Öne Çıkanlar mahkum ırak haber KPSS sınav giriş belgesi al hayırsever iş adamı

Rekor ücrete imza attılar!

60. yıla özel Arçelik Reklamı'nda Beren Saat ve Kenan Doğulu bir araya geldi. Beren Saat ve eşinin Arçelik Reklamı'ndan ne kadar aldığını Usta Gazeteci Cengiz Semercioğlu açıkladı!

Rekor ücrete imza attılar!
 Bugüne kadar hiçbir projede yer almayan Kenan Doğulu-Beren Saat çifti ilk kez Arçelik reklamı için bir araya geldi. Geçen yıl evlenen Kenan Doğulu-Beren Saat, Arçelik'in 60'ıncı yılına özel reklamında yer alan çift sosyal medyaya damga vurdu. Kenan Doğulu ve Beren Saat'i hiçbir projede bir arada görmeyen hayranları ise "Arçelik reklamından kaç para aldılar?" sorusunun yanıtını merak etti. Yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada trend topic olan Arçelik reklamının çifte ne kadar kazandığını Usta Gazeteci Cengiz Semercioğlu açıkladı! İşte, Arçelik reklamıyla ilgili o yazı!
ÇOK DOĞRU BİR KAMPANYA

Kenan Doğulu, "Aşk ile Yap" şarkısını zaten Arçelik için yapmıştı, sonunda gün geldi ve bu şarkı Arçelik'in reklamıyla buluştu. Kenan ve Beren Saat'in oynadığı reklam, Arçelik'in 60. yılı için çok doğru bir kampanya...Marka ve isimler çok doğru örtüştü. Bir yıllık bir reklam kampanyası olacak bu. Bu arada, kampanya için Kenan Doğulu ve Beren Saat'e ödenen ücretin 2,5 milyon lira olduğunu da öğrendim.

YERLİ MR. AND MRS. SMİTH

Uzun süreden sonra ilk kez ekranda boy gösteren Beren Saat, filmin giriş sahnesiyle de dikkat çekti. Ünlü oyuncu, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in oynadığı 'Mr and Mrs.Smith' filmindekine benzer bir aksiyon sahnesiyle izleyicinin karşısına çıktı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283