Öne Çıkanlar haber 60 derece mülakat kalkacak mı çankaya belediyesi meydanın adı değişti

O kadar dayak yedikten sonra 'Varol' der gibi ödül olarak evleniyor...

Güzel manken Deniz Akkaya şiddet gördüğünü söylediği sevgilisi ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Deniz Akkaya daha önce defalarca ayrılıp birleştiği Murat Varol ile evlilik hazırlığına girdi. Deniz Akkaya büyük tepkiler almıştı.

O kadar dayak yedikten sonra 'Varol' der gibi ödül olarak evleniyor...
 TV8 ekranlarında yayınlanan sabah programında yorumculuk yapan Deniz Akkaya evleniyor. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan eski manken uzun süredir birlikte olduğu ve aynı zamanda dayak yediği için karakola sığındığı Murat Varol ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

 Murat Varol ile yaşadığı büyük aşk ile gündeme gelen aynı zamanda dayak yediğini söyleyerek karakola sığınan Deniz Akkaya Murat Varol ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Öyle ki aralarındaki sorunları evlilik terapisti ile atlatmaya çalışıyor.

Deniz Akkaya, önceki gün kişisel gelişim uzmanı ve astrolog Anıl Can'ın 'Duyguların Enerjisi' adlı yeni kitabının tanıtımına katıldı. Ünlü sunucu, "Nefes çalışıyorum ve bunun olumlu etkilerini gördüm. Herkes psikiyatrist ve psikologla tanışmalı. Bence araba bozulduktan sonra tamirciye gitmenin anlamı yok. Psikiyatrist ya da psikoloğa gitmemiş insanı eksik görüyorum. Çünkü metropolde yaşam zor" dedi. Kafasının karışık olduğunu da söyleyen Akkaya, kendisi hakkında özeleştirilerde bulundu: "Fazla mükemmeliyetçiyim ve inatçıyım. Çerkez olmamın getirdiği genetik kodlar da var. Tüm bunları kırıp törpülemem lazımdı. Artık daha idareci, alttan alan biriyim." 

'MUTLU OLMAYI SEÇTİM' 

İki yıldır birlikte olduğu ve şiddet gördüğü gerekçesiyle bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Murat Varol ile evlilik kararı aldığını söyleyen Deniz Akkaya, çarpıcı açıklamalar yaptı. Akkaya, şöyle konuştu: "İki senedir inişli çıkışlı bir ilişkimiz var. İlişkimizi kurtarmak için birlikte ilişki terapistine gidiyoruz. Hayat arkadaşı olmak böyle bir şey. Bir şeyler doğru gitmiyorsa, dışarıdan yardım almak lazım; bunun ayıbı yok. İnsan önce dost olmalı. İkimiz de Aslan burcuyuz; çatışmalarımız oluyor. 'Mutlu olmak mı, haklı olmak mı?' derler ya, ben hep haklı olmayı seçtim. Ama artık mutlu olmayı seçiyorum. Yazın evlenmeyi düşünüyoruz. Ama evlilik sonuç değil başlangıç." (Sabah)

Murat Varol ve Deniz Akkaya yeniden barıştı. 4.kez küsüp barışan ünlü çift şok etkisi yarattı. Deniz Akkaya zor günler yaşamış ve karakola kadar sığınmıştı. Deniz Akkaya tüm bunları unutup bir kez daha barıştı Murat Varol ile bu barışma sosyal medyada büyük yankı buldu. Deniz Akkaya gelen sert eleştirilere oldukça sert yanıt verdi.

 Deniz Akkaya ve Murat Varol bir kez daha barıştı. Deniz Akkaya yaz aylarında kavga ettiği hatta dayak yediğini söyleyerek karakola sığınan Deniz Akkaya bir kez daha sevgilisiyle barıştı. Deniz Akkaya'nın bu barışmanın ardından eleştirilere çok sinirlendi. Deniz Akkaya'nın bu siniri şok etti.

 Deniz Akkaya ve Murat Varol skandallara imza atmışlardı. Deniz Akkaya dayak yediğini söyleyerek şikayetçi olduğu Murat Varol ile geçtiğimiz günlerde yeniden barıştılar. Bu durum uzun süre tartışmalara neden oldu. Onlar şikayetlerinden vazgeçtiler ama haklarında kamu davası açıldı.

