Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler haberleri

Sosyetenin de boşanması da olay oluyor!

Son zamanlarda artan boşanma davalarına bir yenisi daha eklendi. Ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu'nun eşiyle boşanması skandal oldu. 51 yaşındaki Alinur Velidedeoğlu'nun kendinden yaşça küçük eşinden boşanıyor. Eşi aldatıldığını iddia ederek rekor bir tazminat talep etti.

Sosyetenin de boşanması da olay oluyor!
 Alinur Velidedeoğlu ve Enci Velidedeoğlu boşanıyor. Enci Velidedeoğlu eşinin Facebook'ta Alinur Velidedeoğlu'nun kendsini yaşça küçük göstererek 21 yaşındaki kızlarla görüştüğünü iddia etti.

 Reklamcı Alinur Velidedeoğlu’na eşi Enci Velidedeoğlu boşanma davası açtı. 4 milyon lira tazminat isteyen Enci Velidedeoğlu, eşinin kendisini aldattığını iddia etti.
Hürriyet'in haberine göre; Reklamcı Alinur Velidedeoğlu’na kendisinden 26 yaş küçük olan sekiz yıllık eşi Enci Velidedeoğlu boşanma davası açtı. Eşinden 4 milyon lira tazminat isteyen Enci Velidedeoğlu, kocasının arkadaşlık sitesi Facebook’ta kendisini 10 yaş küçük göstererek 21 yaşındaki kızlarla görüştüğünü ve kızların gözüne girebilmek için 60 yaşında dövme yaptırdığını iddia etti.
Enci Velidedeoğlu’nun avukatı aracığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Çift 2006 yılında tanıştı. O dönem 25 yaşında olan Enci Velidedeoğlu ailesinin onayı olmamasına rağmen 51 yaşındaki Alinur Velidedeoğlu ile 1 Temmuz 2007’de evlendi. Enci Velidededeoğlu, ABD’ye giden kocasının sevgilileriyle gününü gün ettiğini öğrendi. Bir gün kocasının telefonuna baktığında eski kız arkadaşları ile görüştüğünü, gece onların evlerinde çekilmiş fotoğrafları ve yazışmaları gördü. Alinur Velidedeoğlu, sekreteriyle ABD’de aylık kirası 25 bin dolar olan bir malikâne tuttu. Enci Velidedeoğlu, iki ay önce evde kasayı açtığında 10 kutu cinsel gücü arttıran ilaçlar ile 3 silah gördü.

KONUTTAN UZAKLAŞTIRMA
Müvekkilime, ailesine karşı tehdit ve hakaret etmesi, başkalarının yanında küçük düşürmesi ve müvekkilimi aldatmasından dolayı tarafların şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmalarını istiyoruz.
Ayrıca müvekkilim lehine 4 milyon lira tazminat ile aylık 10 bin dolar tedbir nafakasına hükmedilmesini talep ediyoruz. Yine Kadıköy ve Şişli’deki 3 taşınmaz ile iki şirket, 5 araç ve 3 banka hesabı üzerine tedbir konulmasını ve müşterek konuttan uzaklaştırılmasını istiyoruz” dedi.

Alinur Velidedeoğlu kimdir?

1953 yılında Michigan’da dünyaya gelen Alinur Velidedeoğlu, kariyerine İstanbul Reklam firmasının animasyon departmanında başlamıştır.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olan Alinur Velidedeoğlu, halen Saatchi & Saatchi’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Yaratıcı Bölüm Başkanlığı’nı yürütmektedir.
Türkiye’nin en ünlü reklamcılarından biri olan Alinur Velidedeoğlu, Zenith Media ile Türkiye’nin en büyük televizyon programı ve dizi yapım şirketlerinin de ortağıdır.
Bir çok reklam jingle’ını besteleyen Alinur Velidedeoğlu, son günlerde eşi Enci Velidedeoğlu’nun açtığı boşanma davası nedeniyle gündemde yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283