Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Öcalan posteri önünde konser veren Mahsun evlendi!

Türk fantazi müziğinin güçlü sesi Mahsun Kırmızıgül bir süredir bilikte olduğu avukat sevgilisiyle nikah masasına oturdu. Mahsun Kırmızıgül hakkında son zamanlarda çıkan haberleri günlerdir magazin manşetlerini meşgul etmişti. Tüm bunların gölgesinde evlendi.

Öcalan posteri önünde konser veren Mahsun evlendi!
Bade İşçil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ve ardından yeni bir aşka yelken açan Mahsun Kırmızıgül mutluluğu Ece isimli genç avukatta buldu. Mahsun Kırmızıgül genç sevgilisi ile kısa bir süre sonra nikah masasına oturdu.

Düğünün en ilginç detayı ise ünlü sanatçının soyadının yanlış yazılması oldu. Kırmızıgül’ün soyadı Amerikan görevli tarafından yanlış algılanınca nikâhının kıyıldığı tören alanının girişine “Ece Binay & Mahsun Kirmizipul” yazılı bir yol oku konuldu.


SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM 
Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen ünlü sinemacı, Binay’a “Evet” derken duygusal bir konuşma yaptı. 
Kırmızıgül’ün “Aşkın ne zaman sana geleceğini, seni nerede bulacağını bilemezsin. Ece, seninle yaşlanmak istiyorum” sözleri davetlilerden büyük alkış aldı. Davetlilerden düğünle ilgili gizlilik sözü alan ünlü çift, nikâh fotoğrafının sosyal medyaya düşmesine ise engel olamadı.


 Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi kimdir? Mahsun Kırmızıgül'ün bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Ece ile yakın zamanda nikah masasına oturacakları konuşuluyor.  Mahsun Kırmızıgül'ün avukat sevgilisi Ece kimdir nereli?

Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi kim? Bade İşçil ile yaşadığı büyük aşk sonrası çok sık magazin gündeminde yer almayan Mahsun Kırmızıgül şimdilerde avukat olan Ece Hanım ile büyük aşk yaşıyor. Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisiyle kısa bir süre sonra evleneceği de iddia edildi.

 Mahsun Kırmızıgül, bir yıldır aşk yaşadığı Ece adlı avukat sevgilisiyle evlilik tarihini öne aldı.

Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre yaz aylarında planlanan düğün, 13 Şubat’ta Amerika’da yapılacak. Los Angeles’ta düzenlenecek törene aralarında Kenan Doğulu-Beren Saat’in de olduğu 30 kişi davet edildi.


Kır düğünüyle evlenecek olan Kırmızıgül ve sevgilisi düğünden bir gün önce Amerika’ya uçacak.
Mahsun+K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1g%C3%BCl%E2%80%99%C3%BCn+d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn%C3%BCnde+g%C3%BCld%C3%BCren+hata%21;

Mahsun Kırmızıgül'ün avukat sevgilisi kim? Bahçeköy’deki lüks villasında gözlerden uzak yaşayan Mahsun Kırmızıgül, evlilik planları yaptığı avukat sevgilisiyle Yeniköy’e taşınacak. Çift şu sıralar harıl harıl ev arıyor...
 
Mahsun Kırmızıgül, yaklaşık bir yıldır büyük aşk yaşadığı avukat sevgilisi Ece ile birlikte oturacağı yeni evinin arayışına başladı. Uzun süredir şehrin kaosundan uzak olduğu için Bahçeköy Saklı Koru’daki ultra lüks villasında ikamet eden ünlü yönetmen şu sıralar sevgilisiyle birlikte Yeniköy’de ev bakıyor.

Mahsun Kırmızıgül harıl harıl ev arıyor

MAHSUN KIRMIZIGÜL KİMDİR?

Abdullah Bazencir[1] ya da sahne adıyla Mahsun Kırmızıgül (d. 26 Mart 1969[2] Diyarbakır[1]), Zaza[3] kökenli oyuncu, yönetmen, senarist ve eski Arabesk Fantazi ve pop şarkıcısı, besteci.

981 yılında müzik çalışmalarına başlayan şarkıcı amatör olarak altı albüm yaptı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül'le birlikte yüzde 600'lere varan büyük bir atılım göstererek 5 yıl içinde müzik sektöründe zirveye taşındı[kaynak belirtilmeli]. Özcan Deniz Yalan mı; Haluk Levent Bir Gece Vakti; Seda Sayan Ah Geceler; Alişan Var ya; Ayhan Aşan Sen de mi; Ertuğrul Polat Gittiğin O Gün; Gülşen Yiğidim gibi çalışmaların, besteleri ve müzik yönetmenliğinde çalıştı. Şirketin birçok sanatçısına da müzikal anlamda bestelerini verdi [kaynak belirtilmeli].

