Öne Çıkanlar taner yıldız altın fiyatları haberler muzaffer yıldırım kimdir müslümanlar

Meğer 'Güven' yokmuş o yüzden....

O Ses Türkiye'nin güzel jürisi Hadise kısa bir süre önce sevgilisi Uğur Güven ile ayrılmış ve çok geçmeden yeniden barışmıştı. Bu ayrılığın gün yüzü ortaya çıktı. İddiaya göre ikili arasında büyük bir güven sorunu oluştu. Uğur Güven'in telefonunda gördüğü mesajlar sonrası Hadise deliye döndü. O dönem ayrılık yaşandı ama Uğur Güven ne yaptı etti ve o Hadise'nin gönlünü kazandı.

Meğer 'Güven' yokmuş o yüzden....
 Hadise'nin büyük aşkı aslında çok da sağlam temellere atılmamış. Hadise Uğur Güven'in eski sevgilisine attığı mesajlardan sonra büyük şok yaşadı ve ayrılık yaşandı. Uğur Güven ne yaptı etti o güzelin gönlünü kazandı.

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 5 aydır aşk yaşadığı sosyetik Uğur Güven'le bir süre önce ayrılmıştı. Ancak gözde çiftin ayrılığı uzun sürmedi. Herkes ikili arasında nasıl bir sorun yaşandığını merak ederken dedikodulara göre sıkıntı sosyetik Çiğdem Kayalı yüzünden çıktı. 
 
SERT TEPKİ GÖSTERDİ 
 
İddialara göre Hadise, Uğur Güven'in eski sevgilisiyle buluşmak istediğini ve Kayalı'ya mesajlar attığını öğrendi. Bu olay üzerine çılgına dönen ve 'güveni sarsılan' seksi şarkıcı, sosyetik sevgilisinden ayrıldı. Ancak çapkınlıkta usta olan Uğur Güven, ne yaptı etti ve ünlü popçunun kalbini kazandı. Bu arada yine dedikodulara göre 52 yaşındaki Çiğdem Kayalı, kendisiyle yeniden görüşmek isteyen eski sevgilisi Uğur Güven'e ise sert tepki gösterdi.
 
INSTAGRAM'DAN GÖNDERME 
 
Sosyetik güzelin bu olayın yaşandığı dönemde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dedikoduları güçlendirdi. Çiğdem Kayalı'nın instagram'da paylaştığı şu cümleler ise Uğur Güven'e gönderme olarak yorumlandı: "Biz tilki geri dönmesin diye kürkçü dükkanını yakan, gittikleri yollara hendek açan insanlarız. Pişmanlık demeyin bize", "Beğendiğiniz bedenlere, hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz." 

UĞUR GÜVEN KİMDİR?

Uğur Güven kimdir ? Uğur Güven kimdir ? Güven ile Hadise kameralara yakalandı. Birlikte olduklarını aylardır ısrarla reddeden Hadise ile Uğur Güven, tatil için birlikte Mykonos'a gitti. İkilinin havaalanı ve Nammos Beach'te çekilen görüntüleri, gizlenen aşkı açığa çıkardı.

SÜREKLİ İNKAR EDİYOR

Hadise, uzun zamandır işadamı Uğur Güven'le birlikte. Ancak ikili defalarca objektife takılmalarına rağmen bu ilişkiyi inkardan vazgeçmiyor.KAÇIŞ SONA ERDİ

Bu kaçış macerası, baş başa çıktıkları Mykonos tatiliyle sona erdi. Geçtiğimiz cuma Hadise ve Güven, önce havalimanında, ardından da adanın ünlü plajı Nammos'ta görüntülendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283