Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

Olay iyice çirkinleşti! Üç beş kuruşun hesabı yapılıyor

Bade İşçil ve Malkoç Sualp arasındaki gerilim her geçen gün artıyor. Sosyeteye gelin giden Bade İşçil umduğunu bulamadı. Güzel oyuncu daha önce Mahsun Kırmızıgül ile büyük aşk yaşamış ve ardından ayrılık yaşanmıştı. Malkoç Sualp ile kısa süre sonra nikah masasına oturup dünya evine girmişti ama bu rüya kabusa dönüştü.

Olay iyice çirkinleşti! Üç beş kuruşun hesabı yapılıyor
 Bade İşçil ve Malkoç Süalp arasındaki gerilim devam ediyor. Ünlü çift görkemli bir tören ile dünya evine girmiş ardından çok geçmeden skandallar ile gündeme geldiler. Bade İşçil'in kocası ile olan tüm ilişkisi gün yüzüne çıktı. Son olarak birbirlerine olan göndermeleri yer almıştı magazin gündeminde. Bade İşçil sonunda için döktü.

Bade İşçil'in kocası kimdir? Son zamanlarda magazin gündeminde sık sık yer alan Bade İşçil ve kocası Malkoç Süalp yine yeniden manşetlerde yerini aldı. Bade İşçil bu kez Intagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile konuşulmaya başlandı. Bade İşçil'in bu göndermesinin hedefindeki ismin Malkoç Süalp olduğu iddia edildi.

 Eşi Malkoç Süalp’le boşanma sürecinde olan Bade İşçil, önceki gün soluğu Etiler’de kasasının bulunduğu bankada aldı. Eşinin “Ayrılırken evdeki kasadan değerli eşyaları da yanında götürdü” iddiası üzerine avukatların talebiyle bankadaki kasasını açmak zorunda kalan oyuncu şöyle konuştu: 
 
”HAYALİ bir kasadan değerli eşyaları alarak kaçtığım söylenmiş. Bunun için buradaydık. Evden çocuğumun birkaç  eşyasıyla canımı kurtarma pahasına kaçtım. Hiçbir şey almamıştım, burada da tespit ettiler. Bilirkişiler de geldi. Şimdi  alnımın akıyla çıktım çok şükür.”

”Sustukça daha da üzerime geliyorlar” diyen oyuncu, “Beni mal avcısı hale getirdiler. Hoş şeyler mi? Para avcısı, mal avcısı asla değilim. Boşanma davası dışında mal davası açmadım. Kendisi bana mal rejimi davası açmış. Bekarken olan kazancıma dahi gözünü dikmiş durumda. Reklamdan kazandığım paraların yarısını talep ediyor” şeklinde konuştu.  
 
İŞÇİL, isyanını şöyle dile getirdi: “Evlilik teklifinde taktığı tek taş yüzükle ilgili de mahkemeye yatırım amaçlı alınmış bir yüzük diye açıklamada bulunmuş. Eşinize aldığınız yüzüğü yatırım amaçlı mı alırsınız? İç acıtıcı bir durum. İşte bu tarz şeylerle uğraşıyorum.” 

‘İcim acıyor’

Sözlerine “Sustukça üzerime geliyorlar” diye başlayan oyuncu şöyle konuştu: “Bu süreci çocuğumla güzel bir şekilde atlatmak istedim ama olmuyor. Anlatılacak o kadar çok acı var ki, konuşursam nasıl biteceğini düşünemiyorum... Parasını dahi ödediğim evi bıraktım. ‘Kafa kopartıcı’ olarak lanse edildim, içim acıyor. Beni en çok korkutan, internet. Bir gün çocuğum bunları gördüğünde nasıl olacak aklım almıyor.”

‘Mal avcısı’ olmadığını söyleyen İşçil, “Bekarken elde ettiğim paraya bile gözünü dikti. Reklamdan kazandığım paraların yarısını talep ediyor. Oturduğum evin kirası, 7 bin TL’ydi, onu da talep etmiş. Kim kafa kopartıcı merak ediyorum” dedi. 

Oğlu Azur’u Süalp’e göstermediği iddialarına da değinen İşçil, şu açıklamayı yaptı:

“Mahkeme kararı var, çocuğu göstermeme gibi bir lüksüm yok. Üç saat görmesine izin verildi ama ailesi iki saat görüyoruz diyor. Mahkemeye başvurmuşlar, ilgilenmiyormuşum çocuğumla.Yanındayken hep gülüyormuşum, ne yapayım ciyak ciyak ağlayayım mı? İnşallah hak yerini bulur,  Türk adaletine sığınıyorum.”                                  


