Öne Çıkanlar alevilik eylül ayı zonguldak 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları nelerdir TRT web tv

Tarkan'da sonunda isyan etti! Paylaştığı twit şok etti.

Tarkan'da sonunda isyan etti! Paylaştığı twit şok etti. Ankara'da meydana gelen o korkunç patlama sonrasında hayatını kaybedenlerin sayısı 95 olurken acı git gide artıyor. Herkes büyük acı yaşarken bir çok ünlü de aynı acıya ortak oldu. Megastar yaşananlara kayıtsız kalamadı. Tarkan sonunda isyan etti.

Tarkan'da sonunda isyan etti! Paylaştığı twit şok etti.
Ankara'da yaşanan korkunç felaketten sonra ünlülerde isyan etti.  Ünlü şarkıcı Tarkan, Ankara'da meydana gelen terör saldırısına ilişkin üzüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaştı. Ankara'da meydana gelen o korkunç patlama sonrasında hayatını kaybedenlerin sayısı 95 olurken acı git gide artıyor. Herkes büyük acı yaşarken bir çok ünlü de aynı acıya ortak oldu. Megastar yaşananlara kayıtsız kalamadı. Tarkan sonunda isyan etti.

Ankara'da meydana gelen ve 95 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısına ilişkin sosyal medya hesaplarından üzüntüsünü dile getiren Tarkan şu ifadeleri kullandı; 

"Büyük üzüntü içindeyim. Kendime gelemiyorum. İçimin yangınını söndüremiyorum, acımı dindiremiyorum. Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. 

Siyasi partilerin liderleri şahsi çıkarlarını bir kenara bırakmalılar ve acilen bir araya gelmeliler. Paramparça ettikleri, kutuplaştırdıkları bu güzel ülkenin insanlarına "Bir" olduğumuzu hatırlatarak örnek teşkil etmeliler ve Türkiye'yi bu karanlık günlerinden kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalılar. Çünkü bu gidişata dayanacak gücümüz, sabrımız ve tahammülümüz kalmadı artık."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270