Öne Çıkanlar android 6 wolfsburg haberleri katkı maddesi iran

Kısmetse Olur Nur'un annesi Leyla Hanım kimdir, ne iş yapar?

Kısmetse Olur 'un annesi kimdir? Leyla hanım bugün eve giriş yaptı ve Semih'in kızına olan davranışından oldukça rahatsız olduğunu söyledi. Semih'in aldığı yüzüğü yeniden iade eden Leyla Hanım gerilim yükseltti. Peki kimdir Nur'un annesi ne iş yapar?

Kısmetse Olur Nur'un annesi Leyla Hanım kimdir, ne iş yapar?
 Kısmete Olur Nur'un annesi kimdir? Leyla Hanım bir kez daha Kısmetse Olur evine geliyor. Daha önce de Kısmetse Olur evine gelmiş sonrasında büyük kavgaya imza atmıştı. Melis ile yaşadığı büyük kavga sonrasında uzun süre konuşulan Leyla hanım bir kez daha eve geliyor ve skandal büyüyor. Bu kez Semih'in karşısında olan Leyla Hanım çok sinirleniyor. Kısmetse Olur Nur'un annesi ne iş yapar? Nur'un emih ile yaşadığı sıkıntılı aşk yüzünden oldukça gergin anlar yşayan anne Leyla kızına alınan tek taş yüzüğü Semih'e iade eder. 

Kısmetse Olur gelin adaylarının çirkefliği evi ziyaret eden anneyi patlattı. Melis Buse Betyakan evdeki agresifliğini Nur Erkoç'un annesi Leyla Hanım'a yansıtmaya kalkınca olanlar oldu.
Kısmetse Olur evi ilk kez böylesine sahne oldu. Kısmetse Olur gelin adaylarından Melis Buse, Erdem Dalfidan'dan sonra bu kez misafiri delirtti.
Nur Erkoç'un dizi oyuncusu olan annesi Leyla Erkoç'un ziyareti öyle olaylara sahne oldu ki sonu unutulmayacak bir fırçayla geldi.


Terbiyesizlik çıtasını hayli yükselten Melis Buse, Nur Erkoç'un annesinin üstüne gitmeye kalktı.

Melis Buse kızıyla bahçede konuşan Leyla Erkoç'un üstüne yürümeye kalktı.
Leyla Hanım, Melis Buse'yi önce karşısından azarı basıp kovdu. Evin içinde tavırlar devam edince Leyla Hanım eşi görülmemiş bir patlama yaptı. Kısmetse Olur gelin adaylarının çirkefliklerini yüzlerine vuran Leyla hanım baştan sona 'ağzına sağlık' dedirten bir fırça attı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270