Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

Şahan'ın tepesinin tası attı...

Şahan Gökbakar senelerdir güldürdü bu kez ise düşündüren bir paylaşıma imza attı. Sosyal medya hesabından paylaştığı twit anında büyük beğeni topladı. Şahan Gökbakar Ankara'da meydana gelen o korkunç saldırıdan sonra Türkiye'nin yalnız başına kaldığını ve destek görmediğini ifade eden bir paylaşıma imza attı.

Şahan'ın tepesinin tası attı...
 Türkiye'nin gülen yüzü Şahan Gökbakar Ankara'da meydana gelen patlamadan sonr 97 kişinin hayatını kaybetmesinden dolayı üzgün olduğunu dile getirirken sinirlendiği bir nokta var. Şahan Gökbahar'ın dünya liderlerine bir  mesajı vardı Şahan Gökbakar Ankara'da meydana gelen saldırı sonrasında Dünya Liderlerinin bu olayı sadece taziye telefonu ile geçiştirmeleri dikkatini çekti ve büyük tepki aldı. O tepkilerden bir tanesi de Şahan Gökbakar'dan geldi. Şahan Gökbakar sosyal medyada tepkisini dile getirdi.

Şahan Gökbakar kimdir? Şahan Gökbakar yakın zamanda baba olmaya hazırlanırken gündemini de yakından takip edip duygularını anlık olarak paylaşıyor. Şahan Gökbakar Ankara'daki patlamadan sonra yaptığı açıklama ile isyanını dile getirdi.

 Fransa'da bir dergide karikatür çizen üç kişinin ölümü ile tüm dünya liderleri bir olup o bölgede yürüyüş yapmışlardı. Ankara'da 95 kişi hayatını kaybetti insanların canı yandı Türkiye kan ağladı. Dünya liderleri ise sadece telefon ile taziye mesajları iletti yaşanan o korkunç patlama sonrasında. Şahan Gökbakar bu duruma dikkat çekti.

 Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra büyük acı yaşayan Türkiye'de bir çok insan acısını sosyal medyada duyurdu. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Şahan Gökbakar oldu. Baba olmaya hazırlanan ünlü isim sosyal medya hesabından isyan etti. Şahan Gökbakar 'ın isyanı oldukça dikkat çekti.

Şahan Gökbakar kimdir? Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra büyük acı yaşayan Türkiye'de bir çok insan acısını sosyal medyada duyurdu. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Şahan Gökbakar oldu. Baba olmaya hazırlanan ünlü isim sosyal medya hesabından isyan etti. Şahan Gökbakar 'ın isyanı oldukça dikkat çekti. 


Şahan Gökbakar kişisel sosyal medya hesabından Ankara katliamıyla ilgili bir not paylaştı. Gökbakar, "Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!" dedi. 

Dünyanın ülkemizdeki bu acı karşısında sessiz kalışına da isyan eden Şahan, sosyal medyadan şöyle yazdı:

"TÜRKİYE'DE OLUNCA NİYE YÜRÜMÜYOR BU DÜNYA"
"Türkiye'nin başkentinde, Ankara'nın orta yerinde iki tane bomba patlatıyorlar. Terör, 100'e yakın insanın ortalık yerde güpegündüz canını alıyor. Tarihin en büyük terör saldırısı yaşanıyor. Bu acıda bile birlik olamayacak mıyız? Hala itişmeye, kakışmaya, kavgaya devam mı edeceğiz içimizde? Hadi bizden bir cacık olmaz, peki... Hani Fransa'nın başkentinde terör bir mizah dergisindeki çizerleri katledince bütün dünya kol kola yürüdü de Türkiye'nin başkentinde terör 95 insanı vahşice katledince niye yürümüyor bu dünya?

"NİYE BİLİYOR MUSUNUZ, BENCE BİLİYORSUNUZ"
Fransa'da olunca karşısında bütün liderlerce kol kola yürünen terör, Türkiye'de olunca mı sadece telefonla kınanıyor? Bu ülke, bu dünyada değil mi? Bu ülkede de insan hayatının kıymeti aynı değil mi? Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!"

Şahan Gökbakar'ın bu cümleleri, tüm takipçilerinden de destek alırken yazdıkları instagram'da paylaşım rekorları kırdı...

ŞAHAN GÖKBAKAR KİMDİR?

Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başladı[1] ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü[1] bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek[1] başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan'ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]
Mezuniyeti'nden sonra İstanbul'a yerleşen Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Sonrasında "Zıbın" isminde bir program hazırladı ve bu program 2003'ü 2004'e bağlayan yılbaşı gecesi tv8'de yayınlandı. Zıbın programında çoğu reklam ve olayları alaya alırken mizah ve düşünceyi birleştirmişlerdir. Ayrıca TRT 1'de pazar günleri canlı yayınlanmış "7. Gün" programında beş hafta boyunca sunuculuk yaptı. Ardından daha önce Kamil Güler'in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi.

Zoka'dan sonra yine tv8'de Alper Mestçi ile beraber "Dikkat Şahan Çıkabilir" isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı. Özellikle yaptığı Recep İvedik ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çekti. Kariyerin NTV'de yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı reality show programını hazırlamıştır. 22.02.2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur. Ayrıca Kanal 1'de 4 bölüm olarak rol aldığı Kolay Gelsin adlı doğaçlama sitkom yayınlanmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283