Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği melih gökçek kara para aşk

Üç çocuklu Gülben dolu dizgin aşk yaşıyor...

Gülben Ergen yeni albümü için yoğun çalışmadan çıktı. 4 yıllık aradan sonra Kalbimi Koydum isimli albüm çıkaran güzel sanatçı albüm yorgunluğunu eşiyle çıktığı tatilde attı. Gülben Ergen İtalya'da romantizmin dibine vuracak.

Üç çocuklu Gülben dolu dizgin aşk yaşıyor...
 Albüm yorgunluğunu aşkla attıGülben Ergen yeni albümü için yoğun çalışmadan çıktı. 4 yıllık aradan sonra Kalbimi Koydum isimli albüm çıkaran güzel sanatçı albüm yorgunluğunu eşiyle çıktığı tatilde attı. Gülben Ergen İtalya'da romantizmin dibine vuracak. 

Vatan'da yer alan habere göre 4 yıllık aradan sonra 6 gün önce yeni albümü ‘Kalbimi Koydum ’u yayınlayan Gülben Ergen, eşiyle İtalya tatiline çıktı.
Yoğun iş döneminden sonra kendine iki gün izin veren Ergen, Venedik ’teki bir kafede otururken çektirdiği fotoğrafı Instagram ’da paylaştı. Fotoğrafın altına ‘biraz mola ’, ‘sadece biz ’ ve ‘hak ettik ’ yazarak tatile çıktıklarını duyurdu.  Çelik çifti, Venedik ’te gondola binmek yerine toplu taşıma araçlarını tercih etti. Ergen paylaştığı fotoğrafa “Arabasız, trafiksiz, kornasız, yürümesi ve suyu bol bir yaşam Venedik” yazdı. Takipçileri ise bu sırada yeni albümün heyecanı içindeydi. Fotoğrafa “İmza günü yok mu?”, “Şarkılar süper olmuş” yorumları yağdı.
'Bırak işi, dinlen'
Daha sonra bir köprü üzerinde fotoğraf paylaşan ve altına “Turistiz biz artist değil. Tabii şimdilik. Yarın memlekete dönünce artistik hareketlere devam. Dünyanın iki evrensel diligülümsemek ve müzik. O zamaaann gülümsüyoruz. Hiç tanımadığımız insanlara ne söylüyoruz? Elbette ‘Kalbimi koydum ’. Sonra? ‘Yıkıl karşımdan ’. Sonra? ‘Özledim ’ “ diyerek şarkılarını yazan Ergen takipçileri tarafından tatilde de iş düşündüğü için eleştirildi. Takipçiler, tatilde dinlenmesini ve bol bol gezmesini tavsiye ettiler.
Ergen ’in pazarda meyve alırken ki bir fotoğrafını paylaşan Erhan Çelik, “Venedik denince akla ilk gelen gondolla kanal gezisi olur. Biz yine çarşamba pazarında fesleğen, domates turundayız. Aşk, romantizm ve kereviz sapı” yazarak esprili bir şekilde eşini eleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270