Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

O Hayat Benim 66.bölümde heyecan tırmandı.. İki kardeş birbirine girdi

O Hayat Benim 66.bölüm fragmanı. O hayat Benim yeni bölümde Efsun'un hapishanedeki o halleri herkesi şok etti. OYunculuğunun zirvesini yaşayan Ceren Moray herkesi mest etti. O Hayat Benim yeni bölüm ile pazar akşamı Fox tv de olacaktır.

O Hayat Benim 66.bölümde heyecan tırmandı.. İki kardeş birbirine girdi
 Bahar ve Efsun sonunda büyük yüzleşmelerini yaşarlar. Bu yüzleşme sonrası ikisinin de hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Bahar konağa dönme kararı alırken Efsun da konağa geri dönme şansını yakalamak için planını hayata geçirir. 
 Zeynep ve Arda yakınlaşması ise sonradan Zeynep’in çok üzüleceği bir boyuta geçer. Fulya ve Hasret arasında ki kavganın da kıvılcımları ateşlenir. Kimse için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sefer herkes kozlarını daha sert oynuyordur.
 
 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 Efsun yaptıklarının bedelini çok ağır ödemeye devam ediyordur. Hapishanede yaşadığı her şey sonradan Efsun’u dönülmez bir yola sokacaktır. Her zaman hayatında önemli bir yer tutan Bahar artık Efsun için bir düşman haline gelecektir.
 Bahar ise boşlukta gibidir. Yaşadığı acılar Bahar’ı git gide yalnızlaştırıyordur. Ortada bir çocuk olması gerçeğini Ateş’e olan aşkını bitirmeyecektir ama bunu kabullenmek de Bahar için çok zor olacaktır. Bahar tüm bunlarla boğuşurken kendisine yaklaşmakta olan tehlikenin farkında bile değildir. 
milliyet

 O Hayat Benim 66.bölüm fragmanı. O Hayat Benim yeni bölümü ile izleyen herkesi ekranlara topladı. Bahar ve Ateş 'in arasına Ateş 'in çocuğu girdi. Bahar yaşadıklarına anlam veremiyor. Ateş ise herşeyi düzeltmek için elinden geleni yapıyor ama bu öyle kolay olmayacaktır. Efsun ise hapishanede de yaşayacağı en kötü günü yaşıyor. 

O Hayat Benim 25 Ekim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Hayat Benim son bölüm ile izleyenleri ekranlara topladı. O Hayat Benim'de Bahar çok zor günler yaşıyor. Hem anne babasına hem de Ateş ile olan duruma alışmaya çalışıyor. Mehmet Emir ve Kader kızını yanında görmek istiyor ama Bahar bu duruma hiç de kolay alışmayacaktır. Efun ise hapihanede  oldukça zor günler yaşıyor. Hülya intikamını çok ağır alır Efsun'dan.. Hapishanede çok feci dayak yiyen Efsun bunun nedenine anlam veremezken son anda Bahar'ın yaptırdığını söylerler. Efsun yediği dayaktan değil duyduklarından şok olur. O Hayat Benim 66.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada olacaktır.

O Hayat benim 66.bölüm fragamnı. Efsun yaptıklarının bedelini çok ağır ödemeye devam ediyordur. Hapishanede yaşadığı her şey sonradan Efsun’u dönülmez bir yola sokacaktır. Her zaman hayatında önemli bir yer tutan Bahar artık Efsun için bir düşman haline gelecektir. Bahar ise boşlukta gibidir. Yaşadığı acılar Bahar’ı git gide yalnızlaştırıyordur. Ortada bir çocuk olması gerçeğini Ateş’e olan aşkını bitirmeyecektir ama bunu kabullenmek de Bahar için çok zor olacaktır. Bahar tüm bunlarla boğuşurken kendisine yaklaşmakta olan tehlikenin farkında bile değildir…

SİNAN ALBAYRAK BOŞANDI

Üç yıl önce evlenen oyuncu Sinan Albayrak ile avukat eşi Zeynep Ekincioğlu boşandı. Çift, herhangi tazminat ya da nafaka talep etmedi.

Ferhunde Hanımlar, Kara Melek, Kurtlar Vadisi, Omuz Omuza ve Parmaklıklar Ardında gibi dizilerde oynayan Sinan Albayrak'la (42) avukat eşi Funda Zeynep Ekincioğlu tek celsede boşandı. 

Albayrak, davacının müşterek evi terk ettiğini ve tüm eşyaların kullanımını da kendisine bıraktığını söyledi. Davacı da evden hiçbir eşya almadan ayrıldığını belirtti. Tarafların herhangi bir tazminat ya da nafaka talebi olmadı. 

MAVİ MARMARA'DAYDI 

Çift, 3 yıl önce Çiftehavuzlar'daki Büyük Kulüp'te evlenmişti. Ancak evlilikleri uzun sürmedi. İstanbul Aile Mahkemesi'nde dün görülen davaya taraflar avukatlarıyla birlikte katıldı. 

Duruşmada söz alan Ekincioğlu, "Davalı ile tazmin etmiş olduğumuz protokol ve beyanlarımız dikkate alınarak boşanmamıza karar verilsin. 

Evlilik birliği içerisinde ve öncesinde edinmiş olduğumuz mallarla ilgili olarak aramızda anlaştık. Bu nedenle davalıdan katkı payı alacağım ve mal rejimi alacağım yoktur. 

Müşterek evden hiçbir eşya almadan ayrıldım" dedi. Davalı Albayrak da eşinin açtığı boşanma davasını kabul ettiğini anlattı. Albayrak, "Ben de boşanmak istiyorum. 

Benim de davacıdan maddi manevi tazminat ve mal rejimi alacağım yoktur. Herkesin kendi adına kayıtlı olan mal varlığı kendisinde kalacaktır. Davacı müşterek evden ayrıldı. 

Şu anda ben o evde yaşıyorum. Tüm ev eşyalarının kullanımını da bana bıraktı" ifadesini kullandı. Anlaşmalı davayı kabul eden mahkeme, tarafları boşadı. 

Albayrak, daha önce de Gazze yolunda İsrailli askerlerin saldırısına uğrayan Mavi Marmara gemisine binmeden önce oyuncu Başak Daşman'la evlenmiş ancak bu evliliği de uzun sürmemişti. 

O Hayat Benim Mehmet Emir tek celsede boşandı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283