Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberler

Mahsun Bade 'den sonra Ece'de mutluluğu buldu nikah masasın oturuyor hem de....

Bade İşçil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ve ardından yeni bir aşka yelken açan Mahsun Kırmızıgül mutluluğu Ece isimli genç avukatta buldu. Mahsun Kırmızıgül genç sevgilisi ile kısa bir süre sonra nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Mahsun Bade 'den sonra Ece'de mutluluğu buldu nikah masasın oturuyor hem de....
 Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi kimdir? Mahsun Kırmızıgül'ün bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Ece ile yakın zamanda nikah masasına oturacakları konuşuluyor.  Mahsun Kırmızıgül'ün avukat sevgilisi Ece kimdir nereli?

Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisi kim? Bade İşçil ile yaşadığı büyük aşk sonrası çok sık magazin gündeminde yer almayan Mahsun Kırmızıgül şimdilerde avukat olan Ece Hanım ile büyük aşk yaşıyor. Mahsun Kırmızıgül'ün sevgilisiyle kısa bir süre sonra evleneceği de iddia edildi.

 Mahsun Kırmızıgül, bir yıldır aşk yaşadığı Ece adlı avukat sevgilisiyle evlilik tarihini öne aldı.

Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre yaz aylarında planlanan düğün, 13 Şubat’ta Amerika’da yapılacak. Los Angeles’ta düzenlenecek törene aralarında Kenan Doğulu-Beren Saat’in de olduğu 30 kişi davet edildi.


Kır düğünüyle evlenecek olan Kırmızıgül ve sevgilisi düğünden bir gün önce Amerika’ya uçacak.


Mahsun Kırmızıgül'ün avukat sevgilisi kim? Bahçeköy’deki lüks villasında gözlerden uzak yaşayan Mahsun Kırmızıgül, evlilik planları yaptığı avukat sevgilisiyle Yeniköy’e taşınacak. Çift şu sıralar harıl harıl ev arıyor...
 
Mahsun Kırmızıgül, yaklaşık bir yıldır büyük aşk yaşadığı avukat sevgilisi Ece ile birlikte oturacağı yeni evinin arayışına başladı. Uzun süredir şehrin kaosundan uzak olduğu için Bahçeköy Saklı Koru’daki ultra lüks villasında ikamet eden ünlü yönetmen şu sıralar sevgilisiyle birlikte Yeniköy’de ev bakıyor.

Mahsun Kırmızıgül harıl harıl ev arıyor

MAHSUN KIRMIZIGÜL KİMDİR?

Abdullah Bazencir[1] ya da sahne adıyla Mahsun Kırmızıgül (d. 26 Mart 1969[2] Diyarbakır[1]), Zaza[3] kökenli oyuncu, yönetmen, senarist ve eski Arabesk Fantazi ve pop şarkıcısı, besteci.

981 yılında müzik çalışmalarına başlayan şarkıcı amatör olarak altı albüm yaptı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül'le birlikte yüzde 600'lere varan büyük bir atılım göstererek 5 yıl içinde müzik sektöründe zirveye taşındı[kaynak belirtilmeli]. Özcan Deniz Yalan mı; Haluk Levent Bir Gece Vakti; Seda Sayan Ah Geceler; Alişan Var ya; Ayhan Aşan Sen de mi; Ertuğrul Polat Gittiğin O Gün; Gülşen Yiğidim gibi çalışmaların, besteleri ve müzik yönetmenliğinde çalıştı. Şirketin birçok sanatçısına da müzikal anlamda bestelerini verdi [kaynak belirtilmeli].

1994 yılında yayınladığı albümü "12'den Vuracağım"'dan "Bebeğim Benim" şarkısı ile pop şarkıların yayınlandığı pek çok televizyon müzik listelerinde bir Arabesk / Fantezi şarkısı olarak yüksek başarı yakaladı. 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde Arabesk En İyi Erkek kategorisinde aday gösterildi. "12'den Vuracağım" albümü "Bebeğim / Kardeşlik Türküsü" adıyla da bilinmektedir.

1998 Mayıs'ta çıkardığı Yıkılmadım adlı albümü ile o zamanlar müzikal anlamda imzasını atan Mahsun Kırmızıgül, bu albümü için toplam üç video klip çekti. Bu albüm şimdiye kadar 2.500.000 adet sattı [kaynak belirtilmeli], 1998 Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde halkın verdiği oylarla üç ayrı dalda ödül aldı. "Fantezi Müzik" dalında "Yılın Sanatçısı" seçilirken, "Yıkılmadım" adlı parçası da "Yılın Şarkısı" seçildi.1998'in en çok satan albümü ise 2.500.000 satış ile Yıkılmadım adlı albümü idi[kaynak belirtilmeli]. Sanatçı ayrıca aynı yıl içinde "Türk Halk Müziği" dalında Altın Kelebek ödülünü alarak "Yılın Sanatçısı" seçildi. Magazin Gazeteciler Derneği'nin geleneksel ödülünde ise yine "Yılın Sanatçısı" seçildi.

Mahsun Kırmızıgül'ün ortağı ve aynı zamanda sanatçısı olduğu Prestij Müzik etiketi ile çıkan albümleri için çekilip gösterime giren klipler ise, "Alem Buysa Kral Sensin", "Bebeğim, Allah'ını Seveyim", "Ağlama Sen", "Maço Erkek", "Ben de Sizdenim", "Kardeşlik Türküsü", "İnsan Hakları", "Sevdalıyım", "Bu Sevda Bitmez", "Taşra Delikanlısı", "Kızlar", "Hemşerim", "Belalım", "Her Şeyim Sensin", "Yıkılmadım", "Yoruldum", "Kardeşe Ağıt", "Kahpe Felek", "Göçmen Kızı", "Garip". 1 Müzik etiketi ile; "Vefasız", "Sarı Sarı", "Daye", "Düş de Gör-Nemrud'un Kızı", "Saygımdan", "Hayat Ne Garip", "Ay Aman", "Bizden Değildir", "Azar Azar", "Dinle", "Gül Senin Tenin".

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283