Öne Çıkanlar gündem magazin sağlık haberler üniversite

Mazotuma yetmez demişti o gelin adayı bakın kiminle nişanlandı!

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumunu yaptığı Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında fenomen haine gelen Çiğdem Hanım sonunda nişanlandı. Çiğdem Hanım daha önce kendisine talip olarak gelen beyefendinin maaşını beğenmemiş ve o şok eden cümleye imza atmıştı. "Senin aldığın maaş benim arabamın mazotuna yetmez!" demişti.

Mazotuma yetmez demişti o gelin adayı bakın kiminle nişanlandı!
 Star Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel isimli evlilik programına damga vuran Çiğdem Hanım sonunda nişanlandı. Çiğdem Hanım 'ın nişanında taktığı bilezikler oldukça dikkat çektiEvleneceksen Gel'de adaylarını arayan Çiğdem Hanım sonunda muradına erdi. Canlı yayında nişanlandı, kolundaki bilezikler dikkat çekti. İşte detaylar...

İzdivaçta "2 bin 500 lira mazotuma yetmez" diyen Çiğdem Hanım canlı yayında nişanlandı. Damat adayının geline taktığı takılar ise dikkatlerden kaçmadı.   Kendisine talip olan damat adayına "Senin aldığın maaş benim arabamın mazotuna yetmez!" diyerek bir anda Türkiye'nin gündemine oturan gelin adayı Çiğdem, nihayet muradına erdi.

Star TV ekranlarında Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunumuyla ekrana gelen 'Evleneceksen Gel' programında kendisine talip olan Özel ile nişanlanan Çiğdem Hanım'ın kolundaki bilezikler dikkat çekti. Canlı yayında nişanlanan çiftin şarkılarını da Uğur Aslan seslendirdi.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Star TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelecek. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!  

Star TV'de ekrana gelecek olan programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Star TV’de buluşuyor!  

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.   Daha önce hiçbir yerde duymadığınız ve görmediğiniz maceralarla, içimizden gelen insanların gerçek hayat hikayelerinin de konu edileceği ‘Evleneceksen Gel’ herkesi ekran başına kilitleyecek.  Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelecek olan, hayallerin gerçekleşeceği Evleneceksen Gel’i sakın kaçırmayın.


SEDA SAYAN EVLENİYOR MU?

Seda Sayan, önceki akşam sevgilisi Erkan Çelik ve arkadaşlarıyla birlikte Eftalya Balık'ta yemek yedi. Mekândan ayrılırken gazetecilerle karşılaşan şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları “Acelem var, konuşamam” diyerek yanıtsız bıraktı.

Seda Sayan Erkan Çelik

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283