Öne Çıkanlar kara para aşk gündem ırak kaza yınca evcimik ios 7

Şahan Gökbakar 4 çocuk istiyor

Şahan Gökbakar, önceki gün yeni filmi 'Osman Pazarlama'nın tanıtım toplantısını yaptı. 2 buçuk ay önce baba olan şovmen, 'Dadımız yok. Babalık şahane. 4 çocuk istiyorum' dedi

Şahan Gökbakar 4 çocuk istiyor
 Yeni filmi 'Osman Pazarlama' ile milyonları kahkahaya boğmaya hazırlanan Şahan Gökbakar'ın keyfine diyecek yok... Önceki gün basınla buluşan ünlü komedyen, 'babalık' hakkında da konuştu. 2 buçuk aylık oğlu Deniz Efe'nin kendisini olumlu yönde değiştirdiğini söyleyen Şahan Gökbakar, şöyle dedi: "Benim oğlum olduğu için herkes tombik olmasını bekledi ama uzun ve ince oldu. Şeytan tüyü olan bir çocuk. Gözleri çok güzel. Evlat sevgisi çok güzelmiş. Baba olunca mülayimleştim; yürek olarak değiştim."
'ALTINI KENDİM DEĞİŞTİRİYORUM' 
Geçtiğimiz günlerde eşinin soyadıyla ilgili "Yok öyle eski soyadını kullanmak bizde. Eşimin adı Selin Gökbakar" diyen Şahan, geleneksel yanını yine gözler önüne serdi. Bebeği için dadı tutmadığını açıklayan şovmen, "Eşim zaten harika bir anne. Dadı madı yok. Altını bile kendim değiştiriyorum, anne sütünü biberonla veriyorum. Çok uyumlu ağlaması, sızlaması yok" dedi ve ekledi: "Daha fazla çocuk sahibi olmak isterim. Mümkünse 4 ama henüz hanıma söylemedim".

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270