Bade İşçil'in kocası kimdir? Bade İşçil daha önce Mahsun Kırmızıgül ile büyük aşk yaşamı ve bu aşkın bitiminden sonra neden bu aşkın bittiği ile ilgili olarak doğu batı olarak nitelendirmişti. Bu aşktan sonra Malkoç Sualp ile kısa süreli aşk yaşamıştı. Bu aşk evlilikte bitti rüya gibi evlilik kabus gibi bitti.

 Oyuncu Bade İşçil, boşanma davası açtığı Malkoç Süalp'e taş attı. Eşinin dövdüğünü söylediği Mösyö'nün fotoğrafını paylaşan İşçil, '2 ayaklılardan bile daha insani davranışlar sergiliyorsun' diyerek iş adamını hedef aldı.
Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasındaki olaylı boşanma davası sürerken güzel oyuncudan sosyetik iş adamına ilginç bir gönderme geldi. Bade İşçil, '4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü'nü instagram'da kutladı. Köpeği Mösyö'nün fotoğrafını paylaşan İşçil, altına yazdığı notla Malkoç Süalp'e taş attı.

Bade İşçil'in cümleleri şöyleydi:

'BANA HEP DESTEK OLDUN'

"Canım oğlum, biricik dostum. Küçük boyuna rağmen büyük zorluklara göğüs gerebilen, her şeye rağmen bana her zaman destek veren, iyi ve kötü günde yanımda olan, kendinden çok beni müdafaa eden, 4 ayaklı olmasına rağmen 2 ayaklılardan bile daha insani davranışlar sergileyen Mösyö, iyi ki varsın."

HALIYA PİSLEDİĞİ İÇİN...

Bu arada güzel oyuncu, Süalp'a açtığı 600 bin liralık boşanma davasında eşinin öfkesine yenik düşüp halıya pislediği gerekçesiyle Mösyö'yü döverek yaraladığını iddia etmişti. Sosyetik iş adamı ise Mösyö'yü çocuğu gibi sevdiğini söyleyerek Bade İşçil'in her iddiası gibi bunu da yalanlamıştı.

'KÖPEĞİMİ TEKMEYLE YARALADI'

Bade İşçil, boşanma dilekçesinde Malkoç Süalp'in Mösyö'yü tekme atıp yaraladığını iddia etmişti.

 Bade İşçil'in kocası Malkoç Sualp kimdir ne iş yapar? Boşanma kararları ile büyük şok yaşatan ünlü çift bu süreçte sık sık magazin sayfalarında yerini aldı. Bade İşçil'in kocası boşanmak üzere olduğu eşinden baba yadigarı yüzüğü istemesi magazin manşetlerinde yerini aldı.

 Bade İşçil'in kocası Malkoç Sualp kimdir? Magazin gündemi Malkoç Sualp'i ilk olarak Hande Ataizi ile yaşadığı aşk ile tanıdı. O iş dünyasının başarılı bir ismi ardından gelen yine ünlü isimle evlilik Malkoç Sualp'i magazinin en tepesine çıkardı. Bade İşçil ile evlenen Sualp şu günlerde boşanmak üzere olan eşiyle sık sık gündemde yer alıyor.

 Bade İşçil son günlerde en çok tartışılan ve gündemden düşmeyen ismi oldu. Bade İşçil büyük bir aşk yaşayarak evlendiği ünlü iş adamı Malkoç Sualp'ten ayrılma haberleri ile gündeme geldi hemen ardından şiddet gördüğü haberleri ile. Peki kimdir Bade İşçil'in kocası ne iş yapar?

Evlilik sürecinde edinilen malların paylaşımı için mahkemeye başvuran Malkoç Süalp, babasından miras kalan kolyeyi de İşçil’den geri istedi.
736 bin 915 liralık dava
Malkoç Süalp, taşınır-taşınmaz mallar ile ziynet eşyalarının toplamı için 736 bin 915 liralık katılma, değer artış payı ve katkı alacağı davası açtı. Ünlü işadamı, ayrıca Bade İşçil’in evlilikleri sırasında edindiği Zincirlikuyu ve Sarıyer’deki daireler, BMW otomobil ile babasından miras kalan kolye de dahil kıymetli mücevherlerinin başka kişilere satışının engellenmesi için ihtiyati tedbir konulmasını istedi.

