Öne Çıkanlar taner yıldız altın fiyatları haberler müslümanlar muzaffer yıldırım kimdir

Levent Kırca'nın karısı kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında? Aslı Çetiner Vikipedi

Levent Kırca'nın karısı Aslı Çetiner ünlü oyuncunun ölümünden sonra en merak edilen isim oldu. Aslı Çetiner kendi halinde ünlü olmaktan uzak duran bir isimdi. Levent Kırca'yı çok sevdi ve yanından bir an olsun ayrılmadı. Aslı Çetiner'in bu durumu takdir ile karşılanırken yayınladığı son paylaşım ile bir kez daha hayat arkadaşına ne kadar aşık olduğunu anlatan cinstendi.

Levent Kırca'nın karısı kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında? Aslı Çetiner Vikipedi

 Levent Kırca 'nın eşi Aslı Çetiner kimdir? 6 yıl önce evlendi rahmetli oyuncu Levent Kırca Aslı Çetiner ile. Onlar magazin gündeminde yer almayı hiç bir zaman tercih etmediler son günlere kadar. Oya Başar ile Levent Kırca'nın yaşadığı minik tartışma ile gündem oluşturmuştu Aslı Çetiner. Bir an olsun meşhur olmak yoktu Çetiner 'in aklında o sevdi ve yanında durdu.

 Levent Kırca'nın karısı Aslı Çetiner günler sonra çok duygusal bir not paylaştı. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü isim Levent Kırca'nın 6 yıllık eşi Aslı Çetiner Kırca'nın bir an olsun yanından ayrılmadı. Çetiner eşinin yokluğunda ile kez paylaşımda bulundu.

 Levent Kırca'nın karısı Aslı Çetiner kimdir? Aslı Çetiner ünlü ismi bir an olsun yalnız bırakmadı son nefesinde bile eli elindeydi. Levent Kırca'nın karısını Aslı Çetiner ile 6 yıllık evliydi. Levent Kırca Oya Başar ile ikinci evliliğinin bitmesinden hemen sonra Aslı Çetiner ile evlenmişti. Aralarındaki yaş farkı da çok konuşulmuştu. Aslı Çetiner ne iş yapar? Geçtiğimiz günlerde karaciğer kanserinden kaybettiğimiz Levet Kırca'yı sevgilisi Aslı Çetiner, son kez veda etti. 

"BU GÜZEL YOLCULUK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Aslı Çetiner Instagram hesabı üzerinden Levet Kırca ile tatil fotoğrafını paylaşarak, altına şu notu yazdı: "Levent'cim bu güzel yolculuk için teşekkür ederim."

"EN BÜYÜK TESELLİM..."

Levent Kırca'nın 6 yıldır birlikte olduğu ve "son eşim" dediği Aslı Çetiner, yaptığı açıklamada; "En büyük tesellim fazla acı çekmeden, eli elimde gitmesidir." demişti.. Levent Kırca'nın eşi Aslı Çetiner kimdir? Levnet Kırca geçtiğimiz gün gecenin bir yarısı solunum yolu sorunuyla nedeniyle hayatını kaybetti. Aslı Çetiner 'in hayatını kaybeden eşinin yanından bir an olun ayrılmadı. Aslı Çetiner ne iş yapar? Aslı Çetiner ve Levent Kırca 6 yıllık evliydi. Levent Kırca daha önce ilk eşi Oya Başar ile birlikte ikinci kez evlenmişti.

 Levent Kırca'nın eşi kimdir? Levent Kırca dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Acı haber özellikle sosyal medyada büyük yankı buldu. Ankara'da meydana gelen faciadan sonra Levent Kırca'nın ölümü şok etkisi yarattı. Levent Kırca kaç kez evlendi, kaç çocuğu var, karısı kimdir?

Levent Kırca kimdir?  Levent Kırca dün gece 02:40 civarında hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu ölmeden önce veda mektubu niteliğinde bir mektup paylaşmıştı. Ölüm haberi herkesi üzerken kısa bir süre önce eki eşi Oya Başar'ı kıracak sözler serf etmişti. Oya Başar Levent Kırca'nın bu sözlerine aldırış etmeden O'nu çok sevdiğini anlattı. Ölüm haberindan sonra Oya Başar gözyaşları ile anlattı eski eşine ne kadar değer verdiğini

Levent Kırca 'nın karısı kimdir, ne iş yapar? Levent Kırca bugün hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce karacier kanseri teşhisi ile hastaneye yatmıştı. Ünlü isim dün gece 02:40 civarında hayatını kaybetti. Levnet Kırca'nın eşi bir an olsun yalnız bırakmadı. Levent Kırca'nın eşi kimdir?

