Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler mamak belediyesi

Murat 'a dokunsan ağlayacak gibiydi...

O Ses Türkiye yarışmasında yeni sezonda eski koltuğuna oturan Murat Boz son olarak bir alış veriş merkezinin cafesinde otururken görüntülendi. Murat Boz 'un üzgün hali gözlerden kaçmadı. O kadar üzgün görünüyordu ki ..

Murat 'a dokunsan ağlayacak gibiydi...
 O Ses Türkiye isimli yarışmada yeniden jüri koltuğuna oturan ünlü şarkıcı Murat Boz objektiflere oldukça morali bozuk yansıdı. Murat Boz'un bu hali sevenlerini oldukça üzdü. Murat Boz kafasındaki başkayı bir an olsun çıkarmadı ve yüzünü gizlemeye çalıştı.

Murat Boz'un adı son zamanlarda Hadise ile adı aşk dedikodularına karışmış ama konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Murat Boz son kez bir caffede otururken çekinmiş fotoğrafı oldukça merak konusu oldu. Konserleri ve ekranda sergilediği neşeli halleriyle tanınan Murat Boz, önceki gün şaşırttı.

 Yakışıklı popçu, akşam saatlerinde gittiği Akmerkez'de organizatörü ile toplantı yaptı. Başından şapkasını bir an olsun çıkarmayan Murat Boz'un üzgün ve düşünceli halleri kimsenin gözünden kaçmadı. Ünlü popçunun, ağlamaklı ifadesi de objektiflere böyle yansıdı. 
 
Ekibi tarafından dakikalarca teselli edilmeye çalışılan ancak morali bir türlü yerine gelmeyen Murat Boz'un neden bu kadar üzgün olduğu ise öğrenilemedi. Sadece yakışıklılığıyla değil sempatikliğiyle de gönülleri fetheden ünlü popçuyu görenler, "Her zaman gülerken görmeye alıştığımız Murat Boz'un Karadeniz'de gemileri batmış gibi" yorumu yaptı. (Takvim)

Murat Boz şaşkına döndü

MURAT BOŞ ŞAŞKINA DÖNDÜ

Murat Boz'a, Hadise'nin İnstagram sayfasından yaptığı paylaşımını sordular...
Hadise geçtiğimiz günlerde, Murat Boz ile fotoğrafını paylaşarak altına: "Sus ve sadece beni dinle. Çünkü senin sevgini hissediyorum sessizlikte…" yazarak kafaları karıştırmıştı.ŞAŞKINA DÖNDÜ

Önceki akşam Arnavutköy'de objektife takılan Boz, o paylaşımla ilgili soru karşısında şaşkına döndü. Kırmızı yandığı halde "Yeşil yandı, gitmem lazım" diyen ünlü şarkıcının paniği, akılları daha da karıştırdı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283