Murat Varol, Deniz Akkaya çifti tekrar barıştı. Geçtiğimiz günlerde Murat Varol'un kendisini bir Rus güzelle aldattığını öğrenen Deniz Akkaya, üçüncü kez sevgilisiyle yolunu ayırmıştı.

Ayrılığın ardından konuşan eski manken 'Ben de o fotoğrafları gördüm. Murat Bey kararını vermiş, bize de yoldan çekilmek düşer' açıklamasını yapmıştı. Dün tekrar barışan çift sosyal medyadan mutluluk pozu verdi.
Akkaya'nın sevgilisiyle 4. kez barışınca eleştiri oklarının hedefi oldu.
"YETER ARTIK..."
Ünlü sunucu kendisini eleştirenler karşısında ağzını bozdu ve Instagram hesabından eleştirilere; "Yeter artık. Ne manyaksınız. Defolun gidin hayatımdan. Her şey bitti de kendiyle problemli bir grup manyak kadına mı hesap vereceğim! Size mi kaldı yorum yapmak?" notuyla ateş püskürdüDeniz Akkaya ve Murat Varol ilişkisi git gide sarpa sarmaya başladı. Bundan bir kaç ay önce karakolluk olduğu sevgilisiyle bugün yeniden barıştığı haberleri ile gündeme geldi eski manken Deniz Akkaya. Daha önce tekme tokat dayak yediğini iddia ederek karakola sığınmıştı Akkaya o günleri çabuk atlattı anlaşılan

 Ünlü manken Deniz Akkaya ve işadamı sevgilisi Murat Varol barışsalar da savcılığa birbirleri haklarında yaptıkları yaralama ve tehdit şikayetleri adli makamlarca ciddi bulunarak kamu davasına dönüştürüldü. 
Varol’a, Deniz Akkaya’yı 3 kez tokatlayıp kafasına hoparlör fırlattığı için yaralama ve tehdit, Deniz Akkaya’ya ise  gönderdiği SMS mesajları sebebiyle tehditten dava açıldı.

Ünlü manken Deniz Akkaya ve işadamı sevgilisi Murat Varol geçtiğimiz günlerde barışıp elele bir davete katılsalar da savcılığa birbirleri haklarında yaptıkları yaralama ve tehdit şikayetleri adli makamlarca ciddi bulunarak kamu davasına dönüştürüldü. Murat Varol’a, Deniz Akkaya’yı 3 kez tokatlayıp kafasına hoparlör fırlattığı için yaralama ve tehditten, Deniz Akkaya’ya ise  işadamı sevgilisine gönderdiği SMS mesajları sebebiyle tehditten dava açıldı.

OLAYLAR NASIL GELİŞTİ?

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan ve Deniz Akkaya ile Murat Varol’un karşılıklı olarak müşteki-şüpheli olarak yer aldıkları iddianameye göre ikili arasında şiddetten tehdide varan olaylar şöyle gelişti: Ünlü manken Deniz Akkaya, 29 Ağustos 2015 günü bir televizyon programına konuk olarak katıldı. Programda Murat Varol ile olan ilişkisinden bahsedip Varol’u hedef alan açıklamalar yaptı. Bu sırada Varol da ünlü mankene SMS mesajları göndererek tepki gösterdi.

3 TOKAT ATTI, BAŞI CAMA ÇARPTI

Akkaya, işadamı ile yaşadığı eve gittiğinde Varol’un kendisini beklediğini gördü. İşadamı, aralarında yaşanan olayları televizyonda atlatmasına kızınca taraflar şiddetli bir tartışma yaşamaya başladı. Bu sırada Murat Varol ani bir şekilde Deniz’e tokat atıp omuzlarından silkti. Sendeleyen Akkaya’nın başı balkon kapısının camına çarptı. Akkaya’nın tartışmayı sürdürmesi üzerine Varol bir tokat daha atınca Deniz Attaya evin hizmetçisinden polis çağırmasını istedi. Fakat hizmetçi çağırmadı.

