Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

Meğer İkbal Gürpınar eski kocasını tehdit etmiş..

İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş arasındaki gerilim daha bitmedi. Emre Ermiş şok bir iddia gündeme attı. İddiaya göre İkbal Gürpınar eşini ölüm ile tehdit etmiş. İkbal Gürpınar'ın bu suçlamalara nasıl yanıt vereceği merak konusu oldu. Emre Ermiş kimdir?

Meğer İkbal Gürpınar eski kocasını tehdit etmiş..
 İkbal Gürpınar kocasında neden boşandı? İkbal Gürpınar 'ın eşi Emre Ermiş ile boşanması şok etkisi yaratmıştı. Emre Ermiş ile yaş farkı olmasına rağmen evlenmişti. bu evlilik çok uzun sürmedi ve kısa süre sonra olaylı bir şekilde bitti. İkbal Gürpınar şiddet gördüğünü bile iddia etmişti.

Sunucu İkbal Gürpınar’ın şiddet gerekçesiyle boşanma davası açtığı eşi sessizliğini bozdu...
İkbal Gürpınar eşi Emre Ermiş’e boşanma davası açıp ‘Beni iffetsizlikle suçladı, dövdü’ diyerek mahkemeden koruma talep etmişti. Korunma talebi kabul edilince Emre Emiş karar itiraz etti. Cevap dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: ‘Gürpınar rol icabı kısa bayılmalar, kısa kıskançlık krizleri ve öfke nöbetleriyle bana psikolojik şiddet uyguladı.

"KENDİSİNİ ÜSTÜN GÖRÜYORDU"
Bir gece  saat  01.00’de  aldığı makası vücuduma dayayıp ittirerek öldürmekle tehdit etti. Evden kovulduktan iki gün sonra özür dileyerek tekrar eve çağırdı. Fikirlerime değer vermiyor, aşağılıyordu. Tembel ve korkak olduğumu söylüyordu. Entelektüel açıdan kendisini benden üstün görüyordu.

"HERKES ŞAHİT OLDU"
Emre Ermiş’in dilekçesinde, ‘İkbal Gürpınar’ın uyguladığı şiddetin dozu ve bana herkesin önünde attığı fırçalar, tehditler için biz koruma talep etsek kesin reddedilir’ dedi. MAKARON


 İkbal Gürpınar'ın kocası kimdir? İkbal Gürpınar ve boşanmak üzere olduğu eşi Emre Ermiş son zamanların en çok konuşulan ismi oldu. İkbal Gürpınar dayak yediğini iddia etti hatta bu durumun Umre'de yaşandığını iddia etti. Emre Ermiş ise sadece eşini çok kıskandığını söyledi. Emre Ermiş ne iş yapar?

 İkbal Gürpınar ve boşanmak üzere olduğu eşi şok bir haber ile gündeme geldi. Emre Ermiş kimdir? İkbal Gürpınar geçtiğimiz günlerde eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle savcılığa başvurdu. Boşanma skandalları hiç bitmiyor ve bu kez de İkbal Gürpınar yumruklu saldırıya uğradığını açıkladı. İkbal Gürpınar kimdir?

 İkbal Gürpınar 'ın kocası günlerdir skandal bir haber ile gündem geldi. İkbal Gürpınar ile evlendikten sonra gündeme gelen Emre Ermiş şimdilerde eşine şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme geldi. Emre Ermiş her ne kadar eşini çok sevdiğini ve kıskandığını söylese de İkbal Gürpınar savcılığa başvurup koruma istedi. İkbal Gürpınar kimdir?

 İkbal Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş kimdir? Sosyal medyada sık sık gündemde yerini alan isimlerden oldu İkbal Gürpınar ve eşi Emre Ermiş. Güzel sunucu İkbal Güpınar eşinden şiddet gördüğünü söyleyerek magazin gündeminde yerini almış ardından da Emre Ermiş eşini çok kıskandığını ve şiddetin olmadığını açıklamıştı. Emre Ermiş kimdir ne iş yapar?

UMRE YOLUNDA YUMRUK

 Gürpınar Ermiş, birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ isimli  programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını iddia etti. Dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi. 

İkbal Gürpınar: Eşim beni dövüyor
 

‘UMREDE  SÜRTÜNMEKLE SUÇLADI’
Emre Ermiş, eşiyle birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ adlı programın çekimleri için gittikleri umre ziyareti sırasında eşini başka erkeklere sürtünmekle suçladı. Başka bir sefer program ekibinin önünde yumruğunu kaldıran Emre Ermiş’i ekiptekiler engelledi. Aşırı kıskanç olan Emre Ermiş, müvekkilimin aleyhine delil oluşturmak amacıyla evine, otomobiline dinleme ve GPS cihazı yerleştirdi.”


İlkbal Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş ilk kez konuştu
 

600 bin TL tazminat talebi

İkbal Gürpınar Ermiş, 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı konulmasını istedi.

