Öne Çıkanlar yınca evcimik kara para aşk kasımpaşa taner yıldız gündem

Sibel Can ile annesi arasında 5 yaş fark varmış

Sibel Can ile annesi arasında 5 yaş farkı olduğu bilgisi ortaya çıktı. Gündeme bomba gibi düşen bu haberin detayları hayranlarını şaşkına çevirdi. İşte Sibel Can ile annesi arasındaki yaş farkının gerçek nedeni ?

Sibel Can ile annesi arasında 5 yaş fark varmış
 Sibel Can'ın yaşıyla ilgili ilginç bir bilgi gündeme geldi. Babası Engin Cangüre’nin, 31 yıl önce mahkeme kararıyla yaşını büyüttüğü gerekçesiyle İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Sibel Can, kayıp olan 6 yılını geri kazanmak üzere dava açmıştı.
Sözcü'de yer alan habere göre; davanın seyri devam ederken ortaya ilginç bilgiler çıktı.

Kayıtlarda 1964 yılında doğduğu görülen Can’ın, geride bıraktığımız gün görülen davasına dayısı Ünal Babacan da katıldı. Babacan’ın mahkemede verdiği ifade şu şekilde oldu:
“Davacının 1970’li olduğunu kesinlikle biliyorum. Yasal olarak sahneye çıkması yasaktı. Ailesi, doğum tarihini 1964 olarak düzeltmiştir."

Bu sözler üzerine davaya bakan hakimin tepkisi ise son derece ilginçti. Dönemin mahkemesi, Sibel Can’ın yaşını 6 yıl ileriye alırken annesiyle arasındaki yaş farkını gözardı etmişti. Bunu fark eden Hakim, “Sibel Can’ın annesiyle arasında 5 yaş fark var. Yıllar önce bu nasıl düzeltme olmuş?” dedi. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270