Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Muharrem İnce'den esnafa hakaret

Muharrem İnce'nin seçim çalışmaları için ziyaret ettiği kafede siyaset yapmasına izin vermeyen işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı.

Muharrem İnce'den esnafa hakaret
 CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, bir işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı.

İŞLETME SAHİBİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ
Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü.


Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde lokantadan ayrıldı.

"YAPTIĞINIZ AYIP"
İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnaf ise İnce'nin arkasından "Hiç bir siyasi partiye izin vermedim, yaptığınız ayıp" diye seslendi. 

İnce'nin esnafı tartaklaması ve bağıması ise, lokantadaki bir müşterinin cep telefonu tarafından kayda alındı.


İnce'ye sitem eden esnaf, "Siz bu zamana kadar ne zaman buraya geldiniz?" diye seslendi. 

İnce'nin yanındakiler esnafın kolunu tutarak müdahale etmeye çalışırken koruması da cep telefonuyla olayı çeken işletme sahibinin eşine müdahale etti.


CHP'Lİ BELEDİYE'DEN TUTANAK
İnce, kafeden ayrıldıktan bir süre sonra ise CHP'li Yalova belediyesinin zabıta ekipleri işyerine geldi. İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnafın dükkanı hakkında, zabıta ekipleri tutanak tuttu. 

Zabıta ekipleri, "Söz konusu işyerinin kafeterya ruhsatının bulunduğu, ancak lokanta olarak iştetildiği tespit edilmiştir" gibi bir gerekçe hazırlayarak, işletmeye tutanak tuttu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283