 İkbal Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş kimdir? Emre Ermiş şok bir suçlama ile gündem oluşturdu. Eşi İkbal Gürpınar şiddet gördüğünü iddia etti. Emre Ermiş ise sadece çok sevdiği için kıskandığını söyledi. İkili büyük bir aşk ile evlenmişlerdi ama bu aşk en fazla 2 sene sürdü. İkbal Gürpınar kaç kez evlendi?

 İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş magazin gündeminin malzemesi oldular. İkbal Gürpınar daha önce iki kez evlenmiş ve ayrılmıştı. 2 yıl öncede Emre Ermiş ile büyük bir aşk sonrası evlendiklerini iddia ederek mutluluk oyunları oynuyorlardı televizyon ekranlarında çok geçmeden işin gerçek yüzü çıktı. Emre Ermiş İkbal Gürpınar'ın kaçıncı kocası?

 İkbal Gürpınar'ın kocası Emre Ermiş en çok merak edilen isim oldu bir anda. Tasavvuf müziğinin güçlü isimlerinden olan Emre Ermiş yaklaşık 2 yıl önce İkbal Gürpınar ile evlenmiş ve televizyonlarda mutluluk resmi çiziyordu. İkbal Gürpınar dün eşinden şiddet gördüğü haberleri ile gündeme geldi hemen ardından evliliklerinin gerçek yüzü ortaya çıktı.

 İkbal Gürpınar kaç kez evlendi? Kanal 7 ekranlarının sevilen sunucusu ve yazar İkbal Gürpınar şok bir haber ile bugün magazin gündeminin en tepesinde  yerini aldı. Güzel sunucu iki yıl önce büyük aşk ile evlendiği eşi Emre Ermiş ile boşanma sürecine geldiği ve hatta şiddet gördüğünü iddia ederek koruma talebinde bulundu. İkbal Gürpınar kimdir?

 İkbal Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş kimdir? Bugün gündeme bomba gibi düştü çiftin haberleri. Büyük bir aşk ile evlenip ekranlarda mutluluk resmi çizen çiftten şok haber geldi. Aralarında yaş farkı olan çift aslında o kadar da güzel bir evlilik geçirmemişler. İkbal Gürpınar şiddet gördüğünü düşünerek beyefendiden şikayetçi oldu. Emre Ermiş ne iş yapar?

 İkbal Gürpınar'ın kocası kimdir? İkbal Gürpınar sunuculuğu ve yazarlığı ile ön planda olan bir isim. Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez yüzü şok bir haber ile gündem oluşturdu. İkbal Gürpınar eşinden şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu. İkbal Gürpınar ve eşinin arasında kaç yaş var? Emre Ermiş kimdir? Bakalım Gürpınar'ın genç eşi bu suçlamalara nasıl yanıt verecek.

İkbal Gürpınar kimdir? İkbal Gürpınar yaklaşık 2 yıl önce evlendiği genç eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Gürpınar eşinden şiddet gördüğünü dile getirerek 'Beni koruyun' dedi. Evlendikten sonra sık sık kameraların karşına geçip programlara katılan ünlü çift her seferinde birbirlerine aşık olduklarını söyleyerek mutlu bir potre çizmişlerdi. Emre Ermiş kimdir ne iş yapar?

 Güzel sunucu ve yazar İkbal Gürpınar Ermiş, 2 yıl önce evlendiği kocası Emre Ermiş’ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istedi.

 Ünlü sunucu, dilekçesinde kocasının fiziki şiddet uygulamasının yanı sıra, aslı olmayan pek çok suçlamalara maruz kalarak tehdit edildiğini belirtti. Mahkeme, Ermiş'in Zekeriyaköy'deki ortak yaşanılan konuta 50 metreden fazla yaklaşmamasına karşı 'tedbir' aldı. Ermiş, karara uymadığı takdirde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacak. 

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar, 1969 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Ailesi Kırşehir’in en zengin ailelerindendir. İkbal doğar doğmaz çocuğu olmayan bir akrabalarına vermişler. Ama onlar onu çok çirkin bulup geri göndermiş. Bir ablası vardır. Orta okulu Kırıkkale İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Haberi olmadan, babasının akrabasının oğlu Osman ile nişanlanır ve nişanlandığı kişinin ailesine yakın olsun diye İzmir'e yatılı okula gönderilir.Bir sene sonra nişanlısı babasının yanında ayak ayak üstüne attı diye İkbal’den habersiz nişan bozulur. 

