Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Kızlar için bir araya gelen ünlülerin sesi çıktı!

Birbirinden ünlü isimler bir araya geldi. National Geographic Channel ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi, ‘Benim Adım Malala’ belgeselinden ilham alınarak Kızlara Ses Ver projesi hayata geçiyor.

Kızlar için bir araya gelen ünlülerin sesi çıktı!
 Başta Barış Falay, Sedef Avcı Buğra Gülsoy olmak üzere birbirinden ünlü isimler destek verdi kampanyaya. Kampanyaya destek olmak için çocuklarla kamera karşına geçen ünlüler, “Eğer sen de onların hayallerine ulaşmasını istiyorsan, kızlara ses ver!” diyerek kampanyaya destek çağrısında bulundu.

 Birbirinden ünlü isimler Kızlara Ses Ver kampanyasına destek verdiler. Buğra Gülsoy, Harun Tekin, Sedef Avcı ve Şebnem Bozoklu gibi pek çok isim de kampanyaya destek veren isimler arasında yerini aldı.

Kızlara Ses Ver kampanyası ses getirdi. Birbirinden ünlü isimler bir araya gelerek Kızlara Ses Ver kampanyasını hayata geçiriyor.

‘Benim Adım Malala’ belgeselinden ilham alınarak hayata geçirilen ‘Kızlara Ses Ver’ kampanyasına ünlülerden destek yağdı. Şebnem Bozoklu’dan Buğra Gülsoy’a pek çok ünlü isim proje için kamera karşısına geçti

 National Geographic Channel ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi, ‘Benim Adım Malala’ belgeselinden ilham alarak, ‘Kızlara Ses Ver’ kampanyasını hayata geçiriyor. Buğra Gülsoy, Harun Tekin, Sedef Avcı ve Şebnem Bozoklu gibi pek çok isim de kampanyaya destek verdi.
 
Belgesel 8 Mart’ta
 
‘Paramparça’ dizisinde ‘Harun’ karakterini canlandıran barış falay ise projeye sesiyle hayat veriyor. Kampanyaya destek olmak için çocuklarla kamera karşına geçen ünlüler, “Eğer sen de onların hayallerine ulaşmasını istiyorsan, kızlara ses ver!” diyerek kampanyaya destek çağrısında bulundu. 1 Mart’ta kızlara ses veren ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek, ‘Benim Adım Malala’ galasının ardından belgesel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde izleyicilerle buluşacak. Şebnem Bozoklu, oyuncu olmak isteyen çocuk İrem Su’yla, Sedef Avcı da ressam olmak isteyen Nisa’yla kamera karşısına geçti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270