EVE POLİS GELDİ

Kızı Ayşe’nin gözleri önünde yaşanan bu olay üzerine mutfak telefonundan site güvenliğini aradı ve onlardan da polis çağırmalarını talep etti. Sevgilisinin polis çağırmasına hiddetlenen Varol, iddiaya göre evde bulunan ses sisteminin parçalarını Akkaya’nın kafasına fırlattı. Bu arada teyzesini arayıp acil yardım talep eden Akkaya sol yanağına bir tokat daha yedi. Bu sırada eve gelen teyzesinin araya girmesi ile tartışma bir nebze de olsa yatışırken olay yerine gelen polis kavgaya müdahale etti. Taraflar polis merkezine intikal ettirilirdi ve birbirlerinden şikayetçi oldu.

DARP RAPORU VERİLDİ

Savcılık, karakoldan gelen şikayet evrakları üzerine soruşturma başlattı. Akakaya’nın darp şikayeti ile ilgili yürütülen araştırma sırasında, Adli Tıp Kurumu’ndan ünlü mankenin hafif nitelikte yaralandığına yönelik rapor geldi. Akkaya’nın ise Varol’a “Sana bu evi mezar edeceğim, onur ve şerefim adına söz veriyorum” içerikli mesajlar gönderdiği ve sevgilisini tehdit ettiği belirlendi.

ONLAR BARIŞSA DA SAVCILIK AFFETMEDİ

Fakat taraflar 6 Kasım günü ani bir şekilde savcılığa başvurup şikayetlerinden vazgeçtiklerini bildirdi. Savcılık şikayet dilekçesini kabul etse de Akkaya ve Varol’a yönelik tehdit iddialarının şikayete bağlı bir suç olmadığı ve yine Deniz Akkaya’nın yaralanması eyleminde kullanılan ses sistemi parçalarının silah sayılması nedeniyle ise Varol hakkında kasten yaralama maddesinin uygulaması gerektiği, şikayete bağlı kalamayacağına karar verdi.

İSTENEN HAPİS CEZALARI

Savcılık, Deniz Akkaya hakkında tehdit suçundan 2 yıla kadar Murat Varol hakkında ise hem tehdit hem de yaralama suçlarından 3,5 yıla hapis talebiyle dava açtı. Dava Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başlanacak.

 Deniz Akkaya ve Murat Varol yeniden barıştıği haberleri bugün gündeme bomba gibi düştü. Deniz Akkaya kızı Ayşe'nin gözleri önünde şiddete uğradığı haberleri ile tüm bayanların içini acıtmıştı. Bu olaydan sonra Murat Varol kanunen yanına belli bir metreden sonra yaklaşamayacaktı ama çok geçmeden Deniz Akkaya'nın Murat Varol ile barıştığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

 Deniz Akkaya ve Murat Varol aşkı yeniden başlıyor. Deniz Akkaya dayak yediği gerekçesiyle gündem oluşturmuştu. Murat Varol kanunen artık Deniz Akkaya yaklaşmaması gerekirken onlar yeniden barıştı. Deniz Akkaya kızının yanında dayak yediğini bile dile getirmişti.

 Deniz Akkaya ve Murat Varol 'un yeniden bir araya geldiği haberi gündem oluşturdu. Geçtiğimiz aylarda kızının gözleri önünde şiddet gördüğü iddiasıyla karakola gidip şikayetçi olan Deniz Akkaya bugün Murt Varol ile yeniden bir araya geldiği haberleri ile manşetleri süsledi.

Deniz Akkaya Murat Varol ile barıştı mı? Geçtiğimiz günlerde birikte yaşadığı Murat Varol'dan şiddet gördüğünü söyleyerek karakola başvuran Deniz Akkaya bugün şok bir iddia ile gündeme geldi. Murat Varol alınan karar ile Deniz Akkaya'ya yaklaşamayacaktı.  Deniz Akkaya, şiddet yüzünden terk ettiği ve ‘Bir daha asla bir araya gelmemiz mümkün değil’ dediği Murat Varol ile yeniden barıştı. Akkaya ve Varol, önceki akşam İstinye Park’ta alışveriş yaparken ilk kez görüntülendi. 
Bugün'de yer alan habere göre manken Deniz Akkaya, yıllar sonra tekrar bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Kendisini dövdüğü iddiasıyla mahkemeye suç duyurusunda bulunan Akkaya, sevgilisi Varol’a uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Hatta Akkaya verdiği bir röportajda ‘Bir daha asla bir araya gelmemiz mümkün değil’ diyerek Murat Varol ile bir daha barışmayacağını ilan etmişti.
 
