Öne Çıkanlar kara para aşk gündem ırak kaza yınca evcimik ios 7

Poyraz Karayel Poyraz ve Ayşegül gerçekte sevgili mi? İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu ayrıldı mı?

Poyraz Karayel Poyraz ve Ayşegül gerçekte sevgili mi? İkili dizinin başlamasıyla birlikte büyük bir aşka yelken açtı. Ünlü çift bir ayrılıp bir küs ilişkilerine devam ederken on olarak yeni sezonun başlamasıyla yeniden büyük aşk devam ediyor. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu ayrıldı mı?

Poyraz Karayel Poyraz ve Ayşegül gerçekte sevgili mi? İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu ayrıldı mı?
 Poyraz Karayel'in Ayşegül ve Poyraz'ı gerçekte sevgili mi? İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu arasında neler yaşanıyor sorusu merak konusu iken onlar Altın Kelebek Ödül Törenine el ele geldiler. Bir Küs bir barışık devam eden ilişkilerinde yola devam ediyorlar.

 İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel'de büyük aşk yaşıyor. Gerçek hayatta bir süre aşk yaşayan ünlü çiftin son durumu ne merak konusu oldu. En son ayrıldıkları haberleri ile gündeme gelen çift ser veriyor sır vermiyorlar.

 Kanal D ekranlarında yerini alan Poyraz Karayel dizinin başarılı oyuncuları İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu sevgili mi? Poyraz Karayel dizisinde yer alan Poyraz yani İlker Kaleli ve Ayşegül yani Burçin Terzioğlu bir süre önce birlikte olmuş ardından da ayrılık haberleri ile gündeme gelmişti. Peki ikili ayrıldı mı sevgili mi?

Aşkları birlikte rol aldıkları “Poyraz Karayel” dizisinde başlayan Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli Altın Kelebek törenine oyuncu arkadaşlarıyla birlikte katıldı. İlk kez bir törende birlikte boy gösteren aşıklar, kırmızı halıda el ele yürüdü.

Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli Altın Kelebek ödül törenine el ele geldİler

Son zamanların yıldızı hızla parlayan isimlerinden İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu sevgili mi? Burçin Terzioğlu 2nun ailesi ile tanışan İlker Kaleli yaptığı bir röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu sevgili mi?

 İlker Kaleli, rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile ilgili hakkında çıkan haberlere ilişkin, "Dedikodu dünyasından uzak duruyorum. İnsanların tanımadığı kişileri biliyormuş, onlar hakkında fikir sahibiymiş gibi değerlendirilmesini yanlış bulurum" dedi.

Zeynep Özek'in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programının son konuğu İlker Kaleli oldu. Kaleli, 19 yaşında İstanbul'da 'Sanat Yönetimi' alanında yüksek öğrenim görürken, DJ olarak çalıştığı 'Lucca Bar'da 21 yaşında asıl amacının drama alanında eğitim görmek olduğuna karar verdiğini belirtti. Kaleli, o dönemde verdiği kararı şöyle anlattı:


"Haluk Bilginer'in de mezun olduğu Londra'daki okula gitmeyi kafama koymuştum. DJ'lik yaparken gece bitmek üzereydi. Saat 03.00'e gelirken seti topluyordum. Gerçekten ağır hastaydım. Gördüğüm iki kişi 'Çok kötü görünüyorsun' deyince aklımdan geçenleri anlatmaya başladım; 'Londra'daki okul için son başvuru tarihi bugün ama hala başvuramadım' dedim. 'Neden şimdi başvurmuyorsun?' dediler. İnternetten okulun sayfasını açtım. Formu doldurmaya başladım. Başvuruyu kendim yapmaya karar verdim. Hemen THY'den bilet aldım. İlk uçakla Londra'ya uçtum."

İlker Kaleli, rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile arasında ilişki olduğuna dair yer alan haberler hatırlatılınca, 'Dedikodu dünyası' olarak nitelendirdiği magazin dünyasına uzak durmaya çalıştığını söyledi. Kaleli, "Bu işimin bir parçası. Ancak, aslında çok da önemli bir parçası değil. İnsanların tanımadığı kişileri biliyormuş, sanki onlar hakkında fikir sahibiymiş gibi değerlendirilmesini yanlış bulurum. Bunu çok da fazla önemsemiyorum ve sonuçta konu beni rahatsız etmiyor" diye konuştu.

EVLENMEK İSTEYEN HAYRANA 'İYİ KOCA OLMAM' YANITI
İlker Kaleli, röportajın sonunda bir hayranının internet üzerinden kendisiyle evlenmek istediği ve yaş ile boyunu öğrenmek istediğini öğrenince, "Şu an 30 yaşındayım. 11 Mayıs'ta 31 yaşına basacağım. 1.77 boyum var. Sürekli çalışıyoruz. İyi bir koca olacağıma inanmıyorum" diyerek esprili yanıt verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283