Ünlü sanatçı Levent Kırca'nın ölümü Türkiye'yi sarsarken en yakınları şoka uğradı. Levent Kırca'nın eşi Oya Başar ölümü sonrası Kırca'yı televizyonda değerlendirdi. Başar canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

Levent Kırca'yla 15 yıl evli kalan ve rol arkadaşı olan Oya Başar, "Biz onu çok sevdik" dedi. Gözyaşlarını tutamayarak canlı yayından ayrıldı. 

Levent Kırca'nın ölüm haberinin ardından NTV'nin canlı yayınına bağlanan Kırca'nın en yakınındaki isimlerden Oya Başar, "Biz onu çok sevdik. Çok değerli bir insandı. Allah onu huzur içinde yatarsın." dedi. Gözyaşlarını tutamayarak canlı yayından ayrıldı.

"ÇOK SEVDİK ONU ÇOK"

Kırca'yla 15 yıl evli kalan ve aynı zamanda rol arkadaşlığı yapan Oya Başar NTV canlı yayınına bağlanarak, "Çok önemli biri. Hayatımın 35 yılı benden ayrıldı gitti. Çocuklarım ve ben ona hep dua edeceğiz. Biz onu çok sevdik. Allah onu huzur içinde yatarsın." dedi.

"ONU ANLATMAYA GEREK YOK"

Levent Kırca'nın anlatılmasına gerek olmadığını yaptıklarıyla var olduğunu söyledi. Gözyaşlarına hakim olamayan Başar, özür dileyerek daha fazla konuşamayacağını ifade etti

Levent Kırca neden öldü, ne iş yapardı ve kimdi?

Ünlü sanatçı Levent Kırca 1990'lı yılların en tanınan ve bilinen komedyenleri arasında yerini aldı. Yıllarca yaptığı mizah dizileri ve filmleriyle insanlrı güldüren Kırca bu kez hayatını kaybederek bütün hayranlarını üzdü. 

Zeki Levent Kırca (d. 28 Eylül 1948; Samsun), Türk komedyen, tiyatro sinema oyuncusu, Aydınlık Gazetesi yazarı ve Vatan Partisi'nin Merkez Yürütme Kurulu üyesidir.

İlk kez 1964'te Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ankara Birlik Tiyatrosu ve Halk Oyuncuları'nda çalıştı. Nasreddin Hoca Oyun Treni, Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?, Bu Oyun Nasıl Oynanmalı?, Sağlık Olsun!, Ne Olur Ne Olmaz gibi televizyon dizilerinin yapımcılığını üstlendi.

1978'de Altınşehir adlı filmle sinemaya geçti. Ne Olacak Şimdi? ve Mavi Muammer adlı filmlerde oynadı. Hodri Meydan Topluluğu adlı Tiyatro Grubu'nu kurdu. Eski eşi Oya Başar ile birlikte Güzel ve Çirkin ve Sefiller adlı oyunları sergiledi. Üç Baba Hasan, Kadıncıklar adlı oyunları sergiledi. 1988'de başlayıp 22 yıl süren Olacak O Kadar adlı televizyon programını hazırladı. İlk sinema yönetmenlik denemesini Son adlı filmle yaptı. Daha sonra Şeytan Bunun Neresinde adlı filmi yönetti.

1998 yılında Kültür Bakanlığınca verilen Devlet Sanatçısı unvanını aldı. Sanatçının ikisi ilk eşinden, ikisi de Oya Başar'dan olan 4 çocuğu bulunuyor.

Saint Petersburg Bal Mumu Heykelleri Müzesi'nde heykeli olan nadir Türk sanatçılardandır. 2011 yılında Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas isimli komedi dizisine başlamıştır, fakat reyting alamadığından dolayı dizi dört bölüm sürmüş ve bitmiştir. 1 Mart 2011 tarihinden itibaren yayın hayatına günlük gazete olarak devam eden Aydınlık Gazetesi'nin yazarıdır.

1998 yılında almış olduğu Devlet Sanatçısı ünvanı Nisan 2015'te geri alındı.

2015 yılında karaciğer kanserine yakalanmıştır.

Levent Kırca kansere yenik düştü. Bir süredir Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Levent Kırca, 67 yaşında hayatını kaybetti.Levent Kırca 'nın karısı kimdir, ne iş yapar? Levent Kırca bugün hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce karacier kanseri teşhisi ile hastaneye yatmıştı. Ünlü isim dün gece 02:40 civarında hayatını kaybetti. Levnet Kırca'nın eşi bir an olsun yalnız bırakmadı. Levent Kırca'nın eşi kimdir?  

