Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Özge’nin Göbek Deliği Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü manken Özge Ulusoy’un göbek deliğinin normalden daha yukarıda olması sosyal medyanın gündem konularından biri haline gelmesine neden oldu.

Özge’nin Göbek Deliği Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü manken Özge Ulusoy'un göbek deliğinin normalden daha yukarıda olması sosyal medyanın gündem konularından biri haline gelmesine neden oldu.
Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran ünlü manken Özge Ulusoy, sevgilisi Hakan Baş ile birlikte Bodrum'da keyifli bir tatil yapıyor. Her zaman olduğu gibi yine plajların gözdesi haline gelmeyi başaran ünlü manken, güzel vücudu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kusursuz fiziği ile büyüleyen Özge Ulusoy'un göbek deliği de dikkatlerden kaçmadı. Ünlü mankenin tatil fotoğraflarını görenler göbek deliğini görünce şaşkınlık yaşadı.
Her yaptığı ile gündeme taşınmayı başaran isimlerden biri olan sosyetik güzel Özge Ulusoy, bu kez de göbek deliği ile dikkatleri çekti. Göbek deliğinin normalde olması gereken yerden çok daha yukarıda olması kimsenin gözünden kaçmadı. Sosyal medyada da ti'ye alınmaya başlayan Özge Ulusoy için farklı yorumlar da yapıldı. Ünlü mankenin göbek deliğini fark eden ve bu durum hakkında yazmadan duramayan kişiler, şu yorumları ile dikkat çekti:
Her yıl 2 mm. kuzeye kaymaktadır.
3 yıl 5 ay 8 gün sonra üçüncü göz olacaktır.
Az daha dişini sıksa yanakta sevimli bir gamze olabilirmiş. Kısmet.
Karnı burnunda deyimini akıllara getirir.
Göbek 3 yaşındayken olan yerle aynı yerde kalmış, göbek deliği sabit kalmak suretiyle vücut alta doğru uzamıştır.
Yanlışlıkla üzerine beton dökülen göbek deliğidir. İkinci deliği açmak durumunda kalmışlar. usta malzemeden çalmış olacak ki, ikinci delik hesaplanırken koordinatta şaşma olmuş.
Utanmasa kafasında olacak göbek deliği.
Beni hayretlerden hayretlere sürükleyen göbek deliğidir. o nasıl bir yerde olmuş ey sözlük öyle bir ayarsızlık öyle bir bozukluk olabilir mi yahu? Neredeyse göğsünde kolye niyetine kullanacak.


Anahtar Kelimeler:
13 şehit

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283