Öne Çıkanlar limonata diyarbakır seçim sonuçları işsizlik oranları ios 7 paul walker

Tüm gerçekleri çıplaklığı ile görünce...

Başarılı oyuncu yönetmen senarist Hamdi Alkan gencecik delikanlı oldu. Ünlü oyuncu aldığı aşırı kilolarıyla bir süredir gündemde yer edinmişti. Özellikle yaz aylarında denize girerken çekinmiş fotoğrafı çok konuşulmuştu. Hamdi Alkan o fotoğraftan hemen sonra rejim yaptı ve o 20 kilo birden verdi. Usta oyuncunun son hali herkesi şaşırttı.

Tüm gerçekleri çıplaklığı ile görünce...
 Yaz aylarında denize girerken çekinmiş olduğu fotoğrafı ile büyük yankı uyandıran Hamdi Alkan o halini kendide beğenmemiş olacak ki bir an önce diyete başladı. Hamdi Alkan'ın kısa sürede 20 kilo vererek görenleri şok etti. Peki Hamdi Alkan nasıl kilo verdi?

 Hamdi Alkan öyle bir kilo verdi ki görenler gözlerine inanamadı. Hamdi Alkan son zamanlarda farkında olmadan hızla kilo aldı. Ünlü isim aldığı kilolardan dolayı sürekli gündem oluşturmuş hatta magazin manşetlerinde yerini almıştı. Bu durumdan anlaşılan rahatsız oldu Alkan ve kısa sürede hızla kilo verdi.

 Hamdi Alkan hızla aldığı kiloları hızla geri verdi. Hamdi Alkan kendinden yaşça küçük oyuncu Selen Gürgüzel ile evlenmiş ardından da hızla kilo almaya başladı. Yaz ayında denize girerken görüntülenen Alkan daha fazla dayanamadı o duruma ve aynı hızla kilo verdi hemde 20 kilo birden..

 Son zamanlarda aldığı kilolar ile sık sık gündem oluşturan son olarak denize girdiği o göbekli halleriyle dikkat çeken Hamdi Alkan silkelenip kendine geldi. Kısa sürede 20 kilo birden veren Hamdi Alkan'ın son hali şok etti. Gencecik delikanlı gibi görünen Hamdi Alkan takdir topladı.

 Oyunculuk, senarislik derken yönetmenlik ile de başarıya imza atan ünlü isim Hamdi Alkan son zamanlarda aldığı kilolar ile gündem oluşturmuştu. Hamdi Alkan sağlık açısından da rahatsı olunca 20 kilo birden verdi. Bu durum sosyal medyada da büyük yankı buldu. Bazı takipçiler Yanındaki hatun taş gibi olunca başka çaresi yoktu kilo vermekten başka ' yorumlarında bulundu.

Uzun yıllar aynı yastığa baş koyduğu Canan Hoşgör ile yollarını ayırdıktan sonra kendisi gibi oyuncu olan Selen Gürgüzel ile evlenmişti. Başarılı isim aynı zamanda aldığı kilolar ile de gündem oluşturmuştu. Hamdi Alkan silkelendi ve 20 kilo verdi.

Son dönemde kilo verdiği gözlenen Alkan, “20 kilo verdiğiniz doğru mu?” sorusuna “Nasıl, yakışmış mı?” sorusuyla yanıt verdi. Alkan, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam edeceğini söyledi.

Hamdi Alkan yaz tatilinde böyle görüntülenmiş ve aşırı kilo almasının nedeni olarak da 'yeni filme hazırlık' olduğunu söylemişti.
Geçen yıl Roma'da evlenen Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan'ın bu fotoğrafı çok konuşulmuştu.

HAMDİ ALKAN KİMDİR?

Hamdi Alkan (d. 1967, Hatay, Türkiye) sinema yapımcısı, yönetmeni, tiyatro sanatçısı, sinema ve TV dizisi oyuncusu.