 Karaciğer kanseri nedeniyle tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca, dün gece hayata gözlerini yumdu. Levent Kırca, bir hafta önce durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırımıştı. Geçtiğimiz günlerde 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'ne layık görülen usta oyuncu Levent Kırca, sevenlerine bir mektupla veda etmişti. Ödülü alması için oğlu Oğulcan Kırca'ya gönderen Levetn Kırcanın mektubunda şu satırlar yazıyordu: "Dik durun. Adil olun, sabırlı olun, enerjinizin sirayet etmesine müsaade edin. Daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürk'le kalın, Cumhuriyet'le kalın, hoşça kalın!" 
Levent Kırca'nın ölüm haberini alan ailesi ile yakınları ve sevenleri, sanatçının tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine geldi. Hastane önünde açıklama yapan oğlu Umut Kırca perişan olduklarını belirterek şunları söyledi: " Çok üzgünüz. Perişanız. Zaten 10 gündür burada, hastanedeyiz. Kardeşler, kız kardeşim, Özdeş, Oğulcan, ben. Zaten durumunu biliyorduk. 10 gündür de çok ağırdı kendisi. Levent Kırca'nın diğer oğlu, Oğulcan Kırca ise "Çok değerli bir insandı. Allah sevdiklerine, geride kalanlara sabır versin. Hiç beklemediğimiz bir şeydi. Kolay alışabileceğimiz bir şey değil" şeklinde konuştu. Levent Kırca'nın diğer oğlu Özdeş Kırca ise bir açıklamada bulunmadı.

LEVENT KIRCA'NIN SON MESAJI

"1974'te TRT ile girdim hayatınıza. O günden bu yana bayağı bir zamanınızı aldım. 41 yıl... Teşekkür ederim size, anılarınızda bana yer açtığınız için" cümleleriyle başlayan Kırca, mektubunda 'iki kardeşin çorap için kavga etmesi, komşu çocuğu kardeşlerden birine saldırınca bitmesini' anlatarak ülkede yaşanan sorunların bi sonu olacağını hatırlattı. 'Güzellikler paylaştıkça değerlenir, kötüler çoğaldıkça kanıksanır' diye devam eden Kırca, "İnsan olarak birbirimizi sahiplenmek, birleşebilmek için uzaylıların dünyayı istila etmesi mi gerekir?" diyerek kavganın bitmesi dileğini paylaştı. Kırca mektubunu, "Dik durun.. Adil olun, sabırlı olun. Daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürk'le kalın, cumhuriyetle kalın, hoşça kalın!!" diyerek bitirdi.

LEVENT KIRCA KİMDİR?

28 Eylül 1948'de doğan Levent Kırca, İlk kez 1964'te Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıkmıştır. Bir süre Ankara Birlik Tiyatrosu ve Halk Oyuncuları'nda çalışan usta komedyen, 1978'de Altınşehir adlı filmle sinemaya geçmiştir. İlk sinema yönetmenlik denemesini Son adlı filmle yapan Levent Kırca, 1998 yılında Kültür Bakanlığınca verilen Devlet Sanatçısı unvanını almıştır. Saint Petersburg Bal Mumu Heykelleri Müzesi'nde heykeli olan nadir Türk sanatçılardandır. Bir dönem Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde öğretim üyeliği yapan Levent Kırca'ya 1998 yılında Devlet Sanatçısı ünvanı verilmiş, ancak geri alınmıştır. Ömrünün çoğunu tiyatro sahneleri ve televizyon setlerinde geçiren sanatçı, Aydınlık Gazetesi yazarlığı ve Vatan Partisi'nin Merkez Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır.

LEVENT KIRCA'NIN FİLMLERİ VE TİYATROLARI

Ateşin Düştüğü Yer, Toros Canavarı, Kadıncıklar, Üç Baba Hasan, Sefiller, Güzel ve Çirkin, Oyun Nasıl Oynanmalı, Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas, Son İstasyon, 2010, Ağa Kızı, Kendini Bırak Gitsin, Şeytan Bunun Neresinde, Son, Ölürsün Gülmekten, Mavi Muammer, N'Olacak Şimdi, Taşı Toprağı Altın Şehir, 1978

ÜNLÜLERDEN LEVENT KIRCA TWEETLERİ

Levent Kırca'nın vefatı, sevenleri gibi sanat dünyası tarafından da büyük bir üzüntüyle karşılandı. 7′den 70′e tüm ülkede hayran kitlesi olan Levent Kırca için, ünlü isimler duydukları üzüntüyü Twitter'da paylaştılar.

Hande Yener: Aç gözünü seyret,tekrarı yok bunun... Güle güle usta... #leventkırca

Hamdi Alkan: "Olacak O Kadar"ın yıldızı Olmaz bu kadar dediğimiz günler de aramızdan ayrıldı... #LeventKırca

Mehmet Okur: Mekanın cennet olsun buyuk ustad !! #LeventKırca #R.I.P

Cem Belevi : Acılarımıza acı kattın, mekanın Cennet olsun çocukluğum #LeventKırca

Demet Sağıroğlu: Ustalar çocukluğumuzun elinden tutmuş, bize veda ediyorlar.. Büyüdükçe kirlenen dünyada, pembe gözlüklerimizi bize bırakarak.. #LeventKırca

Eser Yenenler: Levent Kırca...Büyük bir ustayı da kaybettik...içi daralıyor insanın,üstüne üstüne geliyor herşey..