1994 yılında yayınladığı albümü "12'den Vuracağım"'dan "Bebeğim Benim" şarkısı ile pop şarkıların yayınlandığı pek çok televizyon müzik listelerinde bir Arabesk / Fantezi şarkısı olarak yüksek başarı yakaladı. 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde Arabesk En İyi Erkek kategorisinde aday gösterildi. "12'den Vuracağım" albümü "Bebeğim / Kardeşlik Türküsü" adıyla da bilinmektedir.

1998 Mayıs'ta çıkardığı Yıkılmadım adlı albümü ile o zamanlar müzikal anlamda imzasını atan Mahsun Kırmızıgül, bu albümü için toplam üç video klip çekti. Bu albüm şimdiye kadar 2.500.000 adet sattı [kaynak belirtilmeli], 1998 Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde halkın verdiği oylarla üç ayrı dalda ödül aldı. "Fantezi Müzik" dalında "Yılın Sanatçısı" seçilirken, "Yıkılmadım" adlı parçası da "Yılın Şarkısı" seçildi.1998'in en çok satan albümü ise 2.500.000 satış ile Yıkılmadım adlı albümü idi[kaynak belirtilmeli]. Sanatçı ayrıca aynı yıl içinde "Türk Halk Müziği" dalında Altın Kelebek ödülünü alarak "Yılın Sanatçısı" seçildi. Magazin Gazeteciler Derneği'nin geleneksel ödülünde ise yine "Yılın Sanatçısı" seçildi.

Mahsun Kırmızıgül'ün ortağı ve aynı zamanda sanatçısı olduğu Prestij Müzik etiketi ile çıkan albümleri için çekilip gösterime giren klipler ise, "Alem Buysa Kral Sensin", "Bebeğim, Allah'ını Seveyim", "Ağlama Sen", "Maço Erkek", "Ben de Sizdenim", "Kardeşlik Türküsü", "İnsan Hakları", "Sevdalıyım", "Bu Sevda Bitmez", "Taşra Delikanlısı", "Kızlar", "Hemşerim", "Belalım", "Her Şeyim Sensin", "Yıkılmadım", "Yoruldum", "Kardeşe Ağıt", "Kahpe Felek", "Göçmen Kızı", "Garip". 1 Müzik etiketi ile; "Vefasız", "Sarı Sarı", "Daye", "Düş de Gör-Nemrud'un Kızı", "Saygımdan", "Hayat Ne Garip", "Ay Aman", "Bizden Değildir", "Azar Azar", "Dinle", "Gül Senin Tenin".
 

ESKİ ORTAKTAN ŞOK SUÇLAMALAR

PRESTİJ Müzik'in sahibi Burhan Aydemir: Böyle bir vatan hainini, bilmeden meşhur ettiğimiz için halkımızdan özür diliyorum. Mahsun insan kandırma sanatında ustadır...

 Burhan Aydemir, bir dönem sanatçısı, daha sonra Prestij Müzik'te ortağı olan Mahsun Kırmızıgül'ü suçladı: Bize yaptığı hainliklerin sayısı belli değil ama asıl hainliği ülkeye yaptı! 
'PKK DAVASINDA ONU MEHMET GÜL AKLADI'

"MAHSUN, amatörken Almanya konserinde Öcalan posteri önünde konser vermiş. Görüntülerini Cem Uzan, Interstar'da yayınlayınca ortalık karıştı. O dönem bizim sanatçımız olduğu için Hilmi Topaloğlu gidip MHP İstanbul eski Milletvekili rahmetli Mehmet Gül'e ricada bulundu.
Mehmet Gül, Reha Muhtar'a çıkıp 'Mahsun, Türkiye Cumhuriyeti'nin evladıdır, gençlik hatası yapmış' diyerek Mahsun'u akladı." 

'KENDİNİ EFENDİ GİBİ GÖSTERİP KANDIRIR'

"MAHSUN Kırmızıgül, insan kandırma sanatında ustadır. Kendini efendi gösterip çıkarı için her ortama girer. Siyasilere de her dönem yakın durmaya çalışmıştır ama artık maskesi düştü. Bizi de kandırdı. Kendini evlat gibi gösterip sevdirdi. 1996 yılında onu tek kuruş almadan Prestij'e ortak ettik ama bizi kandırdı." 

