Öne Çıkanlar haber 60 derece mülakat kalkacak mı çankaya belediyesi ios 7

Megastar Tarkan ve müstakbel eşi Pınar'dan ilk yan yana poz

Geçtiğimiz günlerde evlilik haberleriyle magazin dünyasına bomba gibi düşen Megastar Tarkan evlilik hazırlığı içersinde olduğu Pınar Dilek'le yan yana fotoğrafı ortaya çıktı.

Megastar Tarkan ve müstakbel eşi Pınar'dan ilk yan yana poz
 Megastar Tarkan'ın sır gibi gizlediği aşkı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkması ardından evlilik hazırlığı içerisinde olduğu öğrenildi. Tarkan'ın birde sevgilisiyle çekinmiş olduğu fotoğrafıda ortaya çıktı.  

Hürriyet'ten Gökhan Kimsesizcan'ın haberi şöyle, 
Tarkan 2015’in son günlerinde kız istemeye giderek evlilik yolunda ilk ciddi adımı atmıştı. Kıbrıs’taki Elexus Hotel’de yılbaşı konserinin ardından yeni yılın ilk günü odasında buluştuğum Tarkan, evleneceği kişinin Pınar Dilek olduğunu doğrulamış sonrasında da ikilinin ilk fotoğrafları yayınlanmıştı. 
Toplu fotoğrafta aynı karede görüntülenen Tarkan’ın ile Pınar Dilek ile yan yana ilk fotoğrafı önceki gün elime geçti. Öğrendiğim kadarıyla Tarkan’ın 2008’de bir Almanya konseri sonrası kuliste verdiği bu poz, Pınar Dilek ile büyük aşkın temellerini attı.TARKAN HUZURU HER ZAMAN EVİNDE BULDU
Çocuk için evleneceği yazılıp çizilen Tarkan’ı en iyi tanıyan kişilerden biri olan 14 yıldır birlikte çalıştığı eski koruması Levent Ağaoğlu, Tarkan ile Pınar Dilek’in tanışmasına kendisinin vesile olduğunu söyledi.
Almanya konserleri sırasında kendisine yardımcı olan Dilek’in akrabasının ricası üzerine kulise aldığı Pınar Dilek ile Tarkan’ın tanıştıktan yıllar sonra flört
etmeye başladığını belirten Ağaoğlu, Tarkan’ın ev hayatını seven ve akrabaları ile her zaman görüşen birisi olduğunu söyledi.
Tarkan’ın huzuru her zaman evinde bulduğunu sözlerine ekleyen Ağaoğlu, o nedenle Tarkan’ın evliliği çocuk için değil, gerçekten evlenmek istediği için yapacağını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283