Öne Çıkanlar notebooklar fetva sana akyurt ios 7

Ömür Gedik evlilik programlarına öyle bir tepki verdi ki

Ömür Gedik televizyonlarda yayınlanan evlilik programları için söylemediğini bırakmadı. Uçurtma festivali öncesi gazetecilerle sohbet eden Ömür Gedik program yapmak istediğini fakat bütün tv kanallarının evlilik programlarıyla dolduğunu söyleyen Gedik, adeta isyan etti. Evlilik programı yapımcılarına seslenen Şarkıcı Ömür Gedik seviye yükseltilmeli diyerek cümlesine son verdi.

Ömür Gedik evlilik programlarına öyle bir tepki verdi ki
 Köşe yazarı, sunucu ve şarkıcı Ömür Gedik Bodrum'da düzenlenen uçurtma festivali öncesinde yaptığı açıklamalarında Türkiye'deki evlilik programlarına sert eleştirilerde bulundu. Bu tür programları sevmediğini ve izlemediğini belirten Gedik, tekrar program yapmak istediğini fakat televizyonun artık evlilik programları ile dolu olduğunu ifade etti.
"SINIRLAR ÇOK AŞILIYOR"

Gedik evlilik programlarında sınırların çok aşıldığını düşündüğünü kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: "Orada yaşanan olayların Türk toplumuna bazen kötü örnekler olduğunu da düşünüyorum. Çok sevdiğim seyrettiğim programlar değil. Sevenleri çok herhalde reytingler alıyor ve halen devam ediyorlar. Yapımcılar biraz daha duyarlı olup seviyeyi bir tık daha yukarı taşırlarsa ve izleyenleri düşünerek programlar yaparlarsa, reyting almak, yükselmek için değil, toplumsallığı düşünerek ilerlerlerse daha iyi olur."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283