yazdı.Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa hayranları 'Yeni bir aşk doğuyor' yorumunda bulundu. Hadise, bu yorumlar karşısında sessizliğini koruduHadise, Uğur Güven'den ayrıldı
Güzel şarkıcı, 5 aydır birlikte olduğu Uğur Güven'le ilişkisini bitirdi. Sosyetik playboyun, eski aşkı Çiğdem Kayalı'ya attığı telefon mesajlarını yakaladığı için Uğur Güven'e güveni kalmayan Hadise, sonunda ilişkisini bitirme kararı aldı.
Şarkıcı mesaj olayı hakkında yorum yapmazken, önceki gün verdiği bir röportajında Uğur Güven'le ilişkisini bitirdiğini itiraf etmişti Hadise, "Bence aşk, heyecan demek. Özel hayatımı özel yaşamayı tercih ediyorum ama şunu söyleyebilirim ki, şu an kalbim boş" demişti. 

AZİZ KİRAZ KİMDİR?


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim gören Aziz Kiraz, seslendirdiği şarkıyla dört jüri üyesini de etkiledi.

O Ses Türkiye'nin 20 Ekim Salı yayınlanan bölümünde Aziz Kiraz, 'Isabel' şarkısını seslendirdi.Tüm jüri üyeler Aziz Kiraz'ın sesine döndü. Aziz Kiraz, Hadise'nin takımına katılmaya karar verdi.

O Ses Türkiye’de geçen hafta; yarışmacılardan Furkan Gündüz, “La Fontaine” isimli şarkıyı seslendirdi. Furkan Gündüz sesini beğenen jüri üyeleri Hadise, Ebru Gündeş ve Murat Boz arasından Murat Boz’u seçti. 

Sosyal medyada ünlüler Kiraz’ı yarışmanın favorisi olarak gösterirken, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay da yarışmacıyla ilgili Twitter’da ilginç bir yorum yaptı: “O Ses Türkiye’de favorim, Aziz Kiraz. Aziz Kiraz aynı kıyafet ve aynı şarkılarla yarışmadan yarışmaya koşuyor. Yapımcıların bu çocuğa albüm yapması lazım.”

Aziz Kiraz, Kenan Doğulu’nun jüri üyesi olduğu “Ve Kazanan” adlı yarışmaya da katılmış ancak birinci olamamıştı.

Aziz Kiraz daha önce katıldığı 'Ve Kazanan' yarışmasında Ebru Gündeş'in 'Araftayım' şarkısını söylemişti.

Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve tek koltukta iki jüri üyesi; Athena Grubu’nun ikizleri Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz O Ses Türkiye’de.
 
O Ses Türkiye’ de her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı, jüri üyeleri de!
 O Ses Türkiye Aziz Kiraz Kimdir ? O Ses Türkiye Aziz Kiraz ( İsabel ) Performansı 
O Ses Türkiye'nin 20 Ekim Salı yayınlanan bölümünde Aziz Kiraz, 'Isabel' şarkısını seslendirdi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar'da lisede opera ve şan eğitimi alan Aziz Kiraz, Ebru Gündeş hayranı olduğunu söyledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283