Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

O kadar güzel ki kötü demeye dilin varmıyor!

Güneşin Kızları isimli dizide kötü karakteri canlandıran İrem Helvacıoğlu oynadığı karakter ve özel yaşamı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İrem Helvacığlu güzelliği ile göz kamaştırırken kötü rolünde üstesinden geldi. Daha öncede bir çok dizide küçük roller alan güzel oyuncu Güneşin Kızları ile bir kez daha doğru.

O kadar güzel ki kötü demeye dilin varmıyor!
 İrem Helvacıoğlu kimdir? Güneşin Kızları'nın kötü karakteri Tuğçe yani İrem Helvacıoğlu Milliyet'e özel röportaj verdi.

Dizilerin yeni kötü kızı" olarak nam salan İrem Helvacıoğlu ile yapılan çok özel röroptajın detayları şöyle: 
- Aklınızda oyuncu olmak var mıydı?
Küçükken güzel sanatlara, performans gerektiren aktivitelere ilgim vardı. 11 yaşındayken izcilik grubuna katıldım. Ayrıca, tiyatro ekibine dahil oldum. Çeşitli oyunlar çıkardık ve ailelerimize gösteri yaptık. O anda, oyuncu olmaya karar verdim. Ailemin gözlerindeki ışıltı beni çok etkiledi.

- ‘Güneşin Kızları’nda canlandırdığınız Tuğçe karakterinden bahsedebilir misiniz?
Tuğçe, narsist bir karakter. Etrafındakileri yönlendirmeyi seven,  çıkarları için insanları zor duruma sokabilecek biri. Güneş’in kızlarının gelmesiyle hırslanıyor. Selin’e ya da Nazlı’ya karşı duyduğu öfkenin temelinde hakimiyetini kaybetme korkusu var.

- Tuğçe’ye gelen tepkiler nasıl?
Sevilen bir karakter olmamakla birlikte, aynı zamanda izleyicinin ilgisini de çekiyor. Olayların gidişatında bazen karakterlerin birbirlerine yakınlaşmasını sağlarken, bazen de eline geçirdiği kozlarla ortalığı karıştırıyor.

- Sosyal medyadan gelen tepkiler nasıl?
Tuğçe’yi sevmeyen kadar seven bir kitle de var. Aldığım, hakaret boyutuna varmayan olumsuz yorumlar, beni motive ediyor. Bu yorumlar, Tuğçe’nin insanlara inandırıcı geldiğinin göstergesi.

- Sosyal medyada aktif misiniz?
Hesaplarım var ama, aktif bir kullanıcı değilim. Genellikle bilgi almak; arkadaşlarımla iletişim kurmak, gündemle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için kullanıyorum.

- Örnek aldığınız oyuncular var mı? Kiminle oynamak istersiniz?
Cate Blanchett’ın oyunculuğuna hayranım. Jennifer Lawrence’ı çok beğeniyorum. Şener Şen, Erkan  Can, Ayşen Gruda ve Olgun Şimşek gibi isimlerle bir projede yer  almayı isterim.

- Boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
Arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Amatör anlamda resim yapıyorum. Bu aralar dans kursuna gitmek gibi bir planım da var.

- Spor yapıyor musunuz?
Aktif olarak haftanın üç günü pilates yapıyorum.

- Yeni projeleriniz var mı?
‘Güneşin Kızları’ dışında, değerlendirdiğimiz birkaç film senaryosu var. Bunun dışında tiyatroda oynamak istiyorum.
 
Milliyet / ECEM KIRIM
 

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

Aslen Ankaralı olan ancak Almanya’da dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle bu alana yönelmiş ve oyunculuk üzerine eğitim almaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi aldıktan sonra oyunculuk yönünü geliştiren ve önemli isimler ile çalışma fırsatı yakalayan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk kariyeri boyunca kısa süre içerisinde göz önünde olan yapımlarda yer alma fırsatı yakalamıştır.

Halen Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Güneşin Kızları dizisinde kamera karşısına geçmeye devam eden oyuncu bu dizi öncesinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Clara karakterine hayat vermiş ve başarılı bir performans sergilemiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra Kurtlar Vadisi dizisinde de yer alan ve oyunculuk anlamında dikkat çeken isimlerden birisi olan Helvacıoğlu son olarak Güneşin Kızları dizisinde kötü bir karaktere hayat vermeye başlamıştır.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270