ROMANTİK YEMEK
 
Fakat Murat Varol ile Deniz Akkaya, önceki akşam İstinye Park’ta ortaya çıktı. Birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan Varol ile Akkaya’nın bu hali görenleri ise şaşırttı. Bir restoranda baş başa romantik bir akşam yemeği yiyen ikili, daha sonra kimselere aldırış etmeden alışveriş yapması ise, ‘Murat yeniden Deniz’in kalbini kazandı’ dedirtti.
 
KİMSE BİLMİYOR
 
Bu arada üçüncü kez barışan ikiliden Murat Varol’un yeniden Deniz Akkaya’nın Rumeli Hisarı’ndaki evine taşındığı iddia edildi. Ayrıca Akkaya’nın sevgilisi Varol ile barıştığını yakın çevresinden bile sakladığı ortaya çıktı.
 
İşletmeci Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı ünlülerin başında geliyor. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu’nu dövmüştü.

MURAT VAROL DENİZ AKKAYA'YI DÖVDÜ MÜ?

Deniz Akkaya ve Murat Varol arasındaki gerilimin perde arkası hala devam ediyor. Deniz Akkaya katıldığı magazin programında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Deniz Akkaya 'nın şiddet görmüş olması hatta kızının gözlerinin önünde..

 Deniz Akkaya ve Murat Varol uzun süredir magazin gündeminde yerini alıyor. Deniz Akkaya Kanal Türk ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olarak tüm yaşadıklarını samimi itiraflarıyla anlattı. Deniz Akkaya 'nın itirafı aslında çok acıydı. Ünlü ve güçlü bir kadın üstüne üstlük anne olan Deniz Akkaya kızının yanında şiddet gördü.

Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol kimdir? Deniz Akkaya ve Murat Varol uzun süredir magazin gündeminde yerini aldı. Son olarak Murat Varol'un hakkında uzaklaştırma kararı olmasına rağmen bir mekanda görüntülendiler. Hatta yeniden barıştıkları bile iddia edildi. Peki kimdir Murat Varol ne iş yapar?

Deniz Akkaya, üç ay uzaklaştırma kararı aldırdığı eski sevgilisi Murat Varol'dan gördüğü şiddeti Kanaltürk'teki "2.Sayfa" programında anlattı.
Akkaya, "Karakola sığınmana neden olan kavganın sebebi neydi?" sorusuna şu yanıtı verdi:
"Bir kanalda sağlık programı yapıyordum. Yayın bittikten sonra saat 17.30'da eve geldim. Murat'la (Varol) bir süredir yaşadığımız gerginlik o gün taştı. Çok severek çalıştığım iş arkadaşımla görüşmememi istedi. Bunu kabul etmeyince tartışmanın sonucunda böyle bir olay yaşandı. O sırada evde teyzem ve kızım Ayşe vardı. Bu olay (şiddet) kızımın gözünün oldu. Kızımın gözünün önünde vurunca karakola başvurdum." dedi.

 Murat Varol ve Deniz Akkaaya kavgasının nedeni belli oldu. Deniz Akkaya şiddet gördüğü gerekçesiyle karakola sığınmış ve şikayetçi olmuştu. Bu durumun üzerinden çok geçmeden Murat Varol hakkında uzaklaştırma kararı çıkmıştı. Sular durulmuyor ve yine yeniden gündem oluşturdular.

Murat Varol kimdir? Murat Varol ve Deniz Akkaya arasındaki gerilim durulmuyor.  İşadamı Murat Varol, bir dönem birlikte yaşadığı Deniz Akkaya'nın kendisine yönelik şiddet iddiaları üzerine geçtiğimiz günlerde savcılığa karşı başvuruda bulunup Akkaya tarafından tehdit ve hakarete maruz kaldığını belirtmişti.
 
Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre Varol, telefon mesaj dökümlerini de savcılığa teslim etmişti.
 
İkili arasındaki kavganın asıl sebebinin; Akkaya'nın Varol'un evinde çalışan Nana isimli hizmetliyi evde istememesi olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre; Akkaya, hizmetçinin yeterince çalışmadığını, Varol evde yokken yan gelip yattığını, o evdeyken kendisi ve kızı Ayşe'nin huzursuz olduklarını belirtmiş.
 
