Öne Çıkanlar alevilik eylül ayı zonguldak haber TRT web tv

Nazlı Kayaaslan'ın sevgilisi kim, kiminle evleniyor, ne iş yapar? Nazlı Kayaaslan kimdir?

Nazlı Kayaaslan'ın sevgilisi kimdir? Nazlı Sultan Kayaaslan yarışmadan ani bir karar ile ayrılmış ve sosyal medyadan bu durumu duyurdu. Nazlı Kayaaslan kendi hesabından evleneceği için yarışmadan ayrıldığını ilan edince Nazlı Kayaaslan'ın sevgilisi merak konusu oldu. Ümit Akbulut kimdir ne iş yapar?

Nazlı Kayaaslan'ın sevgilisi kim, kiminle evleniyor, ne iş yapar? Nazlı Kayaaslan kimdir?

 Nazlı Kayaaslan kiminle evleniyor? Güzelliği ile İşte Benim Stilim isimli yarışmanın en iddialı yarışmacılarından olan Nazlı Sultan Kayaaslan bir kaç gündür yarışmaya gelmiyordu ki Öykü Serter yarışmada Nazlı Kayaalan'ın evleneceği için yarışmadan kendi isteği ile ayrıldığını söyledi. Peki Ümit Akbulut kimdir, ne iş yapar?

 Nazlı Kayaaslan yarışmadan neden ayrıldı? İşte Benim All Star yarışmasının en iddialı yarışmacılarından olan Nazlı Kayaaslan yarışmadan ayrıldı. Nazlı Kayaaslan Sultan yarışmadan ayrıldığını sosyal medyadaki hesabından duyurdu. Güzel yarışmacı tazminatı da ödediğini ifade etti.

Ekranların en çok tartışılan yarışmalarından biri oan İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan elendi iddialarıyla çalkalanıyor. İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu? Neden stüdyoda yoktu?

 
İşte Benim Stilim All Star'ın 5. hafta çekimleri sırasında Nazlı Kayaaslan sosyal medya hesabından Fransa'da olduğuna dair bir fotoğraf ve aynı zamanda evleneceğine dair bir yazı da paylaştı.  Takipçilerinin dikkatini çeken Kayaaslan soru yağmuruna tutulsa da hepsini cevapsız bıraktı. 
 
 
İzletiviler Nazlı Kayaaslan elendi mi? Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu? Nazlı Kayaaslan evleniyor mu? diye sorarken, yarışmanın sunucusu Öykü Serter, "Konu ile ilgili henüz bir bilgimiz yok ancak Nazlı'dan haber alabildiğimizde bunu izleyicilerle de paylaşacağız" dedi.


Nazlı Sultan Kayaaslan kimdir?
1990 yılında Mersin’de doğmuştur. Şu an 25 yaşında olan zarif güzellik yaşının genç olmasına rağmen bir evlilik geçirmiş ve boşanmıştır. Bu evliliğinden 3 yaşında Beren adında bir kız çocuğu vardır. Kızı ile birlikte İstanbulda ikamet eden Nazlı Sultan Kayaaslan çok kez kızı ile Selfie paylaşıyor

 Nazlı Sultan Kayaaslan İşte Benim Stilim'de neden yok? İşte Benim Stilim All Star yarışmasının en iddialı yarışmacılarından olan güzel yarışmacı Nazlı Sultan Kayaaslan  bugün yarışmada yok. Nazlı Kayaaslan kimdir? Nazlı Sultan Kayaaslan güzeliği ve zerafeti ile göz kamaştırıyordu ama bir anda yarışmada yoktu. Nazlı Sultan neden yok?

 Nazlı Kayaaslan kimdir? İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile bir kez daha adından bahsettiren Nazlı Kayaaslan yarışmanın en iddialı isimleri arasındaydı ama geçen sezonda da aniden yarışmadan elenmek istediğini söyleyerek kötü giyinmiş ve yarışmadan elenmişti. Nazlı Kayaaslan'ın sosyal medyada paylaştığı yazı ile yine yarışmadan elendiğini ifade etti. Nazlı Kayaaslan yarışmada neden yok?

 Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu? TV8’in sevilen yarışması İşte Benim Stilim'de yarışmacılar ve jüri üyeleri arasında sular durulmak bilmiyor. Bu hafta İŞte Benm Stilimde favori yarışmacılardan Nazlı Sultan Kayaaslan hakkındaki iddialar gündeme bomba gibi düştü. 


 TV8'in ilgiyle izlenen programı İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan elendi iddialarıyla çalkalanıyor. Çekimlere katılmadığı sosyal medya hesabından anlaşılan Nazlı Kayaaslan akıllarda soru işaretleri bıraktı. Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu?
 
Ekranların en çok tartışılan yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan elendi iddialarıyla çalkalanıyor. İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu? Neden stüdyoda yoktu?

 
İşte Benim Stilim All Star'ın 5. hafta çekimleri sırasında Nazlı Kayaaslan sosyal medya hesabından Fransa'da olduğuna dair bir fotoğraf ve aynı zamanda evleneceğine dair bir yazı da paylaştı.  Takipçilerinin dikkatini çeken Kayaaslan soru yağmuruna tutulsa da hepsini cevapsız bıraktı. Nazlı Kayaaslan kimdir, ne iş yapar? Nazlı Sultan olarak bilinen İşte Benim Stilim'in en tarz yarışmacılarından olan Nazlı Sultan Kayaaslan geçen sezon elinde olmayan nedenlerden dolayı erken elenmişti. Nazlı Kayaaslan All Star'da oldukça iddialı. Jüri tarfından oldukça beğenilen ve hemen hemen hergün yüksek puan alan Nazlı Kayaaslan geçen hafta arabayı almamak için kötü giyinmeyi tercih ederek gönülleri feth etti.

 Nazlı Kayaaslan kimdir? Nazlı Kayaaslan şık giyimi ve tarzıyla resmen konuşturuyor. İşte Benim Stilim yarışmasında birinciliğe oynayan Nazlı Kayaaslan'ın giymiş olduğu kıyafetlerin ücretleri de oldukça uçuk rakamlar olunca oldukça merak edilir oldu. Nazlı Kayaaslan ne iş yapar?

 Nazlı Kayaaslan kimdir? İşte Benim Stilim'in güzel yarışmacısı Nazlı Kayaaslan şıklığı ile göz kamaştırıyor. Nazlı Kayaaslan bir çocuk annesi Beren adını verdiği 3 yaşında bir kızı var. Nazlı Kayaaslan ne iş yapar?

Nazlı Kayaaslan kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim'de bir kez daha yarışan Nazlı Kayaaslan güzelliği ve şıklığı ile göz kamaştırıyor. Son olarak cuma günü giymiş olduğu kıyafet ile jürinin beğenisini toplayarak rekor bir puana imza attı.  NAZLI SULTAN KAYAASLAN KİMDİR? 
İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından olan Nazlı Kayaaslan giyimi ve stili ile hayli iddialı bir isimdi. Nazlı Kayaaslan mevcut all star kadrosuna bakıldığında en iddialı isim olarak öne çıkıyor. 1 çocuk annesi olan Nazlı Kayaaslan , Özden Cerrahoğlu ve Nihal Candan'ın 'taktik' hesapları sonunda elenmişti. Nazlı Kayaaslan'ın elenmesi için oy kullanan Kemal Doğulu hayli eleştiri almış ve Özden Cerrahoğlu ile olan yakınlığı dedikodu çıkarmıştı.

Ekranlardaki tarzıya ve sakinliğiyle dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında 3 yaşında bir kızı olan yarışmacı aslen Mersinlidir. Ayakkabılara çok önem veren ve onlara olan tutkusunu dile getiren yarışmacının hayali Dünya mutfağını öğrenip bir restorant açmak. Kendisinin utangaç bir yapıyasahip olduğunu ve bu yapısından kurtulmak istediğini belirten Nazlı Kayaaslan, 6 Mart 2015 Cuma akşamı İşte Benim Stilim'de en düşük puanı alıp elenen isim oldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283