Antakya‘da Döver Köyü’nde doğmuştur. Biri kız, beşi erkek 6 kardeşin en küçüğüdür. Babası emekli memur, annesi ev hanımıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyiAntakya‘da okudu. Daha sonra İstanbul‘a gelerek kazandığı Yıldız Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünde okudu, 12 senede elektrik mühendisi olarak mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde tiyatro hocalığı, genel sanat yönetmenliği yapmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi oyuncularının bütün oyunlarına bazen yönetmen, bazen sponsor olarak destek olmaktadır.

İlkokul sıralarında tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Ortaokul ve lisede bütün okul müsamerelerine katılırdı.

13.03.2015 tarihinde Tokat'ta gösterime giren ve günler öncesinden biletleri tükenen Selam:Bahara Yolculuk filminin yönetmenliğini üstlenmiştir.Başrollerinde Aslıhan Güner, Gürol Güngör, Merve Sevi ve Mert Yavuzcan yer almakta ve filmde rol alan Türk oyunculara Mıktıbek Apazov, Egemberdi Bekboliev, Nazira Aitbekova gibi Kırgız oyuncular da eşlik etmektedi.

1990’lı yıllarda TRT‘de başlayan “3 aşağı 5 yukarı” adlı programla TV dünyasına adım attı. Gafur Hüner ve Yalçın Menteş‘le çalıştı. Hamdi Alkan, TRT’de ve birçok özel kanalda skeçler ve komedi programları yaptı. Televizyonlarda spor kendi yaptığı komedi programı Öz ofsayt’la başladı. Daha sonra “Reyting Reyting” sonrasında” "Reyting Hamdi” ve “Hamdi Alkan TV” olarak bildimiz komedi programlarını yapmaya devam etti. Daha sonra kendi dizilerini çekmeye başladı.

Sadece çocukların yer aldığı TV’deki ilk çocuk mizah programı olan “Yumurcak TV”yi ATV’ de 36-37 hafta yaptı.

2001 yılında “Şellale” adlı filmde konuk oyuncu olarak Hülya Koçyiğit, Tuncel Kurtiz, Aykut Oray, Ali Sürmeli,Ege Aydan, Nurgül Yeşilçay, Fikret Kuşkan ile birlikte oynadı.

2004 yılında Show TV’de Türkiye’nin Yıldızları yarışması projesini yaptı. Buradan dereceye giren Beren Saatve Engin Akyürek oynadığı dizilerde meşhur oldu.

2007 yılında Yönetmenliğini yaptığı “Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım” sinema filminde; senaristliğini ve yapımcılığını Birol Güven yaptı. Başrollerde ise Vural Çelik, Yasemin Çonka, Hakan Yılmaz, Tamer Karadağlı ve Mahkûmlar oynadı.

Turgut Özakman‘ın senaryosunu yazdığı ve 2009 yılında Hamdi Alkan‘ın yönetmenliğini yaptığı “Dersimiz Atatürk” sinema filminde başrollerde Halit Ergenç, Çetin Tekindor, Batuhan Karacakaya, Canan Hoşgör,Tolga Savacı oynamıştır.

Yüzmekten ve yatağına uzanıp film seyretmekten hoşlanan Hamdi Alkan’ın; afişler, teneke oyuncaklar, eski jilet koleksiyonu, kibrit koleksiyonu, dürbün koleksiyonu, resim koleksiyonu, tesbih koleksiyonu, kalem koleksiyonu, çakı koleksiyonu, kartvizit koleksiyonu gibi koleksiyonları vardır.

Hamdi Alkan, 1989 yılında 22 yaşındayken Canan Hoşgör ile evlendi. Zeynep (d. 1998) ve Ayşe (d.2007) adlarında iki kızı vardır. Hamdi Alkan, 1999 yılında eşi Canan Hoşgör’den boşandı, daha sonra 2006 yılında tekrar evlendiler. 2012 yılının Mart ayında tekrar boşandılar.

Hamdi Alkan, 24 Nisan 2014 tarihinde Selen Görgüzel ile Roma’da evlendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270