MAL VARLIĞIMI AİLEME ADADIM
İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Süalp’in dava dilekçesinde şu ifadelere yer verildi: “Malkoç Süalp, evlendiği güne kadar edindiği tüm birikimlerini, mal varlığını, ailesinden miras kalan ve maddi kıymetinin yanı sıra manevi değeri biçilemez emanetleri hiç düşünmeden kendi ailesine adadı. Edinilmiş mallara katılma rejimi tasfiyesi nedeniyle bu davanın açılması gerekmiştir.”  

 Bade İşçil'in kocası Malkoç Sualp kimdir? Günlerdei magazin gündeminden düşmeyen çift önce boşanma davası ile gündeme geldiler sonra iddiaların ardı arkası kesilmedi. Bade İşçil'in tüm yaşadıklarından sonra Kösem Sultan dizisine dahil olması akıllara reklam mı sorularını getirdi. Bade İşçil eşinden şiddet gördü mü?

 Bade İşçil 'in kocasından şiddet mi görüyor? Günlerdir tartışma konusu olan Bade İşçil'in boşanması yılan hikayesine döndü. Bade İşçil her geçen gün gündem oluşturacak açıklamalar yaparken Malkoç Sualp yerine yakın çevresi konuşmaya başladı. Bade İşçil çocuğunun kendisinden kaçırılacağını bile iddia etti.

 Bade İşçil'in kocası kim? Güzel oyuncu Bade İşçil'i önce Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi olarak tanıdık daha sonra ekranlarda oyunculuğa ilk adımını attı. Bade İşçil gerçek aşkı bulduğunu düşünerek Malkoç Sualp ile evlendi. Şimdi ise sürekli magazin gündeminde yerini almaya devam ediyor. Peki Bade İşçil'in kocası kimdir, ne iş yapar?

 Bade İşçil son günlerde boşanma haberleri ile gündeme geldi. Hatta öyle ki bu haberlerden sonra Bae İşçil'in şiddet gördüğü bile iddia edildi. Bade İşçil ilk iş olarak Instagram hesabından eşiyle olan fotoğraflarını kaldırdı. Bade İşçil'in eşi Malkoç Sualp kimdir ne iş yapar?

 Bade İşçil dayak mı yedi? Bade İşçil son zamanlarda şok eden bir haber ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bade İşçil iddiaya göre eşinden psikolojik şiddet gördüğünü boşanma dilekçesinde dile getirdi. Güzel oyuncu daha sonra o boşanma dilekçesini geri çekti.

YENGEDEN ŞOK AÇIKLAMA

Tarkan Süalp yengesi Bade İşçil’in oturduğu sitenin güvenliğine “Dadılar siteden çıkmayacak, çocuğumu kaçıracaklar” diye talimat verdiğini söyledi.

 
Tarkan Süalp “Eşim evimi bastı” diyerek kardeşi Malkoç Süalp’ten şikayetçi olan yengesi Bade İşçil’e tepki gösterdi.
 
Süalp “Kardeşim o gün yeğenimi iki ay sonra görmem için bana getirdi. Yanında bakıcısı vardı. Hanımefendi çocuğun bana geldiğini öğrenince ortalığı ayağa kaldırdı. Site yönetimine “Dadı siteden çıkmayacak, çocuğumu kaçıracaklar” talimatı vermiş. Ertesi sabah polise yalan söyleyip evden uzaklaştırma kararı çıkarttı” dedi.
 
 
Süalp yengesine ateş püskürdü: “Şiddet gördüm diyorsun. Son 1 yılda gezdiği yerlere bakın. Senin yaptığın bu ülkede gerçek şiddet gören kadınlara ihanet!”

 Bade İşçil kocasından dayak mı yiyecek? Bade İşçil şok bir haber ile gündeme geldi. Bade İşçil boşanma dilekçesinde yer alan iddialar şok etti. İddiaya göre eşi çocuğundan ayırmak istediği söylendi. Bade İşçil 'in kocası güzel oyuncuyu dövdü mü?

Oyuncu Bade işçil, eşi Malkoç Süalp'ten psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeye başvurmuş, güzel oyuncunun boşanma dilekçesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran olayların ardından Bade İşcil, boşanma davasını geri çekmişti

Sessizliğini koruyan Bade İşcil, eşine ait tüm fotoğrafları Instagram hesabından kaldırdı. Evlendikten sonra verdiği röportajda 'Bana artık Bade Süalp diyeceksiniz 'açıklamasını yapan İşçil, eşinin soyadını da sildi.

 Bade İşçil 'in kocası Tarkan Sualp kimdir? Bade İşçil günlerdir psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla gündeme geliyor. Bade İşçil'in eşinden şiddet gördü mü? Güzel oyuncu önce boşanma dilekçesi verdi ardından da boşanmaktan vazgeçti. Peki kimdir Tarkan Sualp, ne iş yapar?