'PRESTİJ MÜZİK'İ HİLE İLE ÜZERİNE GEÇİRDİ'

"KIRMIZIGÜL, dönemin dev şirketi Prestij'i el altından yıkıp bizi tasfiye etti. Bunu da TMSF'nin o dönemki, Fethullah Gülen'e yakın yöneticileriyle birlikte yaptı. Hiç borcu yokken, bir senet ile TMSF şirketi haraç mezat satışa çıkardı. Mahsun, şirketin yüzde 95'ini şimdiki ortağı Murat Tokat'a aldırdı. Şu an Murat Tokat'ın ticari sicilinde üzerine ne kadar şirket varsa, hepsi aslında Mahsun'undur." 

'KARDEŞİNİN DAĞDA VURULDUĞU SÖYLENİYOR'

"MAHSUN'UN kardeşinin ayağı sakattı, Allah yardımcısı olsun! Ama o tarihlerde rahmetli Hilmi Topaloğlu'ndan duyduğum, dağda askerle çatışırken yaralanıp sakatlandığıydı. Bunu gözümle görmedim ama duyduğum buydu. Hatta kardeşinin isminin Terörle Mücadele'de sildirildiğini duydum." 

ESKİ ORTAK BURHAN AYDEMİR SERT KONUŞTU

Bir dönemin en büyük müzik şirketlerinden Prestij Müzik'in ortağı Burhan Aydemir, yıllardır süren sessizliğini GÜNAYDIN'a bozdu. Aydemir; Mahsun Kırmızıgül'ün resmi Twitter sayfasında yazdığı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu hedef alan 'Yaralı olan çocukları ve yaşlı insanları ölüme terk etmek hangi dinde yazar. Bu kadar zalim, bu kadar merhametsiz nasıl oldunuz ey Başbakan?' sözlerini gördükten sonra konuşmaya karar verdiğini söyledi ve "Tüm halkımızdan özür diliyorum, bir vatan haininin kamuoyuna kazandırılmasına bilmeden katkıda bulunduğum için" dedi. İşte Burhan Aydemir'in şok suçlamaları: 
"Mahsun Kırmızıgül'ü, Diyarbakır değil, Türkiye 'Mahsun Kırmızıgül' yaptı. Bu memleketin, bu ülkenin ekmeğini yiyeceksin, sonra bu ülkeye ihanet edeceksin. O yüzden sizinle konuşmak istedim. Bu röportajın sebebi, Mahsun Kırmızıgül'ün hainliğidir. Ülkeye hainlik yapmasaydı, konuşmazdım. Çünkü bana yaptığı hainliklerin sayısı bile belli değil... 

AİLESİNE SAHİP ÇIKMADI 

"Mahsun Kırmızıgül'ü 1991-1992 yıllarında tanıdım. O dönemde Yenikapı'da çay bahçelerinde şarkıcılık yapan gariban bir çocuktu. Rahmetli ortağım Hilmi Topaloğlu vasıtasıyla tanıştım. Mahsun Kırmızıgül o tarihlerde Karagümrük'ten gariban bir hanımla evlenmiş, bir çocuğu olan birisiydi. Karısına, çocuğuna sahip çıkmayan bir arkadaştı." 

UZAN O KASETİ BULMUŞ 

"Mahsun, yurt dışında amatörken çıktığı konserlerde Abdullah Öcalan posteri önünde konser vermiş. Bu dedikodular çıkınca rahmetli Hilmi Topaloğlu, onu evladı gibi sevdiği için bu iddiaları temizlemeye çalıştı. Ancak Yaysat Kavgası sırasında Cem Uzan ile Aydın Doğan grubunun arasında büyük bir sıkıntı olmuştu. O sıkıntı sırasında Cem Uzan, bizim açığımızı aramaya başladı. O tarihlerde Mahsun Kırmızıgül'ün Almanya'daki o konserlerinin kasetini buldu. O zamanlar Öcalan'ın fotoğrafının önünde çıkan kişiyi linç ediyorlardı. Mahsun Kırmızıgül'ün o tarihlerde PKK konserindeki videsunu Cem Uzan, sahibi olduğu Interstar televizyonunda yayınladı. Ortalık karıştı." 

MEHMET GÜL SAHİP ÇIKTI 

"Rahmetli MHP İstanbul eski Milletvekili Mehmet Gül vardı o dönem. Hilmi Topaloğlu ona gidip ağladı, sızladı. Mahsun Kırmızıgül için 'Bu çocuk genç, kandırıldı; ne olur bunu aklayalım' dedi. O görüntüler televizyonda yayınlanmasına rağmen, rahmetli Mehmet Gül, televizyona Reha Muhtar'ın programına çıktı. Mahsun Kırmızıgül'e sahip çıktı, 'Mahsun, Türkiye Cumhuriyeti'nin evladıdır. Gençken hata yapmış' dedi ve Mahsun'u Türk halkına tekrar sevdirdi. Ve bugün Mahsun Kırmızıgül'ün var olma sebebi, rahmetli MHP İstanbul eski Milletvekili Mehmet Gül'dür. Hilmi Topaloğlu ağlayarak, 'Bu çocuk cahildi, gençti, kandırıldı' diyerek onu ikna etti." 