Atilla Taş: Şimdi Levent Kırca'nın öldüğünü duydum,Allah rahmet eylesin! Her sevdiğimiz sanatçıyı kaybettiğimizde,sanki çocukluğumuz,gençliğimiz ölüyor!

Ömür Gedik: Levent Kırca aramızdan ayrıldı... Mekanı cennet olsun...

Neden Oya Başar’ı kıskanayım

Aslı Çetiner: Neden Oya Başar’ı kıskanayım

Mülteci çocuğun ölümü, hafta sonu röportajı derken konuşmamızı aktarmak bugüne kaldı...
Kırca’nın hastalığında yanına ilk koşanın Oya Başar olduğu haberleri üzerine Kırca-Başar arasında tartışma çıkmış, ben de eski ve yeni eşini dengeleyemediği için Levent Kırca’yı eleştirmiştim...Aslı Çetiner, son derece nazik bir üslupla “Olaya en ufak bir dahlinin olmadığını” söylerek, Kırca’nın sağlığıyla ilgili gelişmeleri anlattı:
* “Oya Başar’a saygım sonsuz” dedi...
* “Tıpkı sizin dediğiniz gibi 15 yıl evli kalmış, iki çocuk yapmış, yıllarca sanat dünyasında birlikte üretmiş Levent Kırca ve Oya Başar birbirinden nasıl ayrı düşünülebilir” dedi...
* “Ben klasik kadın kıskançlıkları yapacak biri değilim... Oya Başar’ı kıskanacak bir durum da yok ortada. Çocuklarıyla da çok iyi anlaşıyorum” dedi...
* “Sizin çevreniz geniştir illa beni tanıyan ortak dostlarımız vardır, bana inan mıyorsanız onlara sorun” dedi...
Ben de Aslı Hanım’a, “Merak etmeyin sormadan onlar anlattı sizi zaten... Yazımın çıktığı gün arayarak Aslı Hanım hiç de senin tarif ettiğin gibi değildir dediler” dedim...
Kendisine, “Bunu size telefonda söylediğim gibi köşemde de yazacağımı” söyledim...
Peki Levent Kırca’nın sağlık durumu nasıl?
“Tedavinin sürdüğünü ve daha iyiye gittiğini” söyledi Aslı Çetiner...
Zaten tüm bunlardan önemlisi o, Levent Kırca’nın sağlığına kavuşması...


LEVENT KIRCA KİMDİR?

Zeki Levent Kırca (d. 28 Eylül 1948; Samsun - ö. 12 Ekim 2015; İstanbul), Türk komedyen, tiyatro sinema oyuncusu. Aydınlık Gazetesi yazarlığı ve Vatan Partisi'nin Merkez Yürütme Kurulu üyeliği yapmıştır.

İlk kez 1964'te Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ankara Birlik Tiyatrosu ve Halk Oyuncuları'nda çalıştı. Nasreddin Hoca Oyun Treni, Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?, Bu Oyun Nasıl Oynanmalı?, Sağlık Olsun!, Ne Olur Ne Olmaz gibi televizyon dizilerinin yapımcılığını üstlendi.

1978'de Altınşehir adlı filmle sinemaya geçti. Ne Olacak Şimdi? ve Mavi Muammer adlı filmlerde oynadı. Hodri Meydan Topluluğu adlı Tiyatro Grubu'nu kurdu. Eski eşi Oya Başar ile birlikte Güzel ve Çirkin ve Sefiller adlı oyunları sergiledi. Üç Baba Hasan, Kadıncıklar adlı oyunları sergiledi. 1988'de başlayıp 22 yıl süren Olacak O Kadar adlı televizyon programını hazırladı. İlk sinema yönetmenlik denemesini Son adlı filmle yaptı. Daha sonra Şeytan Bunun Neresinde adlı filmi yönetti.

1998 yılında Kültür Bakanlığınca verilen Devlet Sanatçısı unvanını aldı. Sanatçının ikisi ilk eşinden, ikisi de Oya Başar'dan olan 4 çocuğu bulunuyor.

Saint Petersburg Bal Mumu Heykelleri Müzesi'nde heykeli olan nadir Türk sanatçılardandır. 2011 yılında Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas isimli komedi dizisine başlamıştır, fakat reyting alamadığından dolayı dizi dört bölüm sürmüş ve bitmiştir. 1998 yılında almış olduğu Devlet Sanatçısı ünvanı Nisan 2015'te geri alındı.[1]

Karaciğer kanseri sebebiyle kemoterapi görmekte olan usta tiyatrocu 12 Ekim 2015 günü saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283