Akkaya, sevgilisine yeni bir hizmetçi bulmayı teklif etmiş. Ancak Varol, yalnız yaşayan bir kişi olarak ona ihtiyacı olduğunu, başkasına alışmasının zor olduğunu belirtmiş. Hatta Akkaya'nın evi bir süreliğine terk ettiği bir dönemde kızının odasına çamaşır asılması ve yatak nevresimlerinin değiştirilmesi bile ikili arasında tartışma konusu olmuş. Hizmetçinin, eşyalarını almak üzere bir gün eve gelen Akkaya'nın üzerine kapıyı kilitleyip onu eve almaması da kavgaya sebep olmuş.
 
ESKİ EŞİ DE SORUN OLMUŞ
 
Deniz Akkaya'nın Murat Varol'a çok sayıda tehdit, küfür ve hakaret içerikli mesaj gönderdiği, sevgilisinin telefonundaki kayıtlı bazı kadınları engellemesi de ikili arasında sıkıntılara yol açtığı iddia ediliyor.
 
Ünlü mankenin; sevgilisinin eski eşi ile görüşmesini de sorun yaptığı ve onun eski sevgilileri nedeniyle de sık sık tartıştığı da konuşuluyor.
 
Varol, Akkaya'nın, kendi dairesinden mahkeme kararı ile kendisini uzaklaştırdığını iddia etmişti. 


MURAT VAROL 'A UZAKLAŞTIRMA KARARI

Murat Varol ve Deniz Akkaya aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü. Deniz Akkaya şiddet gördüğünü söyleyerek karakola sığındı. Murat Varol 'da aynı Deniz Akkaya 'dan şikayetçi oldu. Murat Varol Deniz Akkaya'yı dövdü mü?

 Deniz Akkaya ve Murat Varol ikilisi günlerde magazin gündeminde yerini aldı. Murat Varol iddiaya göre Deniz Akkaya'ya şiddet uyguladı Deniz Akkaya'da soluğu karakolda aldı. Kızı Ayşe ile birlikte güvenliğinin olmadığını ifade ederek şikayetçi olmuştu. Murat Varol hakkında karar çıktı.

 Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol kimdir? Gündemden düşmeyen isim oldu Murat Varol ve Deniz Akkaya çifti. Murat Varol 'un Deniz Akkaya'ya şiddet uyguladığı gündeme geldi. İddiaların ardı arkası kesilmedi. Bunun sonunda ise olay karakola kadar gitti.Çift birbirlerinden şikayetçi oldu. O olay ile ilgili karar çıktı.

 Murat Varol ve Deniz Akkaya aşkı olaylı bir şekilde bitti. Öyle ki bu olay yargıya bile taşındı. Murat Varol'un kendisine şiddet uyguladığı yönündeki şikayeti karar bağlandı. Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol neden dövdü?

 Deniz Akkaya ve Murat Varol günlerdir magazin gündeminde yerini almışlardı. Deniz Akkaya şiddet gördüğünü iddia edip karakola sığınmıştı. Hayati tehlikesinin de olduğunu dile getiren Deniz Akkaya Murat Varol'dan şikayetçi olmuştu. Murat Varol ise asıl kendisinin şiddet gördüğünü söyleyerek şikayetçi olmuştu. Merak edilen o davada karar açıklandı.

 Murat Varol kimdir? Murat Varol ve Deniz Akkaya şok bir iddia ile gündeme geldiler. Ünlü iki isim birbirlerinden şikayetçi oldu. Deniz Akkaya şiddet gördüğünü iddia ederek karakola sığınırken Murat Varol'da Deniz Akkaya'dan şikayetçi oldu. Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol ne iş yapar?

 Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol kimdir? Murat Varol dün şok bir iddia ile gündeme geldi. Deniz Akkaya birlikte yaşadığı sevgilisi Murat Varol 'dan şiddet gördüğünü iddia ederek karakola sığındı. Murat Varol ve Deniz Akkaya daha önce de şiddet haberleri ile gündeme gelen iki isim. İki ünlü de birbirinden şikayetçi oldu.

 Deniz Akkaya'yı kim dövdü? Deniz Akkaya bugün dayak yediği için karakola sığındı haberleri ile şok etti. Deniz Akkaya iddiaya göre Murat Varol 'dan dayak yedi ve karakola sığındı bu haber manşetleri süslerken Murat Varol merak konusu oldu. Murat Varol kimdir ne iş yapar?