 Bade İşçil kimdir? Bade İşçil'i ilk olarak Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi olarak tanıdık daha sonra Ezel dizisiyle oyunculuğa ilk adımı attı. Bade İşçil şimdi ise şok bir olay ile gündeme geldi. İddiaya göre güzel oyuncunun eşi Bade İşçil psikolojik şiddet gördüğünü iddia edildi.

 Bade İşçil'in eşi Tarkan Sualp kimdir? Tarkan Sualp'i iş hayatından çok magazin gündeminde görüyoruz. Tarkan Sualp'i ilk olarak Hande Ataizi ile birlikteliğinden tanıdık ardından Bade İşçil ile. Güzel oyuncu Bade İşçil ile evlenen Tarkan Sualp'in adı çarpıcı iddialara karıştı. Tarkan Sualp ne iş yapar?

 Tarkan Sualp kimdir? Geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddiaları ile gündeme gelen Bade İşçil ve Tarkan Süalp çifti boşanmaktan vazgeçti. Boşanma dilekçesinde yer alan ayrıntılar kulislerde farklı iddiaların çıkmasına neden oldu. Bade İşçil'in eşinden korktuğu için boşanmaktan vazgeçtiği hatta çocuğunu bir daha görememek korkusuyla boşanmaktan vazgeçtiği bile iddia edildi.

Bade İşçil

Malkoç Sualp kimdir?

1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Teddington Boys School, 1988 yılında Kingston College ve 1992 yılında Westminster Üniversitesini okudu. Ünlü oyuncu Bade İşçil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen sosyetik biridir.

BADE İŞÇİL'İN BOŞANMA DİLEKÇESİNDEKİ AYRINTILAR

Bade İşçil'in boşanma dilekçesi gündeme bobma gibi düşerken ard arda şok iddialar gündemeye gelmeye başladı. Bade İşçil-Tarkan Süalp çifti, boşanmanın eşiğinden döndü. İşçil, ağır psikolojik şiddete uğradığı gerekçesiyle geçen ay açtığı davayı son anda geri çekti. Öte yandan İşçil’in, dava dilekçesinde eşine çok ağır suçlamalarda bulunduğu ortaya çıktı.

 Hürriyet'in haberine göre; Tarkan Süalp’le evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Bade İşçil’in, geçen ay avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı ortaya çıktı. Son zamanlarda evliliğinin çekilmez hale geldiğini öne süren İşçil’in dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Davalı koca her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyordu. Bade Süalp, düzelir umuduyla hep sessiz kaldı. Ancak bekleyiş, yerini korku ve huzursuzluğa bıraktı. Davalı koca, 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemedi. ‘Bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın dadı verecek, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra’ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin’ diyerek yeni doğum yapmış Bade Süalp’i psikolojik yönden yıprattı. Doğumun gerçekleştiği gün de doğumhaneye girerek bebeğin anne ile duygusal bağı kesilsin diye göbek bağını kendisinin kesmek istediğini söyledi, huzursuzluk çıkardı. Boşanmak için 600 bin lira tazminatın yanı sıra çocuğu için aylık 30 bin lira iştirak nafakası ve kendisi için aylık 40 bin lira tedbir nafakası istiyoruz. Ayrıca 6 ay süreyle tedbir kararı verilmesini ve davalı kocanın derhal evden uzaklaştırılmasını talep ediyoruz.”
 
“Müvekkilim eşine saygı ve sevgiyle bağlıdır. Davalının iddia ettiği gibi psikolojik şiddet, hakaret, baskıcı tavır içinde olduğu, öfkesini kontrol edemediği gibi iddialar doğru değildir. Davacıyla yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilecek yapıcı ve iyi niyetli görüşmeler devam etmektedir. Çok mutlu bir şekilde başlayan evliliğin karşılıklı saygı, güven ve hoşgörü ile geleceğe taşınacağına inancını koruduğundan, açılan boşanma davasının reddini istiyoruz.”
 
Davalı kocanın bu talebinden sonra Bade Süalp de mahkemeye feragat dilekçesi vererek boşanma davasından vazgeçti.

Bade İşçil (d. 8 Ağustos 1983, İstanbul), Türk oyuncu.

Hayatı ve kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]
8 Ağustos 1983, İstanbul doğumlu olan Bade İşçil; Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. İlk kez 2007'de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım'ın Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Soyadı herkes tarafından bilindiği gibi İşçil değil, İşcil'dir. Bade İşcil, mart ayında tanıştığı işadamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013'te evlendi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283