Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Şok sözler: Tesettürlü kadın sevişemez mi?

Habertürk TV’de yayınlanan Pelin Çift ile Haber Hattı programında Huzur Sokağı dizisi tartışıldı. Tartışma sırasında Tönbekici’nin başörtülülerle ilgili sözleri izleyenleri şoke etti.

Şok sözler: Tesettürlü kadın sevişemez mi?

Habertürk TV'de yayınlanan Pelin Çift ile Haber Hattı programında Huzur Sokağı dizisi tartışıldı. Tartışma sırasında Tönbekici'nin başörtülülerle ilgili sözleri izleyenleri şoke etti.
Habertürk TV'de yayınlanan Pelin Çift ile Haber Hattı programında Huzur Sokağı dizisi tartışıldı.
Ş. Yüksel Şenler'in romanından uyarlanan dizi, hem Vatan yazarı Mutlu Tönbekici hem de Esra Elönü tarafından eleştirildi.
"DİZİDE BAŞI AÇIK HERKES KÖTÜ"
Dizi karakterlerinin başörtülü ve başörtüsüz olarak farklı özellikler taşıdığını iddia eden Tönbekici, "Benim izlediğim bölümde başı açık olan kişiler tüm olumsuz özellikleri taşıyor. Bir tane iyi kişi yok başı açık kızlar arasında. Tüm örtülü karakterlere olumlu özellikler atfedilmiş" dedi.
Libya'daki ABD elçiliğine yapılan roketatarlı saldırıya dikkat çeken Tönbekici, "Dizilerde türbanlılar öpüşemez, sevişemez, kötülük yapamaz. Bu ne? Libya'da ABD elçiliğine yapılan saldırıda gördük. Müslümanlar hiç de hoşgörülü değil'' dedi.
Tönbekici, dünkü köşe yazısında da diziyi sert sözlerle eleştirmişti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283