Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ios 7

O öpüşme sahneleri Kardayı'ya ağır geldi!

Sinem Kobal ve Sarp Apak'ın başrol oynadığı sinema filmi yakında vizyona girecek. Sinema filmindeki öpüşme sahnelerinin çıkarıldığı iddia edildi. 8 aydır birliktelik yaşadığı Kenan İmirzalıoğlu mu böyle bir şey istedi merak konusu oldu.

O öpüşme sahneleri Kardayı'ya ağır geldi!
Sinem Kobal son sinema filmindeki öpüşme sahnelerini çıkardı. Sevgilisi varken rol aldığı projelerde öpüşmeyen Kobal, bekarken bu kuralı bozdu. Güzel oyuncu, Kenan aşkı uğruna da son filmindeki öpüşme sahnelerini çıkarttı.

 Yeşilçam'a damga vuran 'Türkan Şoray kanunları' şimdilerde yerini 'Sinem Kobal kanunları'na bıraktı. Güzel oyuncu, Arda Turan'la birlikte olduğu dönemde rol aldığı hiçbir dizi ve filmde öpüşmedi. Hatta Sinem Kobal'ın o dönem rol aldığı dizideki rol arkadaşı Burak Özçivit'le olan öpüşme sahnelerini de sırf Arda istemediği için değiştirttiği iddia edilmişti. Güzel oyuncu, 'Romantik Komedi' filmindeki öpüşme sahnelerini de senaryodan çıkarttı. Arda Turan'dan ayrılıp İbrahim Çelikkol'la aşk yaşayan güzel oyuncu, Çelikkol'la birlikteyken de "Öpüşmem" inadını sürdürdü.

KENAN İMİRZALIOĞLU MU İSTEMEDİ? 
Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ise rol aldığı dizisinde ezber bozup rol arkadaşı Can Yaman'la öpüşme sahnelerine imza attı. Sevgilisi varken öpüşmeyen, sevgilisi yokken ise bu inadından vazgeçen güzel oyuncu, son filmi 'Yaktın Beni'de de şaşırtmadı. 8 aydır Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan Kobal, filmde sevgilisini canlandıran Sarp Apak'la olan öpüşme sahneleri için "İstemiyorum" resti çekti. İsteği film ekibi tarafından kabul edilen Sinem Kobal'ın bu tavrı, "Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem'e öpüşme vetosu" dedirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283