Liseyi ise İzmir’de Fatih Koleji’nde yatılı okuyordu, lise ikinci sınıftayken 19 Mayıs tatilini fırsat bilerek tatil için Kırıkkale’ye geldiğinde 1986 yılında aile baskısı ile bu sefer annesinin bir akrabasının oğlu ile evlendirildi. Sonradan liseyi Ankara’da Çankaya lisesinde dışarıdan bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü'nde 1 yıl okuduktan sonra 1990 da girdiği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden 1994 yılında mezun oldu. Ardından boşandı.
Üniversitenin ilk yılından itibaren çalışmaya başladı. Okul içinde açılan sınavı kazanarak spikerliğe başladı. Birçok organizasyonda gönüllü sunuculuk, belediye Hastanesi'nde gönüllü hemşirelik yaptı. Bu arada Libya Kültür'deki kursa katılarak makrome eğitimi aldı. 1992 yılında Türkiye polis Radyosu'na spiker görev olarak işe başladı.

25 yaşında iken 1994 yılında TRT 1’de yayınlanan eğlence- müzik programı "25.Saat" isimli programında görev aldı. Daha öncesinde bir boya firmasının Yedi Renk isimli televizyon projesinde ve Anadolu Üniversitesi'nde çekilen makarna programında görev almıştı.

1995-1997 yılları arasında çeşitli kozmetik firmalarında organizasyon yöneticiliği yapıp, binlerce kişiye motivasyon ve pazarlama teknikleri dersleri verdi. Daha sonra bir kompresör firmasında çalıştı. Şimdi ne alaka diyeceksiniz, kozmetikle kompresör kelimelerinin ilk 2 harfi uyuyor. ( Not : bu onun kendi benzetmesidir.)

Ardından Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirdi. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Francihising müdürlüğü yaptı. Bir dönem Ankara’da lokanta açtı, 400 bin dolar zarar etti kapattı.

1997 yılında yine televizyon sunuculuğuna dönerek Trt Gap'ta çeşitli programlar sundu. 1998-2000 yılları arasında hem Trt'de çalışıp, hem de Özel Yaşam Hastanesi'nde halkla ilişkiler müdireliği yaptı.

2001 Yılında Samanyolu televizyonunda çalışmaya başlayıp Yüzük Taşı, Mutluluk Yolu ve ardından Kimse Yok Mu isimli programlarını sundu. Aynı tarihlerde de eş zamanlı olarak TRT'de Gün Başlıyor programını sundu.

2006 yılında Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı programı sundu.

İkbal Gürpınar, "İkbal'den Masallar" diye bir masal kitabı ile yaşadıklarını, izlenim ve deneyimlerini 4 kitapta topladı ve 3 de şiir albümü yaptı.


2010 yılında umreye giden İkbal Gürpınar, tesettüre girdi.

İkbal Gürpınar, 2014 yılı Aralık ayında Ak Parti'den siyasete girdi. Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı'nda yönetim kurulu üyesi olan Gürpınar, aynı zamanda Ak Parti İstanbul'da da delegelik yapıyor.

Evlilikleri :
1.eşi: İkbal Gürpınar, 1986 yılında 17 yaşında iken inşaat mühendisi zengin bir akrabasıyla evlendirildi. 1987 yılında Alper adında oğlu oldu. Dışarıdan liseyi bitirdi, Üniversiteden mezun olduğu gün, özgürlüğünü ilan etti, Ailesinin karşı çıkmasına rağmen, evliliğine son noktayı koydu. 11 yıl sonra 1997 yılında boşandı. 

2.eşi: Makine mühendisi Burhan Karagözlü ile 1 Ekim 2004 tarihinde evlendi. İkinci evliliği beş yıl sürdü. 2 Temmuz 2009 tarihinde boşandı. Efe (d.2007) adında bir oğlu olmuştur. Melih Gökçek’in kıydığı nikah’ın şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı. 
3.eşi: İkbal Gürpınar, 4 Ekim 2011 tarihinde tasavvuf müziği sanatçısı Emre Ermiş ile evlenmiştir.
Albümleri :
Sen gittin gideli 
Kitapları :
İkbal'den Masallar 
İkbal Gürpınar’la Ramazan sofrası 
Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı
Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle
Benim Hâlâ Umudum Var
İkbal'le Küçük Mutluluklar; Gün Doğdu
İkbal Gürpınar'dan Yemek Tarifleri
İkbal'le Küçük Mutluluklar
İçimden Geldiği Gibi
Günaydın Gece
İkbal Gürpınar’ın Hazırlayıp Sunduğu Programlar: 
TRT GAP'ta Kadınlar Yarışıyor
TRT1'de Politika Kulvarı 
TRT'de 25.saat
TRT GAP'ta Bu Sabah
TRT1'de Nane Limon Kabuğu
TGRT'de Ramazan programları 
TGRT'de Vekiller Yarışıyor
STV'de Yüzük Taşı
KANAL7'de Küçük Mutluluklar
KANAL7'de İkballe Hayatı Paylaşmak
KANAL7'de İkbal'le Diyar Diyar 
KANAL7'de Kimse Yok Mu? 
KANAL7'de Hayatın İçinden 
Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair"
TRT'de Gün Başlıyor 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283