 Murat Varol kimdir? Bir zamanların usta mankenlerinden Deniz Akkaya'nın sevgilisi Murat Varol tarafından dövüldüğü haberleri bugün gündeme bomba gibi düştü. Deniz Akkaya şiddet gördüğü gerekçesiyle karakola sığındı. Murat Varol kimdir ne iş yapar?

DENİZ Akkaya, mahkemelik olduğu işletmeci sevgilisi Murat Varol için uzaklaştırma kararı aldı.  Şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Polis Merkezi’ne giderek Murat Varol’u şikayet eden eski manken, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma talebinde de bulundu. Akkaya, eski sevgilisinin kendisine gönderdiği tehdit içerikli mesajları mahkemeye sundu. Mahkeme, Varol’un üç ay süreyle Akkaya’nın bulunduğu konutta ve çocuğuna da yaklaşmamasına karar verdi. Karara itiraz eden Varol’un avukatı Mehmet Dedeoğlu dilekçesinde şu iddialara yer verdi: “29 Ağustos günü taraflar arasında küçük bir münakaşa yaşandı. Ancak bu tartışma karşılıklı atışmaya dönüştü. Müvekkilim, deniz akkaya tarafından ağza alınmayacak cümlelerle taciz edildi. Akkaya’yı ikaz eden müvekkilim ‘Artık bu ilişki bitti’ dedi. Bunun üzerine Akkaya, ‘Ben istemeden hiçbir şey bitmez. Gör bak sana daha neler yaşatacağım. Herkese rezil olacaksın’ diye tehdit etti. Taraflar arasındaki itişip kakışma anında Varol, Akkaya’yı kolundan tutmuş, Akkaya kurtulmak isterken duvara çarpmıştır. Buna rağmen Akkaya karakola giderek müvekkilin kendisine şiddet uyguladığı izlenimini yaratacak şekilde asılsız iddialarda bulunmuştur. Tüm bu nedenlerle mahkemece verilen tüm tedbir taleplerinin kaldırılmasını talep ederiz.” Ancak mahkeme, Varol’un tedbire itiraz talebini yerinde bulmayarak reddetti.

 Murat Varol ne iş yapar? Biz Murat Varol'u Gülşen'in eski kocası olarak tanıdık ardından da Deniz Akkaya ile yaşadığı aşk ile tanıdığımız işletmeci. Bugün ise şok bir iddia ile gündeme geldi ünlü işletmeci


 Deniz Akkaya'nın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol'la ilişkisi dayakla bitti. Yıllar sonra tekrar biraraya gelen çift cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü. 
HAKARET VE DARP ŞİKAYETİ

Sevgilisi Murat Varol'dan dayak yiyen Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolu'nda aldı. Varol'dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.VAROL, GÜLŞEN'İ DE DÖVMÜŞTÜ

Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu'nu dövmüştü.DENİZ AKKAYA O SORULARA 

Popüler kültürden kaçmadığını söyleyen Deniz Akkaya, "Benim savaşım hep özel hayatımın didiklenmesiyle geçiyor" dedi. Eski manken 1 Kasım'daki genel seçimlerle ilgili ise şöyle konuştu: "Çocuğumun geleceği için kim en sağlıklı alternatifi sunarsa ona oy vereceğim. Şu anda ideolojik olarak arkasında duracağım kimse yok."


Arafta Sorular’ programına konuk olan Deniz Akkaya, özel hayatı ve yaklaşan seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Popüler kültürden kaçmadığını belirten eski manken, “Modellik ruhumu artık tatmin etmeyince bıraktım. Herkesin işinin er meydanı var. Benim savaşım hep özel hayatımın didiklenmesiyle geçiyor. Başka biri, özeliyle ilgili  haber  çıktığında darmadağın olur ama ben artık buna işimin götürüsü olarak bakıyorum” dedi. 
Belli zamanlarda Eyüp Sultan’a gidip  Sabah  namazı kıldığını anlatan Akkaya, “Kalabalıkta çok yalnız bir insanım. Çevremdekiler tarafından ‘anlayamadıkları tip’ olarak addediliyorum” açıklamasını yaptı. Eski manken 1 Kasım’daki genel seçimlerle ilgili ise şöyle konuştu: “Çocuğumun geleceği i

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270