Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Nur Fettahoğlu'nun eşi Levent Veziroğlu kimdir ne iş yapar? Nur Fettahoğlu'nun neyi olacak?

Nur Fettahoğlu'nun eşi Levent Veziroğlu kimdir ? Muhteşem Yüzyıl'ın yüzü bir türlü gülmeyen Sultan'ı Mahidevran'ın gerçekte hayatta ayakları yere basmıyor. Nur Fetttahoğlu anne olacağı günün heyecanı ile sevinçten havalara uçuyor.

Nur Fettahoğlu'nun eşi Levent Veziroğlu kimdir ne iş yapar? Nur Fettahoğlu'nun neyi olacak?

 Nur Fettahoğlu'nun neyi olacak? Levent Veziroğlu  ile ani bir karar ile evlenen ve aynı hızla boşanma kararı alan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu boşanmadan son anda vazgeçti çünkü o hamileydi ve bu durum onu boşanmaktan vazgeçirdi.

 Öne Aşkı Memnur sonrasında Muhteşem Yüzyıl ve ardından Hayat Yolu isimli dizide rol alan güzelliği ile göz kamaştıran Nur Fettahtoğlu 5 aylık hamile. Bebeğin cinsiyeti merak ediliyordu ki güzel oyuncu sonunda açıklama yaptı.

 2013 yılında ani bir karar ile evlenen ve kısa bir süre önce boşanmak için mahkemeye başvuran Nur Fettahoğlu çok geçmeden kocasıyla yeniden barıştı. Nur Fettahoğlu'nun hamile olduğu ve bu durumun evlilikleirni kurtaracağı konuşulmuştu. 

Levent Veziroğlu ile 2013 yılında evlenen Nur Fettahoğlu, bebeğinin cinsiyetini açıkladı. Beş aylık hamile Nur Fettahoğlu’nun kızı olacak.

 
Nur Fettahoğlu, yakın arkadaşı Selma Ergeç ve Can Öz çiftinin Almanya’da gerçekleşen nikah törenine katılmış ve düğün fotoğraflarında güzel oyuncunun belirginleşen karnı dikkat çekmişti. Nur Fettahoğlu, İstanbul’a döndü.
 
Hamileliğinde beşinci ayını geride bırakan oyuncu, Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Fettahoğlu, kız çocuğu annesi olacağını açıkladı.

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR?

Nur Fettahoğlu, (d. 12 Kasım 1980) Türk oyuncu ve eski spiker. Özellikle Aşk-ı Memnu adlı dizideki Peyker rolüyle ünlenmiş, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.[3]


Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980'de Sinan ve Fatma Fettahoğlu'nun beş çocuğundan biri olarak Duisburg, Almanya'da doğdu.

Sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan Nur, çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra, Sky Türk'te borsa spikerliği yapmaya başladı. Nur, oyunculuğa Benden Baba Olmaz ile başladı, ardından Gönül Salıncağı'nda rol aldı ve Aşk-ı Memnu'daki Peyker rolüyle de yıldızı parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi firmaların reklam filmlerinde oynamıştır. Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz'la başrolü paylaştı.Ayrıca Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mahidevran Sultan'ı canlandırmıştır.Mahidevran Sultan rolünde Yardımcı Başrol olarak bir çok ödül almış beğeni toplamıştır.Ardından Kanal D ekranlarında Hayat Yolunda adlı dizide Şafak adında bir doktoru canlandırmıştır.Şimdilerde ise Filinta dizisine katılmıştır. Dizide Boris Zaharyas'ın can düşmanı Süreyya rolünü canlandıracaktır


LEVENT VEZİROĞLU KİMDİR?

1967 senesinde doğmuş olan Levent Veziroğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi mezunudur. Ayrıca The American Üniversty’de Ekonomi bölümü üzerine yüksek lisans yapmıştır. Eğitimini tamamlayan Veziroğlu, Sayıştay Danışmanlığı, Uluslararası Para Fonu, Doğuş Holding Bölüm Başkanlığı gibi çeşitli birimlere görev yapmıştır ve halen Doğuş Holding bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ünlü iş adamı Levent Veziroğlu, 30 Ekim 2013’de başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu ile görkemli bir nikah töreniyle evlenmiştir.


Evlendikten sonra Rumelihisarı’nda yaşamaya karar veren çift, bir süredir haklarında çıkan ayrılacakları dedikodularına yalan haber olarak açıklama yapmışlardır. Ancak edinilen bilgilere göre Fettahoğlu 1 ay önce birlikte yaşadıkları evden ayrılmıştır. Söylentilere göre Fettahoğlu’nun evde fazlaca parti vermesinden rahatsızlık duyan Veziroğlu ile sürekli tartışma yaşanıyormuş. Buna bağlantılı olarak çift boşanma kararı almış ve tek celsede ayrılmışlardır. Anlaşmalı olarak yapılan boşanmada çiftin birbirinden hiçbir talepte bulunmadığı öğrenilmiştir.

nur fettahoğlu boşandı


Anahtar Kelimeler:
Nur Fettahoğlu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270