BİZE 'BABA' DERDİ 

"Bu olay sonrası Mahsun'da değişiklikler oldu. Rahmetli Hilmi Topaloğlu'na 'baba' diyor olmasına rağmen, el altından, Prestij Müzik'i yıkma operasyonlarına başladı. Bu olay öyle iki satırla anlatılacak bir şey değil. Bu arada bir anda Prestij Müzik'e TMSF'den icralar gelmeye başladı. Oysa Prestij Müzik'in en ufak bir borcu yoktu. Daha sonra bu durum Yargıtay ve mahkeme kararları ile de kanıtlandı zaten." 
"TMSF'nin haraç mezat sattığı Prestij'in tüm mallarının yüzde 95'ini, Mahsun Kırmızıgül'ün yanındaki (eski Prestij Müzik'te sigortalı elemanımız) Murat Tokat aldı. Ki Tokat daha evvel Show TV'de kameramanlık yapıyordu... Asgari ücretle çalışan, müziğin m'sini bilmeyen Murat Tokat'ın adına muhtelif şirketler kuruldu; A1 Müzik ve Boyut Film gibi... Murat Tokat'ın ticari sicilinde ne kadar firma varsa, aslında tamamı Mahsun Kırmızıgül'ündü... O tarihte Murat Tokat'ın olan firmaların bugün Yusuf Bazencir'in yani Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşinin üstüne geçtiği konuşuluyor; bu da zaten dediklerimi teyit eder." 

KARDEŞİ DAĞA ÇIKMIŞ 

"Bu arada Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşinin ayağı sakattı, Allah yardımcısı olsun... Biz gözümüzle görmedik, kesin bir bilgimiz yok ama o tarihte rahmetli Hilmi Topaloğlu'ndan duyduğum kadarıyla, dağda asker ile çatışırken yaralanıp sakat kalmış. Onun da Terörle Mücadele'den ismini yalvar yakar sildirttiklerini duymuştum. Bilmiyorum, bilmediğim bir şey için de 'Bu böyledir' demiyorum ama duyum bu! Araştırılması zor bir şey değil." 

DAVA YARGIDA 

"Prestij Müzik'in Unkapanı'ndaki üç tane mülkü ve Beşiktaş'taki bir tane arsası Murat Tokat'ın üzerine olan firmalar tarafından yok paralara alınmıştır. Prestij Müzik'in tarihinde yaptığı, sayısını hatırlayamadığım tüm kataloglar ve sanatçı albümleri; yine Mahsun Kırmızıgül'ün yanındaki o zat tarafından alınmıştır. Hatta benim altımdaki arabaya kadar TMSF'ye haczettirip sattırmıştır. Ben tüm davaları kazandığım halde, TMSF'ye dava açıp satılan malların parasını, 'Bu devlet benim devletim' diye düşünüp utandığım için geri almadım. Ancak Mahsun Kırmızıgül'ün iş birliği yaptığı ve Prestij Müzik'in yeni sahibi İbrahim Genç'in 'Malları haksız yere haraç mezat sattırdınız' diye TMSF'ye dava açtığını biliyorum. Bununla ilgili dosya numaralarını verebilirim; dava Çağlayan Adliyesi'nde..." 

KENDİSİ VATAN HAİNİ 

"Ben Mahsun Kırmızıgül'ün dinle pek alakasının olmadığını biliyorum. Belki vardır, gizli yapıyordur bilmem. Fethullah Gülen cemaatini biz de bir zamanlar 'hizmet' olarak bilirdik. O tarihte Mahsun Kırmızıgül, Fethullah Gülen cemaatine arkasını yaslamıştı; ki o tarihte TMSF'yi yönetenlerin de Gülenci olduğu söyleniyor. Ee Mahsun Kırmızıgül PKK'lıysa, o zaman Fethullah Gülen ile PKK'yı yöneten patron aynı kişi... Böyle bir vatan hainini, bilmeden meşhur ettiğimiz için tüm halkımızdan özür dilerim." 

İNSAN KANDIRMADA USTA 

"Mahsun Kırmızıgül insan kandırma sanatında ustadır. Kendini efendi gibi gösterip her ortama girer. Siyasilere de her ortamda yakın durmaya çalışmıştır ama artık maskesi düştü. Bizi de çok iyi kandırdı. Kendini evlat gibi gösterip sevdirdi. 1996 yılında onu tek kuruş almadan şirkete ortak ettik ama bizi kandırdı." 

ÖMER KARAHAN - SABAH

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270